סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד רוית בן-עמי עוז

רוית בן-עמי עוז
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: צוקרמן 13 גדרה
 
עיר: גדרה
פקס: 0777820650
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין לדיני תעבורה

תחומי עיסוק:
דו"ח תנועה,מהירות מופרזת,נהיגה בפסילה,נהיגה בשכרות,נהיגה ללא רישיון,נהיגה רשלנית,עבירות נהג חדש,עבירות תנועה,פגע וברח,פסילה מנהלית,קנסות תעבורה,שלילת רישיון

אודות

רוית בן-עמי עוז, עורכת דין בתחום דיני התעבורה, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים (התמחות בגישור) וכן תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן (פסיכלוגיה, קרימינולגיה, סוציולוגיה).

        

משרדה של עו"ד רוית בן-עמי עוז הממוקם בגדרה, הוקם לאחר שנות עבודה רבות במשטרת ישראל בה שמשה כקצינת משטרה בתפקיד תובעת וראש לשכת תביעות תעבורה במרחב לכיש, מחוז דרום.

              

רוית בן-עמי עוז היא עורכת דין מאז שנת 2000 ומשרדה המתמחה בדיני תעבורה על כל היבטיו שם דגש על מקצועיות ויחס אישי ונותן שירות בכל רחבי הארץ.

        

דיני התעבורה הם חלק מהמשפט הפלילי ונוגע לכל אחד מאיתנו שאוחז בהגה ואף להולכי הרגל.

         

משטרת ישראל היא הגורם שאוכף את עבירות התעבורה ואילו הגורם השופט הוא בית המשפט לתעבורה כאשר הסנקציה המוטלת נעה בין עונש כספי, שלילת רשיון ועד למאסר בפועל .

          

עורכת דין רוית בן-עמי עוז המתמחה בדיני התעבורה הינה בעלת נסיון רב, מכירה את המערכת המשפטית והמשטרתית, מייצגת ומופיעה באין ספור מקרים בבית משפט לענייני תעבורה , בקיאה בניהול  משא ומתן עם לשכות התביעות והפרקליטות השונות בכל הקשור לעבירות תעבורה ,תאונות דרכים עם נפגעים ואף בתאונות קטלניות כמו גם בוועדות ערר מול המכון לבטיחות בדרכים.

        

עו"ד רוית בן-עמי עוז מלווה ומייצגת נאשמים בדוחות משטרה מסוג קנס כגון מהירות, פלאפון, עקיפות, וכן בדוחות מסוג הזמנה לדין וכתבי אישום בעבירות של נהיגה בשכרות, נהיגה בזמן פסילה וללא רשיון נהיגה ובטוח, תיקי תאונות דרכים , בקשות לביטול פסילת רשיון נהיגה והשבתת רכב ע"י קצין משטרה, וכן בבקשות לביטול פסילה עד תום ההליכים ומעצר עד תום ההליכים ועוד.

            

חשוב מאד ליצור קשר עם עורכת דין רוית בן-עמי עוז שמתמחה אך ורק בתחום התעבורה כבר בשלב החקירה/ מפגש עם השוטר דבר שיכול להביא במידה מסויימת להקלה בעונש ו/ או אף לזיכוי.

          

ליצירת קשר ולקבלת מענה ראשוני ללא עלות ניתן לפנות לעו"ד רוית בן-עמי עוז .

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: