סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד שוש פרי ויורם פרי

שוש פרי ויורם פרי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: היצירה 3
 
עיר: רמת גן
פקס: 03-7524624
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

יחד עם בעלה עו"ד יורם פרי בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני משפחה, ירושה וגישור.

תחומי עיסוק:
בית דין רבני,בית משפט משפחה,גירושין,חלוקת רכוש,ירושה,צוואה

אודות

עורכי הדין שוש פרי ויורם פרי, בעל ואישה, הינם הבעלים של משרד עורכי דין וגישור בתחום דיני המשפחה והירושה ובתחום דיני העבודה.

עו"ד שוש פרי, בעלת תואר במשפטים (LLB), תואר שני בפסיכולוגיה חברתית ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וקרימינולוגיה מטעם אוניברסיטת בר אילן, חברה בלשכת עורכי הדין מזה שנים רבות ובעלת ניסיון רב בתחומה.

עו"ד יורם פרי, בעל תואר במשפטים (LLB), ותואר ראשון ושני בהיסטוריה של המזרח התיכון, מטעם אוניברסיטת תל אביב.

 

משרדם של עו"ד שוש פרי ועו"ד יורם פרי הכולל סה"כ 5 עורכי דין, מציע את שירותיו בייצוג כעורכי דין ועורכי הדין פרי מציעים גם  שירותי גישור, בהיותם בוגרי קורס גישור של לשכת עורכי הדין בישראל. במהלך השנים צברו  ניסיון בתחום עריכת הדין  והגישור וכיום מציע המשרד שירותים  תוך התמקדות בדיני משפחה וירושה ודיני עבודה.

 

משרד שוש ויורם פרי, משרד עו"ד וגישור נותן לקהל הלקוחות  ליווי וייצוג משפטי בדיני משפחה וירושה לרבות במקרים של גירושין, סכסוכי ירושה ובכל הנושאים המשפטיים המתמקדים בחיי המשפחה בדיני המשפחה, אשר פעמים רבות מלווים בתחושות קשות של אובדן, נקמה, כעס ואתגרים נוספים, ההופכים את התהליך למורכב במיוחד.

 

בנוסף, מציע המשרד מענה בכל הקשור לדיני עבודה, הן בייצוג של מעסיקים והן בייצוג עובדים.בתחום הגישור מציע המשרד סיוע מקצועי במקרים של מחלוקות או סכסוכים שונים, המצדיקים את מעורבותו של מגשר בעל ידע וניסיון בתחום. המשרד מתמקד בשירותי גישור במגוון רחב מאד של תחומים ועושה הכול על מנת לסיים אם ניתן, את הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: