סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד רן אגוזי

רן אגוזי
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אהוד 7
 
עיר: חיפה
פקס: 04-8622857
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני עבודה. ייעוץ, ליווי וייצוג הלכים משפטיים בבתי הדין לעבודה והליכים משמעתיים.

תחומי עיסוק:
זכויות עובדים,חוזה עבודה,פיצויי פיטורין,תנאי העסקה

אודות

עו"ד רן אגוזי נחשב למוביל בתחום דיני העבודה, והוא בעל ניסיון רב בשנים וידע עשיר בתחום. עו''ד אגוזי הינו חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2003, ובעלתואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה. הוא ביצע את התמחותו במחלקה האזרחית של פרקליטות מחוז חיפה, והחל, לאחר מכן, להציע את שירותיו בתחום: תחילה כעורך דין ויועץ משפטי במחלקות משפטיות של חברות שונות במשק הישראלי, ולאחר מכן בשירות הציבורי.

 

עו''ד רן אגוזי כיהן במשך שש שנים, כעוזר משפטי וכמגשר בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה. עו''ד אגוזי הוא מגשר מוסמך מטעמו של משרד המשפטים, וחבר במוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין. כמו כן, הוא נמנה על חברי ועדת העבודה של ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין.

 

עד היום, הוא כותב מאמרים שונים בתחום דיני העבודה, מרצה בפורומים שונים בתחום, מופיע בפינות יעוץ משפטי בתוכניות טלויזיה שונות וכן מתנדב בהענקת סיוע משפטי למעוטי יכולת, וזאת במסגרת תכנית "שכר המצווה" של לשכת עורכי הדין בישראל.

 

בשנת2011,  הקים עו''ד רן אגוזי משרד עורכי דין עצמאי בחיפה, המתמחה בעיקר בתחום דיני עבודה בישראל ומעניק באופן שוטף, ללקוחות פרטיים ולמעסיקים מכל ענפי המשק השונים, ייעוץ משפטי בתחום.

 

השירותים המקצועיים המוענקים ע"י משרדו של עו"ד אגוזי, בתחום דיני העבודה, כוללים, בין היתר, עריכת הסכמי העסקה במגוון הענפים במשק, ייעוץ משפט שוטף, ליווי וייצוג בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה וכן בהליכים משמעתיים, הליכי גישור ובוררות, ליווי ויעוץ משפטי במסגרת שינויים ארגוניים בחברות, עריכת חוות דעת במגוון סוגיות הקשורות בתחום דיני העבודה וזכויות סוציאליות, ייצוג מעסיקים מול משרד התמ"ת ועוד. יש לציין כי המשרד מעניק ליווי מקיף, לעובדים ולמעסיקים כאחד.

 

בנוסף על כך, משרד עורכי הדין רן אגוזי מספק שירותים משפטיים גם גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, מקרקעין ונדל"ן לרבות: ליווי עסקאות מקרקעין, מכירה וקנייה של דירות מגורים, בדיקת חוזי מכר מקבלן, מיסוי מקרקעין ועוד.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: