סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פרטיות באינטרנט (7)

מרגישים שהפרטיות שלכם נפגעה כתוצאה מחשיפת קבצי cookies ובהם פרטים אישיים על הרגלי הגלישה שלכם? מאהבי או מאהבות העבר שלכם פרסמו ברחבי הרשת תמונות חושפניות שלכם שלא יועדו לקהל הרחב מעולם? האם הזכות שלכם לפרטיות כפי שהיא מעוגנת בחוק הופרה במזיד או בשוגג ואתם מעוניינים להילחם בעוול שנגרם לכם ולעמוד על זכותכם החוקית לפיצוי?

המרחב האינטרנטי מהווה קרקע פורה להיווצרות אינספור מקרים בהם הזכות השברירית של כל אדם ואדם לפרטיות מופרת בצורה זו או אחרת. מאחר והחקיקה בנושא הפרטיות המקוונת עדיין נמצאת בחיתוליה, עורכי הדין שמתמחים בתחום נאלצים לפנות לחוקים של מדינת ישראל שנועדו להגן על הפרטיות באופן כללי. לרוע המזל הרוב המוחלט שלהם נכתב לפני שהאינטרנט הפכה לגורם כל כך דומיננטי בחיינו. בקטגוריה עורכי דין פרטיות באינטרנט תמצאו את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום שמתמחים בדיני האינטרנט ובדין הישראלי בדגש על סוגיות שונות של הפרת הפרטיות.

קטגורית עורכי דין פרטיות באינטרנט מאפשרת לכם להעלות שאלות לפורום המשפטי, לקרוא פסקי דין שנכתבו בנושא ואפילו לפנות בצורה ישירה לכל אחד מאנשי המקצוע שמופיעים בדף בעזרת הדואר האלקטרוני או בשיחת טלפון פשוטה.

קרא עוד
 • רשימת עו"ד פרטיות באינטרנט
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פרטיות באינטרנט

  צור קשר עם עורכי דין בתחום פרטיות באינטרנט

 • גיא שמואלי

  גיא שמואלי, עו"ד

  תחומי עיסוק: הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תוכנות מחשב,תקנון אתר

 • בן קרפל

  בן קרפל, עו"ד

  תחומי עיסוק: פגיעה בפרטיות,ליטיגציה,פרטיות באינטרנט

 • אסף בן-דוד

  אסף בן-דוד, עו"ד

  עו"ד מסחרי-בינלאומי מזה עשור. דובר אנגלית שפת אם. מרצה בבינתחומי בתחום המשפט, היזמות (סטארט-אפים), והמשא ומתן בינלאומי עסקי. בזכות הניסיון הרב שצברתי בעולם היזמות, היעוץ המשפטי משלב ערך מוסף עסקי ניכר. אני מכיר את כל הקשיים בדרך, אשמח להקל עליכם ולאפשר לכם להתרכז בעסק עצמו, ולא בהתעסקות המשפטית.

  תחומי עיסוק: זכויות יוצרים,דיני חברות,הסכם מייסדים,הסכם סודיות,הקמת חברה,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזים,חוזים בינלאומיים,יזמות עסקית,סטארט אפ,עסקאות בחול,עריכת חוזים,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • צחי זך

  צחי זך, עו"ד

  ניסיון רב בייעוץ חברות מובילות בתחום וסטארטאפים.

  תחומי עיסוק: פרטיות באינטרנט

 • תום שנפ

  תום שנפ, עו"ד

  שנפ ושות' עורכי דין - תביעות ספאם, לשון הרע, הגנת הפרטיות.

  תחומי עיסוק: לשון הרע,ייצוג משפטי,פרטיות באינטרנט

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • גבריאל בנטוב

  גבריאל בנטוב, עו"ד

  מלמד סטארטאפים איך להגן על המיזם שלהם

  תחומי עיסוק: הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תוכנות מחשב,תקנון אתר

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא פרטיות באינטרנט

הזכות לפרטיות
על מותה של הזכות לפרטיות בחסות נגיף הקורונה

על מותה של הזכות לפרטיות בחסות נגיף הקורונה מאת שנפ ושות' עורכי דין, משרד המתמחה בדיני תקשורת, לשון הרע והגנת הפרטיות.

משרד המשפטים הודיע על קידום ״חוק הבליינדספוט״

משרד המשפטים מקדם הצעת חוק ממשלתית שתחייב בעלי אפליקציות לשליחת מסרים אנונימיים לחשוף את פרטי השולח במקרים של פגיעות חמורות. העונש על מפרי החוק: קנס של עד מיליון שקלים וחסימת הפעילות של מפעיל האפליקציה

תביעה ייצוגית של ישראלי נגד אתר "אשלי מדיסון"

בעקבות הפריצה לאתר הבגידות "אשלי מדיסון", הוגשה בישראל תביעה ייצוגית נגד החברות המפעילות את האתר בטענה שהפרו את הזכות לפרטיות של משתמשי האתר וכך גרמו להם לנזק.