סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין רשלנות רפואית עיניים (3)

עיניים הן איבר רגיש ופגיע במיוחד. אנשים רבים עוברים הליך כלשהו הקשור לעיניים במהלך חייהם, בין אם מדובר בהתאמת משקפיים או עדשות, ניתוח לייזר לתיקון הראייה, ניתוחים שאינם ניתוחי לייזר, וכן טיפולים בדלקות או מחלות עיניים. במקרים בהם הטפול מסתבך ייתכן ותזדקקו לייעוץ עורכי דין לייצוג בתביעות רשלנות רפואית בטיפולי עיניים.

  
מקרים שכיחים הקיימים תחת ההגדרה של רשלנות רפואית ברפואת עיניים או בטיפול בעיניים הינם: ביצוע ניתוח קטרקט או לייזר על ידי אדם שלא הוסמך לכך; היעדר אבחון בזמן של מחלות עיניים ובעיות עיניים; פיענוח בדיקות לא תקין; אבחון מאוחר או שגוי של בעיה בעיניים; רישום או מתן תרופות שאינן מתאימות או עלולות להזיק למטופל; ועוד. מקרים אלו ואחרים יכולים להוביל לנזק חמור ואף בלתי הפיך
 
האם אתם חושדים שחוויתם רשלנות רפואית בטיפול עיניים שעברתם? האם נגרם לכם נזק בעקבות טיפול כזה? מוטב שתבדקו את הנושא בהקדם האפשרי. ברשימה שלהלן תוכלו למצוא את מיטב עורכי הדין בתחום זה,  איתם תוכלו להתייעץ. מצאו עוד היום עורכי דין לייצוג בתביעות רשלנות רפואית בטיפולי עיניים.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד רשלנות רפואית עיניים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד רשלנות רפואית עיניים
עו"ד רן שפיראעו"ד רן שפיראהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום רשלנות רפואית עיניים

 • עו"ד רן שפירא

  רן שפירא, עו"ד

  עו"ד שותף מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית שיניים,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות רפואית פה ולסת,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • רועי לביא

  רועי לביא, עו"ד

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות באבחון

 • קרן ביטון- דהן

  קרן ביטון - דהן, עו"ד

  הניסיון העשיר והידע הרב שצברתי, בין היתר ע"י השתלמויות רבות בתחום הרפואה והמשפט מקנים לי יתרון בולט בייצוג נפגעי רשלנות רפואית ונזקי גוף.

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות באבחון

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא רשלנות רפואית עיניים

הערכת סיכויים בתביעת רשלנות רפואית

נגרם לך או למי מיקירך נזק בעקבות טיפול רפואי? רוצה לדעת כיצד מעריכים את סיכוי התביעה וכדאיות ניהול הליך? בנוסף, כיצד מעריכים שיעור הפיצוי המגיע לנפגע? על כך ועוד, מוזמנים לקרוא במאמרו של עו"ד רן שפירא.

עו"ד רשלנות רפואית
עו"ד רשלנות רפואית, מתי לפנות?

עברת טיפול רפואי וכעת אתה סובל כתוצאה מכך? עו"ד רן שפירא במאמר המסביר מתי כדאי לפנות לעורך דין רשלנות רפואית וחשיבות הפניה.

עו"ד רשלנות רפואית
עו"ד רשלנות רפואית, מיהו ומה הכשרתו?

מי הם עורכי דין רשלנות רפואית ? האם הם שונים מעורכי דין "רגילים" ? האם יש להם הכשרה מיוחדת ? על כך ועוד, בכתבה הבאה.