סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין קניין רוחני באשדוד (1)

סבור/ה כי זכות היוצרים שלך הופרה ? סבור/ה כי קיימת לך עילת תביעה בגין "גניבת עין" ? נגזל ממך סוד מסחרי ? רוצה לרשום סימן מסחר למותג המנוהל על ידך ? חשבת על פטנט ואינך יודע מהי הדרך הנכונה והמתאימה לקבל בעלות עליו ?

בחנו את זכויותיכם בכל עת בעזרת עורכי דין קניין רוחני העומדים לרשותכם כאן, בפורטל iLaw.

קניין רוחני הינו תחום משפטי העוסק במימוש זכויות קנייניות בלתי מוחשיות לעין, יציר מחשבת האדם. כלומר במקום לעסוק בזכויות קנייניות הניתנות לתפיסה מוחשית, כגון: דירות ומכוניות, עוסק התחום במימוש זכויות עקב: הפרה או פגיעה בזכות יוצרים, סוד מסחרי, מדגם, פטנט, סימן מסחר ונושאים נוספים.

חשוב לדעת כי תחום משפטי זה הינו דינמי ביותר ומשתנה מעת לעת, בהתאם לשינויים טכנולוגיים. מכאן גם בין היתר החשיבות בבחירת עורך דין הבקיא בתחום, המתעדכן כל העת בשינויים בחקיקה ובפסיקה ואשר לו ידע נרחב בנושא.

רוצה להעריך את סיכוי תביעתך ? פנה אל אחד ממשרדי עורכי דין קניין רוחני ברשימה הבאה.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד קניין רוחני
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד קניין רוחני
עו"פ גד בנטהצג טלפון

    צור קשר עם עורכי דין בתחום קניין רוחני

  • גד בנט, עו"פ

    שותף ובעלים במשרד עורכי פטנטים בן עמי ושות'

    תחומי עיסוק: רישום פטנטים

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא קניין רוחני

רישום פטנט בחו"ל: האם זה כדאי ואיך עושים את זה?

רישום פטנט על המצאה הוא תהליך שכרוך בזמן ובהוצאה כספית לא מבוטלת. באילו מקרים כדאי לרשום פטנט במדינות אחרות ומה תידרשו לעשות לשם כך? עו"פ גד בנט מסביר

פיתחתם אפליקציה? כך תוכלו להגן עליה מפני מתחרים

לתוכנות מחשב ואפליקציות יש מעמד מורכב בדיני הפטנטים. לעיתים ניתן לרשום פטנט על תוכנות, אך לא תמיד. כיצד ועד כמה ניתן להגן על המצאות בתחום התוכנה מפני תחרות?

תביעה נגד גוגל על הפרת פטנט של חברה ישראלית

החברה הישראלית ביי2 נטוורקס טוענת כי אופציית החיפוש בגוגל- ״יותר מזל משכל״ הומצאה על ידי החברה ונרשמה כפטנט בשנת 1998. כעת החברה תובעת את גוגל בגין גניבת הפטנט