סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין צו תשלומים (4)

במידה שהומצאה לכם אזהרה מטעם ההוצאה לפועל בנוגע לתשלום חוב, כדאי לדעת כי במקרים מסוימים תהיו רשאים לפרוס את החוב. למעשה, אנשים רבים נדרשים לבקשת צו תשלומים מפני שמצבם הכלכלי אינו מאפשר להם לשלם את החוב במלואו עד למועד הנדרש. יחד עם זאת, יש לציין כי בעת הגשת הבקשה יש לצרף מסמך המתאר את מצבכם הכלכלי, ובנוסף לכך לחתום על ויתור סודיות למקרה שראש ההוצאה לפועל יחליט על חקירת מצבכם באופן מעמיק יותר. לכן, ייעוץ מטעמם של עורכי דין המטפלים בקבלת צו תשלומים הינו מהותי ביותר בשלב זה, וכמו כן בשלבים הבאים.
 

חשוב לדעת כי גם לאחר שהוגשה הבקשה אין ביטחון כי אכן ייפרסו התשלומים, וכי ראש ההוצאה לפועל עשוי לדחות את בקשתכם, להטיל עליכם להמציא אישורים נוספים למצבכם הכלכלי, או לזמן אתכם לחקירת יכולת. מסיבה זו, ישנה חשיבות גדולה לסיוע מצד עורכי דין שהינם בעלי ניסיון רב בקבלת צו תשלומים. אנשי המקצוע מסוגלים להנחותכם בדבר מילוי והגשה נאותים של הטפסים והאישורים השונים, בבקשה לפריסה המתאימה למצבכם, וכן בהליכים העומדים בפניכם ומשמעויותיהם. הינכם מוזמנים לפנות אל המומחים שברשימה הבאה לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ללא התחייבות או עלויות. 

קרא עוד
 • רשימת עו"ד צו תשלומים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד צו תשלומים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום צו תשלומים

 • גיתי כהן

  גיתי כהן, עו"ד

  תחומי עיסוק: פשיטת רגל,צו תשלומים

 • בת אל זוהר סגל

  בת אל זוהר סגל, עו"ד

  היה שקט ובטוח, כי במשרדנו תקבל ייצוג משפטי הולם ומעל לכל מקצועי

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,הוצל"פ,מוגבל באמצעים,פשיטת רגל,צו תשלומים

 • עבד אלראזק ח'ליליה, עו"ד

  עו''ד ומגשר אשר מתחמה בתביעות נזקין ,גוף ,רכוש ותאונות עבודה וביטוח לאומי, שירות אמין ואדיב ומקצועי .

  תחומי עיסוק: תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,צו תשלומים

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים