סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין רשלנות רפואית בצבא (2)

עבור רבים מאיתנו, הצבא הוא תקופה משמעותית  ובלתי נשכחת, השוזרת יחדיו הגנה על המדינה במישרין או בעקיפין, חוויות רבות (קרביות יותר או פחות) וסלנג אופייני. לצה"ל חיל רפואה משלו, שעובר הכשרה מקצועית ומקיפה; ואף על פי כן, לא מעט חיילים מתלוננים על השירות הרפואי שהם זוכים לו בצבא. במקרים כאלו יש לפנות לייעוץ עורכי דין לייצוג נפגעים עקב רשלנות רפואית בצבא.

 
לעיתים אין מדובר בהכרח בחוסר מקצועיות של החובשים והרופאים אלא באופייה של המערכת הצבאית הפוגמת בשירות שניתן. תהא הסיבה אשר תהא, במהלך השירות הצבאי חיילים עשויים לחוות רשלנות רפואית באבחון או בטיפול בהם. דוגמאות של רשלנות רפואית בצבא הן חוסר אבחון של מצב רפואי בזמן, או מתן אבחון לקוי; אי הפנייה לטיפול מתאים בזמן הנדרש; סיבוך רפואי שנגרם במהלך או כתוצאה מהשירות הצבאי, ועוד.
 
מה עושים במקרים בהם אתם סוברים שעברתם רשלנות בצבא? הגעתם למקום הנכון. ברשימה שלהלן תוכלו למצוא עורכי דין המתמחים בתחום, ולקבל מהם ייעוץ משפטי. עורכי דין לייצוג נפגעים עקב רשלנות רפואית בצבא הם אנשי המקצוע המתאימים עבורכם בתחום ובעלי הידע המקצועי הנדרש לסייע לכם.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד רשלנות רפואית בצבא
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד רשלנות רפואית בצבא
עו"ד רן שפיראעו"ד רן שפיראהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום רשלנות רפואית בצבא

 • עו"ד רן שפירא

  רן שפירא, עו"ד

  עו"ד שותף מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית שיניים,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות רפואית פה ולסת,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • מיכל סטרוגו

  מיכל סטרוגו, עו"ד

  ניסיונה העשיר של עו"ד סטרוגו כעו"ד שעסקה במהלך השנים בייצוג שני צידי המתרס - תובעים ונתבעים מעניק ללקוחותיה יתרון יחסי בניהול כל שלבי ההליך המשפטי.

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא רשלנות רפואית בצבא

הערכת סיכויים בתביעת רשלנות רפואית

נגרם לך או למי מיקירך נזק בעקבות טיפול רפואי? רוצה לדעת כיצד מעריכים את סיכוי התביעה וכדאיות ניהול הליך? בנוסף, כיצד מעריכים שיעור הפיצוי המגיע לנפגע? על כך ועוד, מוזמנים לקרוא במאמרו של עו"ד רן שפירא.

עו"ד רשלנות רפואית
עו"ד רשלנות רפואית, מתי לפנות?

עברת טיפול רפואי וכעת אתה סובל כתוצאה מכך? עו"ד רן שפירא במאמר המסביר מתי כדאי לפנות לעורך דין רשלנות רפואית וחשיבות הפניה.

עו"ד רשלנות רפואית
עו"ד רשלנות רפואית, מיהו ומה הכשרתו?

מי הם עורכי דין רשלנות רפואית ? האם הם שונים מעורכי דין "רגילים" ? האם יש להם הכשרה מיוחדת ? על כך ועוד, בכתבה הבאה.