סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין שיטת הניקוד החדשה (1)

שיטת הניקוד החדשה יוסדה בשנת 2003 ונועדה להחמיר עם נהגים אשר מבצעים עבירות תנועה חוזרות ונשנות. כלומר, עבור מי שנוהג באופן סביר וזהיר, יש להניח כי שיטת הניקוד החדשה פועלת לטובתו, שכן היא מקיימת מגמת הרחבה של טווח העונשים וחומרת העבירות. המידע על שיטת הניקוד החדשה מעוגן בסעיף ז' לפקודת התעבורה, אשר מפרט כיצד בנויה השיטה. עוד מפרט הסעיף את כמות הנקודות בעבור כל עבירה, ואת העונש הקבוע בחוק עבור כל סכום נקודות. 

 
בכדי להשיג מידע נגיש ונוח להבנה בנוגע למקרים פרטיים יש לפנות לגורם מקצועי נוסח עורכי דין ייצוג על פי שיטת הניקוד החדשה. עורכי דין המתמחים בנושאי תעבורה מעודכנים בשיטה החדשה ובדקויות המצוינות בחוק על סעיפיו השונים. כך למעשה עורכי דין ייצוג על פי שיטת הניקוד החדשה עשויים לסייע לנהגים המואשמים בעבירות תעבורה, תוך התחשבות בכמות הנקודות שצברו בעקבות העבירה או בעברם וההשלכות הנובעות מכך. עורכי דין מנוסים הם בעלי כלים וידע אשר יכולים לשנות באופן משמעותי את התוצאות הנובעות מצבירת נקודות.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד שיטת הניקוד החדשה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד שיטת הניקוד החדשה

    צור קשר עם עורכי דין בתחום שיטת הניקוד החדשה

  • ערן בן עמי, עו"ד

    משרד בוטיק בתחום דיני התעבורה, ובכלל פורץ דרך בכל הנוגע לתיקי נהיגה בשכרות וסוגיות משפטיות נוספות בתחום

    תחומי עיסוק: דו"ח תנועה,המכון הרפואי,כתב אישום תעבורה,מהירות מופרזת,משפט תעבורה,נהיגה בחוסר זהירות,נהיגה בפסילה,נהיגה בקלות ראש,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון,נהיגה רשלנית,עבירות נהג חדש,עבירות תנועה,ערעור תעבורה,פגע וברח,פסילה מנהלית,קנסות תעבורה,שיטת הניקוד החדשה,שלילת רישיון,תאונה קטלנית

מאמרים אחרונים בנושא שיטת הניקוד החדשה

משפט תעבורה פלילי
תיאוריית הקשר- הקשר בין דין פלילי לתעבורה

הידעתם? דיני התעבורה הם חלק מהדין הפלילי. לכן גם לאחר תאונת דרכים את עשויים למצוא את עצמכם מועמדים למשפט פלילי.