סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים (4)

לאחר ניתוח להגדלת חזה התגלו סיבוכים? ניתוח מתיחת הפנים השאיר אותך עם צלקות בולטות? ניתוח האף לא הצליח? היה סיבוך בניתוח שאיבת שומן? אם כן, כנראה שתזדקקו לייעוץ מקצועי בנושא.

 
ניתוחים פלסטיים נועדו לתקן פגמים אסתטיים, לשפר את המראה, להעלות את איכות החיים ובמקרים מסוימים אף להציל חיים. על כן, רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים עשויה להיות מצערת במיוחד, אם היא מובילה לתוצאה לא רצויה, ויתרה מכך, אם היא גורמת לנזק רפואי ממשי. במקרים של חשד לרשלנות רפואית מסוג זה יש לחפש עורכי דין לייצוג בתביעות עקב רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים.
 
מעוניינים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי בכל מה שקשור לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים? רוצים לבדוק האם יש לכם עילה לתביעה? עורכי הדין שלנו שמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי ומקיף. ייעוץ מטעם עורכי דין לייצוג בתביעות עקב רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים המתמחים בתחום עשוי לסייע לכם לאורך כל התהליך, עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם כחוק. תוכלו להיעזר ברשימה המופיעה בתחתית העמוד ולקבל מאנשי המקצוע הנחיות באשר לצעדים הנדרשים. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים
עו"ד רן שפיראעו"ד רן שפיראהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

 • גיא כהן, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין לדיני נזיקין, משפט אזרחי, בוררות ומשפט מסחרי

  תחומי עיסוק: ביטוח לאומי,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • עו"ד ירון מויאל

  ירון מויאל, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • מיכל סטרוגו

  מיכל סטרוגו, עו"ד

  ניסיונה העשיר של עו"ד סטרוגו כעו"ד שעסקה במהלך השנים בייצוג שני צידי המתרס - תובעים ונתבעים מעניק ללקוחותיה יתרון יחסי בניהול כל שלבי ההליך המשפטי.

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • עו"ד רן שפירא

  רן שפירא, עו"ד

  עו"ד שותף מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית שיניים,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות רפואית פה ולסת,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

מאמרים אחרונים בנושא רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

הערכת סיכויים בתביעת רשלנות רפואית

נגרם לך או למי מיקירך נזק בעקבות טיפול רפואי? רוצה לדעת כיצד מעריכים את סיכוי התביעה וכדאיות ניהול הליך? בנוסף, כיצד מעריכים שיעור הפיצוי המגיע לנפגע? על כך ועוד, מוזמנים לקרוא במאמרו של עו"ד רן שפירא.

״ניתוח קיצור הקיבה גרם לי לנכות״

אביב מזרחי ניגש לניתוח קיצור קיבה בבית חולים מאיר על מנת להשיל את הקילוגרמים שהעמידו את חייו בסכנה. כעת הוא תובע את בית החולים והרופאה המנתחת בטענה כי הניתוח גרם לו לתופעות לוואי נוירולוגיות וכי הוא סובל מנכות של מאה אחוזים

רשלנות רפואית בניתוח
ניתוח קוסמטי רשלני

עברת ניתוח קוסמטי ולא מרוצה מהתוצאה? עו"ד רפאל אלמוג במאמר המציג מקרה אשר הגיע לבית המשפט ודן בסוגיה האם הרופא אחראי ברשלנות רפואית?