סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד קרן בק פוגל

קרן בק פוגל
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: היצירה 3
 
עיר: רמת גן
פקס: 153-77-3233140
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עורכת דין המומחה לקניין רוחני ודיני אינטרנט

תחומי עיסוק:
גניבת עין,זכויות יוצרים,סימן מסחר,רישום פטנטים,תקנון אתר

אודות

קרן בק פוגל – משרד עו"ד ברמת גן, הפועל משנת 2008 בתחום המשפט האזרחי-מסחרי וקניין רוחני. המשרד מלווה ומייצג לקוחות פרטיים וכן חברות פרטיות וציבוריות מהארץ ומחו"ל החל משלב הקמת החברה ועד לליווי צמוד בניהול המשפטי של העסק – הסכמי טכנולוגיה, סחר בינלאומי, רישום סימני מסחר, זכויות יוצרים, ניסוח וחתימה על חוזים, דיני עבודה, בנקאות ועוד.

 

המשרד פועל מתוך תפיסה שייצוג מיטבי מחייב ראייה והבנה של המשפט על שלל תחומיו יחד עם התאמה פרטנית ואישית לצרכי הלקוח. על כן, משרדנו מתחייב להעניק שירות איכותי, מקצועי ואמין וליווי צמוד ללקוח בכל מחלוקת משפטית שמתעוררת. המשרד מסייע בניהול משא ומתן, ייצוג בפני רשויות שונות, וייצוג בפני כל ערכאות בתי המשפט והטריבונלים המשפטיים השונים, בדגש על מהירות, יעילות ואמינות. המשרד מעניק את שרותיו ללקוחות בעברית ובאנגלית.
 

קרן בק פוגל – עו"ד המתמחה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי וקניין רוחני מזה 12 שנים. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2001, בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת חיפה לשנת 2000, כמו גם תואר ראשון בכלכלה (B.A.)מאוניברסיטת חיפה לשנת 2001. בשנות עבודתה צברה ניסיון רב במשרדים המובילים בארץ בתחומי משפט מסחריים-אזרחיים שונים, ובשנת 2008 ייסדה את משרדה הפרטי ברמת גן. קרן חברה בוועדה לקידום עורכת הדין בלשכת עורכי הדין, מנהלת פורום משפטי ברשת, ומפרסמת מאמרים בעיתונות ובפורטלים שונים ברשת.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: