סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים (4)

סובלים מנזק גופני או נפשי אשר לעניות דעתכם נגרם בעקבות טיפול רפואי רשלני ? ביצוע טיפול רפואי מיותר ? שגוי או אף השונה מזה לא ציפיתם ? לא הוסברו והובהרו לכם מלוא הסיכונים הכרוכים בטיפול או החלופות הקיימות לו ? רוצים לבחון האם קיימת לכם עילת תביעה, ולהעריך את סיכוי תביעתכם בעזרת עורכי דין הבקיאים בתחום ?

רשלנות רפואית הינה למעשה כל חריגה של צוות רפואי ממתחם הסבירות שבו על כל רופא סביר לפעול. כחלק מהחובות המוטלות על צוות רפואי, חובה לתעד את כל מהלך הטיפול והיעדר רישום יכול לפעול כנגד הצוות הרפואי במקרה של טענות בדבר רשלנות רפואית. בהתאם לדרישות החוק, יש גם בהליכים מסוימים להחתים את המטופל על טופס הסכמה מדעת, ולהעניק לו את מלוא המידע הרלבנטי לרבות סיכויים וסיכונים של ההליך. כל רופא צריך לעמוד בסטנדרטים רפואיים, ואין זה משנה אם מדובר ברפואה פרטית או ציבורית.

על מנת לבחון קיומה של רשלנות רפואית במקרה מסוים, יש צורך להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום של רשלנות רפואית. עורך הדין יוועץ עם מומחה רלבנטי ויחד ניתן יהיה להגיע למסקנה האם אכן התרחשה רשלנות רפואית.

פורטל עורכי הדין iLaw גאה להציג לכם את משרדי עורכי הדין אשר יוכלו לסייע לכם בפתרון הבעיה. ככל והנכם סבורים כי לכם או למי מיקיריכם נגרם נזק עקב רשלנות רפואית פנו להתייעצות אצל אחד או יותר ממשרדי עורכי הדין המופיעים ברשימה הבאה ואשר עוסקים בתחום.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד רשלנות רפואית
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד רשלנות רפואית
עו"ד רן שפיראעו"ד רן שפיראהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום רשלנות רפואית

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • עו"ד ירון מויאל

  ירון מויאל, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

 • אורי הלוי

  אורי הלוי, עו"ד

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות דרכים,תאונות עבודה,תביעת פיצויים

 • עו"ד רן שפירא

  רן שפירא, עו"ד

  עו"ד שותף מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא

  תחומי עיסוק: רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון,רשלנות רפואית שיניים,רשלנות רפואית בניתוח,רשלנות רפואית בצבא,רשלנות רפואית עיניים,רשלנות רפואית פה ולסת,רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים,רשלנות באבחון

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא רשלנות רפואית

הערכת סיכויים בתביעת רשלנות רפואית

נגרם לך או למי מיקירך נזק בעקבות טיפול רפואי? רוצה לדעת כיצד מעריכים את סיכוי התביעה וכדאיות ניהול הליך? בנוסף, כיצד מעריכים שיעור הפיצוי המגיע לנפגע? על כך ועוד, מוזמנים לקרוא במאמרו של עו"ד רן שפירא.

תביעה: אישה המתינה שעות בחדר מיון ונפטרה לאחר יומיים

אישה בשנות החמישים לחייה הגיעה למיון בשערי צדק כשהיא סובלת מסחרחורות, הקאות וכאבים. לאחר שעתיים היא אבדה סימני חיים ובוצעה בה החייאה, אך יומיים לאחר מכן היא נפטרה. כעת המשפחה תובעת את בית החולים בגין רשלנות

מיילדת בבית החולים תל השומר לא בדקה דופק והעובר מת

מיילדת חיברה מוניטור ליולדת במקום אל העובר, וכתוצאה מהטעות העובר מת. בית משפט השלום בתל אביב קבע שבית החולים תל השומר יפצה את היולדת בסכום של 600 אלף שקלים

פסקי דין אחרונים בנושא רשלנות רפואית

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.