סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פרטיות באינטרנט במודיעין (0)

מרגישים שהפרטיות שלכם נפגעה כתוצאה מחשיפת קבצי cookies ובהם פרטים אישיים על הרגלי הגלישה שלכם? מאהבי או מאהבות העבר שלכם פרסמו ברחבי הרשת תמונות חושפניות שלכם שלא יועדו לקהל הרחב מעולם? האם הזכות שלכם לפרטיות כפי שהיא מעוגנת בחוק הופרה במזיד או בשוגג ואתם מעוניינים להילחם בעוול שנגרם לכם ולעמוד על זכותכם החוקית לפיצוי?

המרחב האינטרנטי מהווה קרקע פורה להיווצרות אינספור מקרים בהם הזכות השברירית של כל אדם ואדם לפרטיות מופרת בצורה זו או אחרת. מאחר והחקיקה בנושא הפרטיות המקוונת עדיין נמצאת בחיתוליה, עורכי הדין שמתמחים בתחום נאלצים לפנות לחוקים של מדינת ישראל שנועדו להגן על הפרטיות באופן כללי. לרוע המזל הרוב המוחלט שלהם נכתב לפני שהאינטרנט הפכה לגורם כל כך דומיננטי בחיינו. בקטגוריה עורכי דין פרטיות באינטרנט תמצאו את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום שמתמחים בדיני האינטרנט ובדין הישראלי בדגש על סוגיות שונות של הפרת הפרטיות.

קטגורית עורכי דין פרטיות באינטרנט מאפשרת לכם להעלות שאלות לפורום המשפטי, לקרוא פסקי דין שנכתבו בנושא ואפילו לפנות בצורה ישירה לכל אחד מאנשי המקצוע שמופיעים בדף בעזרת הדואר האלקטרוני או בשיחת טלפון פשוטה.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד פרטיות באינטרנט
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פרטיות באינטרנט

מאמרים אחרונים בנושא פרטיות באינטרנט

משרד המשפטים הודיע על קידום ״חוק הבליינדספוט״

משרד המשפטים מקדם הצעת חוק ממשלתית שתחייב בעלי אפליקציות לשליחת מסרים אנונימיים לחשוף את פרטי השולח במקרים של פגיעות חמורות. העונש על מפרי החוק: קנס של עד מיליון שקלים וחסימת הפעילות של מפעיל האפליקציה

תביעה ייצוגית של ישראלי נגד אתר "אשלי מדיסון"

בעקבות הפריצה לאתר הבגידות "אשלי מדיסון", הוגשה בישראל תביעה ייצוגית נגד החברות המפעילות את האתר בטענה שהפרו את הזכות לפרטיות של משתמשי האתר וכך גרמו להם לנזק.

שיתוף קבצים באינטרנט
החוקיות לגבי שיתוף קבצים ברשת

האם זה חוקי? האם שיתוף קבצים יכול לפגוע בזכויות קנייניות? מהי האחריות שחלה על בעלי האתרים?