סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פסק דין הצהרתי (3)

האם אתם חוששים כי בעל חובה כלפיכם יתכחש למצב, או שרכושו של בעל חוב ייתבע על ידי אחרים? מעוניינים להוציא פסק דין הצהרתי? חשוב לדעת כי בית המשפט אינו ממהר להוציא סעד הצהרתי, וכי על התובע יהיה להוכיח את קיומם של מספר תנאים על מנת לקבלו. לכן, מומלץ להיעזר בשירותיהם של עורכי דין המתמחים בתחום, ותוכלו להיעזר ברשימה שבתחתית העמוד על מנת לפנות אל אנשי המקצוע.
 

בעת הפנייה לבית המשפט תצטרכו להסביר ולשכנע כי אכן מתקיים מצב המצדיק הוצאת פסק דין הצהרתי, ובנוסף לכך מוטל עליכם להראות כי פנייתכם נעשתה במועד הראוי ובתום לב. יש לציין כי סעד הצהרתי כשמו כן הוא, הצהרתי בלבד, ולכן אין אפשרות לאוכפו. יחד עם זאת, במקרים מסוימים מדובר במהלך חיוני אם ברצונכם להבטיח את זכויותיכם. סיוע מטעמם של עורכי דין המתמחים בהליכים המשפטיים הקשורים להוצאת פסק דין הצהרתי, יעזור לכם לבצע את הפנייה בצורה מהירה, ואף להימנע מטעויות שיובילו לדחייתה על ידי בית המשפט. צרו קשר עם אנשי המקצוע שברשימה הבאה על מנת לקבל תשובות ממומחים בעלי ותק וניסיון רב בתחום.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד פסק דין הצהרתי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פסק דין הצהרתי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום פסק דין הצהרתי

 • חסן גדבאן

  חסן גדבאן, עו"ד

  תחומי עיסוק: הגבלת רישיון הנהיגה ,כינוס נכסים,ערעור הוצל"פ,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל

 • ישראל ביאלוסטוצקי

  ישראל ביאלוסטוצקי, עו"ד

  יש על מי לסמוך

  תחומי עיסוק: גביית חובות,הסדר חובות,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,פסק דין הצהרתי

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים