סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין צווארון לבן באשקלון (0)

בשנים האחרונות אנו שומעים לא מעט על עבירות צווארון לבן. עבירות אלו הן ברובן עבירות הקשורות לעבירות כלכליות מסוגים שונים, ולרוב לא מדובר בעבירות פליליות הקשורות לאלימות. עבירות צווארון לבן כוללות עבירות הלבנת הון, עבירות שוחד, עבירות תאגידים, עבירות מול גופים כגון מע"מ, מס הכנסה, הבורסה לניירות ערך ועוד. מדובר בעבירות מורכבות מאד שהוכחתן, כמו גם הוכחת החפות בהן, עשויה להיות מתוחכמת, מורכבת ודורשת מעקב ממושך והערכות מיוחדת מצידם של כל הגורמים הרלוונטיים. בעזרתם של עורכי דין לייצוג בעבירות צווארון לבן, שמרביתם מגיעים מרקע של משפט פלילי, ניתן להתמודד מול האשמות חמורות אלו מול המערכות השונות. 

 
עורכי דין לייצוג בעבירות צווארון לבן מהווים הכתובת שאליה מומלץ לפנות במקרים של האשמות והעמדה לדין בעקבות עבירות צווארון לבן. פעמים רבות מדובר בלקוחות העומדים בפעם הראשונה בחייהם לדין ונאלצים להתמודד עם מציאות שאיננה פשוטה. בעזרתם של עורכי דין אלה יכולים הלקוחות המואשמים לעבור את התהליך בקלות יחסית, ולהגדיל את סיכויים להצליח במשפט, או לכל הפחות, לקבל עונש קל יותר, במידה וימצאו אשמים.
 
כאן, באתר, תמצאו רשימה של עורכי דין המתמחים בעבירות של צווארון לבן, וישמחו לסייע לכם להתמודד עם התהליך הצפוי לכם.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד צווארון לבן
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד צווארון לבן

מאמרים אחרונים בנושא צווארון לבן

יו"ר צעירי חב"ד לשעבר נידון למאסר בגין קבלת תרומות במרמה

הרב יוסף אהרונוב, יו"ר צעירי חב"ד לשעבר, הורשע בקבלת כספי תרומה במרמה ונידון למאסר בפועל ולתשלום קנס של 1.5 מיליון ש"ח

3 שנות מאסר לג'קי בן זקן על חלקו בפרשת הרצת המניות

איש העסקים ג'קי בן זקן, שהורשע לפני חודשיים בפרשת הרצת המניות בחברת "מנופים פיננסים" בשנת 2010, נידון היום (א', 8/11) לשלוש שנות מאסר.

כתבי אישום נגד חמישה יהלומנים בפרשת הבנק המחתרתי

כתבי אישום הוגשו נגד חמישה יהלומנים וחברות בבעלותם במסגרת פרשת הבנק המחתרתי להלבנת כספים, שפעל בבורסה לאבני חן ונחשף ב-2012.