סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין צו מאסר (1)

האם הוצא לך צו מאסר בשל אי תשלום חובות? זקוק לייעוץ מטעמם של עורכי דין המייצגים בשל צו מאסר? במידה שאכן קלעת למצב בלתי נעים זה חשוב לקבל סיוע מהיר מאנשי מקצוע המתמחים בתחום. חשוב לדעת שאף אם הוצא לך צו מאסר אזרחי עדיין פתוחות בפניך מספר אפשריות שימנעו את ביצועו. לדוגמא, אם הנך מוכר כנכה או כסובל ממחלה קשה, תוכל לבקש את ביטול הצו ולצרף לפנייתך את האישורים המתאימים.
 

דוגמא נפוצה נוספת היא מקרה של הורה לילד שטרם הגיע לגיל 14, ואשר עם הכניסה למאסר עלול למצוא את עצמו לבד וללא השגחה נאותה. יש לציין שבכל מקרה חשוב מאוד להגיש את הבקשה לביטול צו המאסר מהר ככל האפשר, ולהציג את הטיעונים באופן משכנע וברור תוך צירוף מסמכים ואישורים מעודכנים, חתומים ותקפים. פעמים רבות מדובר במרוץ מלחיץ ביותר נגד השעון, ולכן עורכי דין המתמחים בייצוג בשל צו מאסר עשויים להועיל מאוד, ולעזור לך להיחלץ מהמצב עוד לפני הכניסה למאסר. פנה עוד היום אל המומחים שלהלן ותקבל מענה מקצועי, ברור ומהיר.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד צו מאסר
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד צו מאסר

  צור קשר עם עורכי דין בתחום צו מאסר

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

הודעות אחרונות בפורומים