סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין קנסות מנהליים (1)

ביצעת עבירה וכעת אתה נדרש לשלם קנס מנהלי? מאמין כי הקנס ניתן לך שלא כדין? מעוניין לבטלו, להפחיתו או להישפט בבית משפט? ומהן בכלל קנסות מנהליים? אם כך אתה בוודאי זקוקים לייעוץ עורכי דין לייצוג עקב קנסות מנהליים המופיעים בקטגוריה זו. 

 
קנסות מנהליים מוטלים בגין עבירות מנהליות שונות ומטרתם העיקרית היא יצירת אכיפה מיידית ומהירה. הקנסות המנהליים מהווים הרתעה וחוסכים את הצורך בהליך משפטי מחד, ואת הרשעתו של החייב בפלילים, מאידך. חשוב לציין כי לכל עבירה גובה קנס שונה ואת הקנסות גובה המרכז לגביית חובות שהינו חלק מרשות האכיפה והגבייה. את הקנס יש לשלם תוך זמן קצוב כאשר אי תשלום הקנס גורר את הגדלתו. במידה ואדם מעדיף להישפט על העבירה אותה ביצע או לבטל את הקנס אותו קיבל, עליו להיעזר בשירותיהם המקצועיים של עורכי דין לייצוג עקב קנסות מנהליים. 
 
הסיכון באי תשלום קנסות מנהליים או במשפט חלופי, עלולים להיות גבוהים מן התשלום הראשוני, אי לכך סיוע משפטי מטעם עורכי דין מיומנים יימנע את עוגמת הנפש וההוצאות הנלוות. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד קנסות מנהליים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד קנסות מנהליים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום קנסות מנהליים

 • רותי קמיני

  רותי קמיני, עו"ד

  ניסיון מעשי רב לצד רקע אקדמי מהווים בסיס לבנייה ועיצוב של טיעונים משפטיים מקוריים בהתאמה לנושא שבפניי, זאת לצד טיפול ענייני ויחס אישי.

  תחומי עיסוק: בג"צ,עתירה מנהלית,קנסות מנהליים,רשויות מקומיות,רישיון נשק