סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ריקי ישי

ריקי ישי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אחד העם 27
 
פקס: 03-6059437
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד עורכי דין בשיתוף עם עו"ד אירית פז המספק שירותים משפטיים לתחום המשפט הפלילי והפלילי צבאי

תחומי עיסוק:
אונס,הטרדה מינית,משפט צבאי פלילי,סמים,עבירות מין,עורך דין צבאי

אודות

עו"ד ריקי ישי, בעלת תואר במשפטים אותו סיימה בהצטיינות וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2006, קיבלה את רישיונה לעסוק בתחום בהיותה בת 20 בלבד בזכות יכולותיה האקדמאיות הגבוהות והוכתרה כעורכת הדין הצעירה ביותר במדינת ישראל אי פעם,מאז צברה ניסיון רב במסגרת השירותים המשפטיים שהיא מציעה. בגיל 19 החלה עו"ד ישי לייצג בבתי הדין הצבאיים חיילים שנזקקו לסיוע משפטי ובהמשך שימשה כיועצת משפטית במחלקת התביעות של משרד הביטחון ושל חיל הרפואה.
 

עם סיומה את השירות הצבאי בסנגוריה, החלה לעסוק בתיקים שונים באופן עצמאי, תוך התמחות בכאלה הקשורים לתחום הפלילי והפלילי צבאי, ומתייחסים לנושאים כמו נפקדות, עריקות, סמים, עבירות מין, שימוש בלתי חוקי בנשק ועוד עורכת הדין ישי מייצגת גם בתיקים פליליים במערכת האזרחית ובעלת הישגים יוצאי דופן גם בתיקים אלו בעיקר בתיקי סמים ורכוש. בנוסף, מטפלת עו"ד ישי גם בתביעות הקשורות למשרד הביטחון ולקצין תגמולים, תביעות הרלוונטיות לשירות הצבאי, ובנושאים כמו קבלת פטור ולשינוי פרופיל רפואי.
 

משרדה של עו"ד ישי, שאותו היא מנהלת בשיתוף עם עו"ד אירית פז, מציע שירותי ייצוג משפטי ברמה גבוה וליווי אישי החל משלבי החקירה הראשוניים, לרבות במהלך המעצר ועד תום ההליכים. המשרד, שמציע יחס אישי וזמינות מלאה, מטפל בתיקים משפטיים מגוונים מאד הקשורים לתחום הצבאי-פלילי וזאת לצד מתן שירותי ייעוץ מקדים ללא עלות בתיקים פליליים ובתיקי משרד הביטחון.
 

המשרד, שממוקם בתל אביב, מטפל לא אחת בתביעות מורכבות מאד שההתמודדות איתן איננה פשוטה. בזכות השקיפות המלאה ושיתופו של הלקוח לאורך כל התהליך, מהווה משרדה של עו"ד ישי כתובת מתאימה לכל אלה המעוניינים במענה משפטי בתחום זה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: