סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד רוית כהן - שיינר

רוית כהן - שיינר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ביל"ו 16
 
פקס: 035292211
1 2 3 4 5 
2 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום המשפט אזרחי מסחרי, דיני מקרקעין והוצאה לפועל

תחומי עיסוק:
חוזה מקרקעין,קניית דירה,גביית חובות,עיקול מטלטלין,עיקולים,פשיטת רגל

אודות

עו"ד רוית כהן-שיינר, בעלת תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן וחברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2005, מציעה את שירותיה המשפטיים בתחום נדל"ן, הוצאה לפועל ודינים הקשורים במשפט אזרחי ומסחרי. עו"ד כהן-שיינר מלווה את לקוחותיה החל משלב הייעוץ המשפטי הראשוני ועומדת לצדם לאורך כל הדרך.
 

בזכות הניסיון שצברה לאורך השנים, מאז החלה לעסוק בתחומים אלה, נהנים לקוחותיה של עו"ד כהן-שיינר מפתרונות, המותאמים להם באופן אישי ומשירות מקצועי ויעיל. עו"ד כהן-שיינר מאמינה ביחס אישי ובשקיפות מלאה. ולכן, משתפת את לקוחותיה לאורך כל ההליכים המשפטיים השונים שבהם הם מעורבים.
 

משרדה של עו"ד רוית כהן-שיינר, הממוקם בתל אביב, הינו משרד בוטיק איכותי, המטפל במגוון של תיקים. המשרד חרת על דגלו להציע קשת רחבה של פתרונות ובעיקר יצירתיות רבה. בדרך זו הוא מאפשר ללקוחותיו להתמודד טוב יותר עם המקרה המשפטי שבגינו פנו למשרד וכן לעבור בקלות יותר תקופה שגם כך איננה פשוטה להם.
 

המשרד מציע מענה בנושאים שונים. מבין התיקים שבהם מטפל משרדה של עו"ד כהן-שיינר, אפשר למצוא תיקים בנושא השכרה, מכירה או רכישת נדל"ן, תיקים הקשורים לעסקאות מקרקעין שעשויות, לעיתים, להיות מורכבות מאד, תיקים בנושא ההוצאה לפועל כמו גביית חובות, תביעות חוב, צווי עיקול ופשיטת רגל, וגם תיקים הקשורים לתחום האזרחי והמסחרי. במסגרת זו מציע המשרד ליווי וייעוץ משפטי לחברות ולעסקים, לרבות שירותי ליטיגציה. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: