סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד רועי שעיה

רועי שעיה
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: דרך מנחם בגין 82
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מייסד ובעלים של משרד עו"ד בתחום המשפט מסחרי- אזרחי, עתיר ניסיון בהופעות בבית משפט, מתמחה בטיפול בתיקים מורכבים, ומאמין בעבודה קשה עד להצלחה!

תחומי עיסוק:
ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,ערעור,תביעה ייצוגית

אודות

עו״ד רועי שעיה בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן אותו סיים בהצטיינות יתרה. לאחר מכן המשיך לתואר שני במסלול מצטיינים בתואר שני במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.
הוא הוסמך כעורך דין בשנת 2011 והקים משרד בוטיק עצמאי ואיכותי המעסיק שלושה עורכי דין נוספים מהשורה הראשונה. 
המשרד מתמחה במסחרי אזרחי, מקרקעין, צוואות וירושות, נזיקין, לשון הרע ודיני עבודה.
 
בין התיקים בהם טיפל משרדו של עו"ד שעיה: 
1. תיק לשון הרע- במסגרת פרסום לשון הרע בפורום נקבע באופן תקדימי שהמפרסם ישלם פיצוי בסך של 52,000 שקלים על משפט מסוים שאמר בפורום תפוז, והדבר היווה תקדים הן לעניין הסכום והן לעניין הבעת לשון הרע בפורום באינטרנט.
 
 2. ביטול צוואה- בהליך ערעור בבית המשפט המחוזי בתל אביב הצלחנו לאחר מאבק ארוך שנים לבטל צוואה שנתנה מנוחה עקב השפעה בלתי הוגנת.
3. סכסוך על קבורה- ניהלנו וזכינו בהליך תקדימי שנוהל הן בישראל והן בארה"ב במקרה מצער בו הורים גרושים התקוטטו על גופת בנם היחיד, כאשר הבן תושב ישראל נפטר בעת ביקור אצל אביו בארה"ב, אלא שאביו החליט לא להחזיר את גופתו של בנו והחל לקבור את גופת בנו בכל מיני בתי קברות שונים בארה"ב ולאחר הליכים רבים ומורכבים ובאמצעות צווי בית משפט הן בישראל והן בארה"ב הצלחנו לבסוף להביא את הבן המנוח לקבורה בישראל בהתאם לרצון אימו.​
 
משרדו של עו"ד שעיה משקיע את מירב המאמצים בכל תיק ותיק, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח, שירות מסור, מענה מהיר, עדכון שוטף ושקיפות מלאה בהתנהלות ההליכים המשפטיים.  
 
המשרד מקיים שיתופי פעולה עם מיטב המומחים, כגון מהנדסים, כלכלנים, רופאים, רואי חשבון, יועצי פנסיה ושמאים, זאת על מנת להוביל כל תיק ותיק להצלחה מירבית. 
 
עו"ד שעיה מרצה במספר מכללות בדיני מתווכים, דיני חוזים, דיני ירושה ודיני מקרקעין.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: