סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין רשלנות רפואית באשדוד (1)

סובלים מנזק גופני או נפשי אשר לעניות דעתכם נגרם בעקבות טיפול רפואי רשלני ? ביצוע טיפול רפואי מיותר ? שגוי או אף השונה מזה לא ציפיתם ? לא הוסברו והובהרו לכם מלוא הסיכונים הכרוכים בטיפול או החלופות הקיימות לו ? רוצים לבחון האם קיימת לכם עילת תביעה, ולהעריך את סיכוי תביעתכם בעזרת עורכי דין הבקיאים בתחום ?

רשלנות רפואית הינה למעשה כל חריגה של צוות רפואי ממתחם הסבירות שבו על כל רופא סביר לפעול. כחלק מהחובות המוטלות על צוות רפואי, חובה לתעד את כל מהלך הטיפול והיעדר רישום יכול לפעול כנגד הצוות הרפואי במקרה של טענות בדבר רשלנות רפואית. בהתאם לדרישות החוק, יש גם בהליכים מסוימים להחתים את המטופל על טופס הסכמה מדעת, ולהעניק לו את מלוא המידע הרלבנטי לרבות סיכויים וסיכונים של ההליך. כל רופא צריך לעמוד בסטנדרטים רפואיים, ואין זה משנה אם מדובר ברפואה פרטית או ציבורית.

על מנת לבחון קיומה של רשלנות רפואית במקרה מסוים, יש צורך להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום של רשלנות רפואית. עורך הדין יוועץ עם מומחה רלבנטי ויחד ניתן יהיה להגיע למסקנה האם אכן התרחשה רשלנות רפואית.

פורטל עורכי הדין iLaw גאה להציג לכם את משרדי עורכי הדין אשר יוכלו לסייע לכם בפתרון הבעיה. ככל והנכם סבורים כי לכם או למי מיקיריכם נגרם נזק עקב רשלנות רפואית פנו להתייעצות אצל אחד או יותר ממשרדי עורכי הדין המופיעים ברשימה הבאה ואשר עוסקים בתחום.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד רשלנות רפואית
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד רשלנות רפואית

  צור קשר עם עורכי דין בתחום רשלנות רפואית

 • עו"ד פלדמן מיכאל

  מיכאל פלדמן, עו"ד

  המשרד מתמחה בפיצויי בעבור נזקי גוף ומעניק שירותי ייחודי ואישי לכל לקוח.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,ועדה רפואית

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא רשלנות רפואית

הערכת סיכויים בתביעת רשלנות רפואית

נגרם לך או למי מיקירך נזק בעקבות טיפול רפואי? רוצה לדעת כיצד מעריכים את סיכוי התביעה וכדאיות ניהול הליך? בנוסף, כיצד מעריכים שיעור הפיצוי המגיע לנפגע? על כך ועוד, מוזמנים לקרוא במאמרו של עו"ד רן שפירא.

תביעה: אישה המתינה שעות בחדר מיון ונפטרה לאחר יומיים

אישה בשנות החמישים לחייה הגיעה למיון בשערי צדק כשהיא סובלת מסחרחורות, הקאות וכאבים. לאחר שעתיים היא אבדה סימני חיים ובוצעה בה החייאה, אך יומיים לאחר מכן היא נפטרה. כעת המשפחה תובעת את בית החולים בגין רשלנות

מיילדת בבית החולים תל השומר לא בדקה דופק והעובר מת

מיילדת חיברה מוניטור ליולדת במקום אל העובר, וכתוצאה מהטעות העובר מת. בית משפט השלום בתל אביב קבע שבית החולים תל השומר יפצה את היולדת בסכום של 600 אלף שקלים

פסקי דין אחרונים בנושא רשלנות רפואית

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.