סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

גב' קרן רווה

קרן רווה
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: דרך מנחם בגין 132, ת"א, המגדל המשולש, עזריאלי
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת מכון יישומים גרפולוגיים. גרפולוגית משפטית מוסמכת, עדה מומחית בזיהוי כתבי יד וזיופים, ממונה מטעם בית המשפט.

תחומי עיסוק:
ירושה,צוואה,חוזה מקרקעין,הונאה ומרמה,גרפולוגיה משפטית

אודות

קרן רווה, גרפולוגית משפטית, מציעה את שירותיה בתחום זה לקהל לקוחותיה, המעוניינים במענה נקודתי, ובעיקר מקצועי. קרן רווה היא בוגרת קורס עדים מומחים מטעמו של המכון הישראלי לחוות דעת מומחים ומטעם בתי המשפט. היא בעלת הסמכה מטעם האגודה האמריקאית לגרפולוגיה מקצועית, תוך התמקדות בזיהוי כתבי יד וגם אבחון זיופים. ולצד כל זה, היא בוגרת של האקדמיה הבריטית לגרפולוגיה, מסלול לימודי שאותו סיימה בהצטיינות.

        

בהיותה בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה ותואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, מציעה קרן רווה פתרונות ברמה גבוהה מאד, פתרונות בהם נעשה שימוש בתחומי המשפט השונים ובמסגרתם של תיקים משפטיים מורכבים במיוחד.

        

את שירותיה בתחום הגרפולוגיה המשפטית, היא מציעה למגוון רחב של לקוחות, החל מלשכת עורכי הדין ועד מועצות אזוריות שונות ולשכות של חוקרים פרטיים. היא עובדת גם מול לקוחות קטנים יותר, לקוחות פרטיים הזקוקים לשירותים מקצועיים, ובעיקר לשירותיה של מומחית בתחום, ועומדת לרשותם בכל עת.

   

במסגרת שירותי הגרפולוגיה המשפטית, היא מסייעת בזיהוי כתבי יד, זיהוי זיופים, בזיהוי מועדי כתיבה וגם בזיהוי חתימות. בנוסף, היא מבצעת הערכת מצבו הנפשי של הכותב במהלך הכתיבה וגם מדריכה עורכי דין המעוניינים לבצע חקירות שונות. בהיותה בעלת ניסיון רב ועם הכשרה אותה קיבלה במוסדות המובילים בתחום זה, מציעה קרן רווה שילוב בין מקצועיות ברמה גבוהה לפתרונות נקודתיים, המותאמים לכל לקוח ולקוח. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: