סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשלנות באבחון דלקת קרום המוח

סממנים רבים שהופיעו אצל החולה היו צריכים להדליק אצל הצוותים הרפואיים נורה אדומה, כי לחולה דלקת קרום המוח. למרבה הצער, מחלתה לא אובחנה והיא נפטרה. עו"ד רן שפירא, מנהל פורום רשלנות רפואית באתר, סוקר את המקרה.

02/04/2013 | 00:29 | מאת: עו"ד רן שפירא |

כהורים, אנו אחראים על ילדינו ושמים לב לכל שינוי שחל בהתנהגותם או במצב בריאותם. אנו עושים הכל כדי לטפל בהם באמצעים שיש לנו ואם אמצעים אלו לא עוזרים והמצב מחמיר, אנו לוקחים אותם לרופא, אשר לו הידע והיכולת לטפל במחלתם (או כך לפחות אנו סבורים). לצערנו, לא תמיד הרופאים משתמשים בידע שיש להם ולא מטפלים בילדינו כמו שהם צריכים לטפל.

 
מקרה כגון זה קרה לדנה, ילדה בת 5, אשר שבה בצהרי יום שישי מגן הילדים, והתלוננה בפני הוריה על כאבים ברגל ימין ועל כך שהיא לא חשה בטוב. הוריה של דנה מדדו לה חום וגילו שיש לה חום 39 מעלות, ולכן נתנו לה אקמולי והיא הלכה לישון.
 
בשעה 16:00 לערך, כאשר חום גופה לא ירד והיא המשיכה להתלונן על כאבי רגליים, פנו ההורים עם דנה למוקד מכבי שירותי בריאות, שם נבדקה והופנתה למוקד "שילוח", אשר מספק אף הוא שירותי רפואה למבוטחי מכבי. משהגיעו ההורים עם דנה למוקד "שילוח", נבדקה דנה על ידי האחות, חומה נמדד (40.3 מעלות) והאחות אף ציינה בפני ההורים כי בשל החום הגבוה וכאבי הרגליים ייתכן כי הרופא ישלח אותם לבית חולים. בדיקת שתן שעשו לדנה הצביעה על ריבוי כדוריות דם אדומות בשתן. לאחר מכן הופנתה דנה לבדיקת רופא, אשר איבחן כי בטנה של דנה מעט נפוחה ורשם בתיעוד הרפואי כי “אינה עירנית”. הרופא לא התייחס למה שרשמה האחות וחרף הממצאים סבר כי יש לתת לדנה אופטלגין בלבד. לאחר שחומה ירד מעט שוחררה דנה לביתה.
 
ביום למחרת, הבחינה אימה של דנה בכתם כחול על רגלה של ביתה ובהמשך התפשטו הכתמים הכחולים על חלקים נוספים בגופה. זמן קצר לאחר מכן איבדה דנה שליטה על סוגריה. הוריה של דנה הזעיקו אמבולנס ובינתיים איבדה דנה את הכרתה. ההורים ביצעו לה הנשמה ואז דם החל לצאת מפיה. ניידת טיפול נמרץ פינתה את דנה במהירות לבית החולים "קפלן", אך כעבור זמן קצר היא נפטרה. בנתיחה שלאחר המוות שבוצעה לה אובחן כי דנה סבלה מדלקת קרום המוח, על רקע דלקת ריאות חריפה.
 
כשנה לאחר מכן הגישו הוריה של דנה תביעת רשלנות רפואית נגד קופת חולים "מכבי" ומוקד "שילוח", בטענה שהצוות הרפואי התרשל בכך שלא אבחן את מצבה של דנה כראוי ושלח אותה בחזרה לביתה עם טיפול באופטלגין בלבד, דבר שגרם להתדרדרות במצבה והוביל לפטירתה כיממה בלבד לאחר בדיקתה במוקד.
 
אל כתב התביעה, צירפו ההורים חוות דעת של רופא מומחה אשר קבע כי חום גבוה, כאבי שרירים וחוסר ערנות הינם סימנים האופייניים למחלה קשה היכולה להתפתח לדלקת קרום המוח, וכי היתה חובה על רופא הקהילה לחשוד כי מדובר במחלה קשה ולהפנותה באופן מיידי לחדר מיון בבית חולים לצורך המשך בירור מעמיק וטיפול.
 
מנגד, טענו הנתבעים כי הטיפול אשר ניתן לדנה במסגרת המוקד היה לא דופי, ואף צירפו לכתב ההגנה מטעמם חוות דעת של רופא מומחה אשר קבע כי בעת בדיקתה במוקד לא היו כל סימנים ספציפיים לזיהום אלים או לדלקת קרום המוח, וכי דבר ידוע הוא שבשלבי המחלה הראשונים החשד הוא לזיהום נגיפי בלבד.
 
בהמשך ההליך המשפטי העידו ההורים על נסיבות המקרה ומהצד שכנגד העיד הרופא שבדק את דנה במוקד. להגנתו טען הרופא כי חום גבוה וחוסר עירנות של הילד הינם תסמינים "שכיחים" בילדים המגיעים למוקד, וכי לא היה כל ממצא חריג מעבר לכך אשר הצריך הפניה למיון. כן טען הרופא כי בדק את רגלה של דנה ובדק אותה בדיקה פיזית ושכל הממצאים הפיזיים היו תקינים. לטענתו לאור ממצאי בדיקתו ה"תקינים" סבר כי מדובר בנגיף השפעת, ולכן נתן למנוחה טיפול תרופתי להורדת החום בלבד.
 
בפסק דין שניתן ביום 8.10.06, קיבל בית המשפט את תביעת ההורים לרשלנות רפואית של הקופה ומוקד שילוח. ראשית, קבע בית המשפט כי טענת הרופא על כך שבדק את דנה ואת רגליה בדיקה פיזית והממצאים היו תקינים, אין לה כל ביסוס בתיעוד הרפואי, שכן כל שציין הרופא בגיליון הרפואי הוא עצם התלונה של דנה על כאבי רגליים אך לא ציין שם כל בדיקה שעשה או את ממצאיה. לאור האמור, קבע בית המשפט כי עצם העובדה שלא נרשמו בגיליון הרפואי ממצאים שהיו חייבים להירשם אומרת "דרשני”, ומעידה על חסר ראייתי מפורש אשר בגינו יש להעביר את נטל הראייה על הנתבעים, להוכיח שלא התרשלו.
 
הנתבעים, כך קבע בית המשפט, לא עמדו בנטל זה ולא הוכיחו כי לא התרשלו. מהראיות עולה מפורשות כי הרופא התייחס בשיוויון נפש לתלונותיה של המנוחה והוריה, והוא "ננעל" על האבחנה הקלה ביותר כי מדובר בזיהום ויראלי בלבד. הרופא לא התייחס ביסודיות וברצינות לתלונות המנוחה על כאב רגליים וחולשה, ממצאים אשר הבדילו את המקרה הספציפי הזה ממקרה אחר בו מתקיימים הממצאים האחרים אשר כשלעצמם, ייתכן ודומים לזיהום ויראלי שגרתי בלבד. הממצאים הנוספים בהחלט החשידו כי מדובר במקרה חריג מהרגיל, ולכן שגה הרופא כשלא שלח את המנוחה באופן מיידי לחדר המיון לצורך המשך בירור וטיפול. לענין הקשר הסיבתי קבע בית המשפט כי סביר יותר כי אלמלא התרשלות הנתבעים, היה ניתן לאבחן את מחלתה של דנה הקטנה והיה ניתן לתת לה טיפול שהיה עשוי להציל את חייה.
 
בית המשפט קבע כי על הנתבעים לפצות את הוריה של דנה המנוחה פיצוי בסכום של כמיליון וחצי שקלים, סכום הכולל שכר טרחת עו"ד.
 
לעיון בפסק הדין המלא: ת.א 001222/03
 

שאלות על הכתבה? מוזמנים לשאול בפורום רשלנות רפואית

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

אודות כותב פסק הדין

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

הצג טלפון

ליצירת קשר עם עו"ד רן שפירא

עורכי דין מובילים - רשלנות רפואית

עו"ד רונית רוטלוי

"לאחר שנות עבודה רבות בתחום, אני מכירה כבר לא מעט מ'התחבולות' בהן נוקטות חברות הביטוח..."

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד חיים איציקובסקי

"משרדי מעניק שירותים משפטיים נוספים בכל הקשור לתביעות קטנות, ועריכת כתבי תביעה והגנה והכנה לפני דיון בבית המשפט..."

עו"ד אסף אודיז

"נגרם לך נזק עקב רשלנות רפואית ? משרדי דוגל ביחס אישי ומעניק שירותים משפטיים בתחומים הנזיקין והביטוח..."

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

עו"ד סיון שטינברג פליישר
עו"ד סיון שטינברג- פליישר

"לוחמת על זכויות לקוחותיי ללא פשרות, כאשר לנגד עיני כל העת טובתם האישית בלבד..."

Gו"ד קובי בן סימון
עו"ד קובי בן סימון

"משרדנו שם לו למטרה להעניק לכל אחד מלקוחותיו שירות נאות, יחס אישי, ואת מלוא תשומת הלב הראויה..."

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

קרן הר-צבי
עו"ד קרן הר-צבי

בעלים של משרד עורכי-דין המציע שירותים בתחום צוואות, ירושות ועיזבונות, הסכמי ממון, שכירויות, סכסוכי שכנים, לשון הרע, תביעות קטנות.

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

עו"ד ירון שמעון
עו"ד ירון שמעון

"תכנון האסטרטגיה המשפטית עוד בשלבים הראשונים של התיק, מסייע לי בהשגת תוצאות איכותיות עבור לקוחותיי..."

עוד עו"ד מובילים בתחום רשלנות רפואית
object(Advertiser)#193 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(16) ["user_id":protected]=> int(23) ["first_name":protected]=> string(10) "רונית" ["last_name":protected]=> string(12) "רוטלוי" ["phone1":protected]=> string(10) "0526134398" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(0) "" ["address":protected]=> string(17) "מוטה גור 7" ["description":protected]=> string(114) "עורכת דין מנוסה בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות דרכים" ["portable_description":protected]=> string(156) ""לאחר שנות עבודה רבות בתחום, אני מכירה כבר לא מעט מ'התחבולות' בהן נוקטות חברות הביטוח..."" ["content":protected]=> string(3266) "

עו"ד רונית רוטלוי היא עורכת דין בעלת ותק של 14 שנה בתחום הנזיקין והביטוח, בוגרת אוניברסיטת בר אילן ובתחילת דרכה המקצועית עבדה במחלקת תביעות בחברות ביטוח מובילות בארץ ובהמשך  בפירמות גדולות, אשר ייצגו, בעיקר,  חברות ביטוח.

 

לאחר ניסיון רב בטיפול בתיקים מורכבים, ייצוג בערכאות השונות בבתי המשפט ולמידת כל הטקטיקות של חברות הביטוח, ייסדה את משרדה, משרד עו"ד רונית רוטלוי, הממוקם בפ"ת, בסמוך לבית המשפט, כשמטרה אחת לנגד עיניה-  שימוש בידע  הרב וה"תחבולות" בהן נוקטות חברות הביטוח, לטובת לקוחות פרטיים, אשר מוצאים עצמם חסרי אונים מול הרשויות והחברות ה"אטומות" לצרכיהם.

 

עורכת הדין רוטלוי דוגלת בשקיפות, אמינות ומקצועיות וכבר מהפגישה הראשונה, מקבל הלקוח הסבר מפורט על המצב המשפטי בתיק,  סיכויי התביעה וכל ההליכים הצפויים בדרך, והכל בשפה ברורה ובגובה העיניים. 

 

המשרד מטפל בלקוחות פרטיים בלבד ולא במוסדות, מתוך הזדהות מוחלטת עם האזרח מן השורה, אשר יש להיחלץ לעזרתו מול הבירוקרטיה הקשה והבלתי אפשרית.

 

בין הנושאים בהן מטפל משרד עורכי הדין רוטלו י-  ייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים וספורטאים, רשלנויות שונות, ייצוג בנזקי רכוש- רכבים, בתי עסק ודירות, וכן ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.

 

בד בבד עו"ד רונית רוטלוי היא אמא ל-3 בנים (בר, שקד ונדב), עוסקת בכתיבה יצירתית ספרותית ומשתתפת בסדנאות כתיבה וכן חובבת תיאטרון ומשחק ובוגרת סדנאות משחק מקצועיות. תחומים אלה משתלבים היטב בעיסוקה  כעורכת דין – כושר כתיבה והתנסחות מעולה וכן יכולת ניהול מו"מ והופעה מנצחת וכובשת בבתי המשפט. 

 

" ["picture_id":protected]=> int(117) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(255) "https://maps.google.co.il/maps?q=%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%94+%D7%92%D7%95%D7%A8+7,+%D7%A4%D7%AA%D7%97+%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%95%D7%94&hl=iw&ie=UTF8&sll=31.406252,35.081816&sspn=9.135448,16.907959&oq=%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%94+%D7%92%D7%95%D7%A8+7,+%D7%A4%D7%AA%" ["main_category_id":protected]=> int(2) ["main_expertise_id":protected]=> int(5) ["city_id":protected]=> int(113) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(28) "רונית_רוטלוי.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(74) "עו"ד רונית רוטלוי, עורכת דין רונית רוטלוי" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(475) ["insertion_time":protected]=> string(19) "2013-01-31 15:07:54" ["update_time":protected]=> NULL ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1073 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(127) ["user_id":protected]=> int(135) ["first_name":protected]=> string(8) "אריה" ["last_name":protected]=> string(16) "שילאנסקי" ["phone1":protected]=> string(10) "0723911050" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(10) "0774448386" ["address":protected]=> string(62) "דרך מנחם בגין 144א' [מגדל MIDTOWN קומה 31]" ["description":protected]=> string(187) "בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני נזיקין, נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית וביטוח לאומי" ["portable_description":protected]=> string(115) ""דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "" ["content":protected]=> string(2960) "

עו"ד אריה שילאנסקי, בוגר (LL.B) בית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה, הינו חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010. עו"ד שילאנסקי מספק פתרונות משפטיים בתחום דיני הנזיקין ומלווה את לקוחותיו הרבים החל משלב הייעוץ הראשוני ולאורך כל הדרך.

 

עו"ד שילאנסקי התמחה בתחום דיני הנזיקין, הביטוח והרשלנות הרפואית בטרום התמחות אצל עוה"ד דוד גורן ובהמשך, בהתמחות אצל כב' השופטים אבי פורג ודורית קוברסקי, שם צבר ניסיון רב בתחום ורכש ידע רלוונטיהמלווה אותו בטיפול בתיקילקוחותיו השונים.

 

עו"ד אריה שילאנסקי מציע את שירותיו גם כמגשר ומשלב פתרונות משפטיים ואחרים על מנת לאפשר לכל לקוח ולקוח לקבל את המענה הטוב והנכון ביותר עבורו.

 

משרדו של עו"ד שילאנסקי, הממוקם בתל אביב, מטפל במגוון רחב מאד של תיקים בתחום דיני הנזיקין, בין היתר בתיקים הקשורים לפיצויי נפגעי תאונות דרכים או תאונות עבודה, בתיקים הקשורים לרשלנות רפואית או לתביעות המוסד לביטוח לאומי, בתיקי פוליסות ביטוח וכן בתיקי דוחות חניה.

 

עו"ד שילאנסקי מאמין במקצועיות, ומתן מענה מדויק. ואכן, לקוחות המשרד שבבעלותו נהנים מפתרונות משפטיים ברמה גבוהה, ובעיקר בכאלה המותאמים להם נכון. בין אם במסגרת ייצוגם בבתי המשפט השונים או אל מול מערכות אחרות, כמו המוסד לביטוח לאומי או חברות ביטוח גדולות, מדובר בייצוג מקצועי ביותר, שנעשה תוך שקיפות מלאה ושיתופו של הלקוח בכל שלבי ההליכים השונים. 

 

המוטו של המשרד הוא מתן הגנה על השקט הנפשי והסוציאלי של הלקוח כמטרה מספר אחת!

" ["picture_id":protected]=> int(1912) ["picture_description":protected]=> string(25) "אריה שליאנסקי" ["map":protected]=> string(361) "" ["main_category_id":protected]=> int(2) ["main_expertise_id":protected]=> int(12) ["city_id":protected]=> int(156) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(30) "אריה_שליאנסקי.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(19) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(106) " אריה שילאנסקי, עו"ד אריה שילאנסקי, עורך דין אריה שילאנסקי" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-06-23 15:55:03" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "919" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1044 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(261) ["user_id":protected]=> int(276) ["first_name":protected]=> string(8) "חיים" ["last_name":protected]=> string(20) "איציקובסקי" ["phone1":protected]=> string(10) "0723911048" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(9) "098800022" ["address":protected]=> string(36) " נאות גולף קיסריה e112" ["description":protected]=> string(130) "תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום." ["portable_description":protected]=> string(207) ""משרדי מעניק שירותים משפטיים נוספים בכל הקשור לתביעות קטנות, ועריכת כתבי תביעה והגנה והכנה לפני דיון בבית המשפט..."" ["content":protected]=> string(3089) "
תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות.
 
זקוק/ה לייעוץ משפטי מקצועי בעניינך ?
 
מעוניין/נת בחוות דעת מקצועית להערכת סיכויי הצלחתך / הערכת סיכוייך בתביעה בבית המשפט לתביעות קטנות ?
 
מעוניין/נת לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות, עד לסכום של 33,800 ש"ח ואינך יודע/ת איך ? 
 
תבעו אותך בבית המשפט לתביעות קטנות וכעת עליך להגיש כתב הגנה, אך אינך יודע מה לעשות ?
 
גרמו לך עוולה או נזק ? קיבלת מוצר פגום או שונה ממה שהזמנת ? הפרו מולך הסכם ? נגרמה לך עוגמת נפש ? אינך בטוח/ה האם המקרה שלך מתאים להתדיין בבית המשפט לתביעות קטנות ? 
 
מעוניין להגדיל את סיכויי הצלחתך בבית המשפט לתביעות קטנות ?
 
את/ה מוזמן/נת לפנות אליי לתיאום פגישת ייעוץ בתחום תביעות קטנות.
 
בנוסף לייעוץ המשפטי, משרדי מעניק שירותים משפטיים נוספים בכל הקשור לתביעות קטנות – מכתבי התראה לפני תביעה, ניהול מו"מ והליכי גישור, כתיבת ועריכת כתבי תביעה והגנה והכנה לפני דיון בבית המשפט. כמו כן משרדי מעניק שירותים משפטיים "קטנים" נוספים במגוון תחומים. 
 
הייעוץ המשפטי והשירותים הנוספים ניתנים בתשלום, אך בשל היותם עוסקים בתחומי תביעות קטנות, התשלום פרופורציונלי, הוגן ומתאים לכל כיס.
 
לצורך תיאום פגישת ייעוץ עם עו"ד חיים איציקובסקי, יועץ משפטי בתביעות קטנות, שלחו פנייה. 
 
" ["picture_id":protected]=> int(918) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(0) "" ["main_category_id":protected]=> int(12) ["main_expertise_id":protected]=> int(234) ["city_id":protected]=> int(229) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(false) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(34) "חיים_איציקובסקי.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(1) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(0) "" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2015-08-17 17:17:20" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(4) "1127" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1047 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(26) ["user_id":protected]=> int(33) ["first_name":protected]=> string(6) "אסף" ["last_name":protected]=> string(10) "אודיז" ["phone1":protected]=> string(9) "036868831" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(10) "03-5360955" ["address":protected]=> string(23) "רח' לבונטין 2 " ["description":protected]=> string(101) "בעל משרד עורכי דין המתמחה בנזיקין, רשלנות רפואית וביטוח" ["portable_description":protected]=> string(187) ""נגרם לך נזק עקב רשלנות רפואית ? משרדי דוגל ביחס אישי ומעניק שירותים משפטיים בתחומים הנזיקין והביטוח..." " ["content":protected]=> string(3150) "

עו"ד אסף אודיז, בוגר תואר במשפטים, הקים בשנת 2007 משרד עצמאי אשר מתמחה בתחום דיני הנזיקין בדגש על תחום הרשלנות הרפואית ודיני ביטוח.  

 
עו"ד אודיז הקים את המשרד לאחר שצבר שנות ניסיון מקצועי במשרדי עורכי הדין מהמובילים בישראל, אשר כללו, בין היתר, ייצוג של אלפי לקוחות בערכאות השונות. המחשבה שעומדת מאחרי המשרד היא להעניק ולספק שירות משפטי איכותי ומהוקצע לכל לקוח, ובד בבד לספק יחס אישי וליווי עד תום ההליך המשפטי. 
 
המשרד המנוהל בראשותו של עו"ד אסף אודיז מעסיק עורכי דין נוספים אשר מתמחים בייצוג לקוחות בתחומים הבאים: רשלנות רפואית על כל רבדיה, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מפגעים ברשות הרבים או היחיד ועוד. מעבר לכך, המשרד מתמחה בייצוג נפגעי גוף ורכוש אל מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי ועוד. 
 
יתרה מזאת, המשרד מתמחה בתחום דיני הביטוח, לרבות טיפול בתביעות של אנשים פרטיים מול חברות ביטוח אשר מסרבות לשלם את תגמולי הביטוח מסיבות שונות, כולל התמקצעות בטיפול בתביעות של מימוש פוליסות אובדן כושר עבודה בשל נכות, מצב סיעודי, מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד. 
 
לצד תחומי ההתמחות, המשרד נעזר בקשת רחבה של אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, לרבות מיטב המומחים הרפואיים, מהנדסי בטיחות, אקטוארים, מהנדסי מבנה ועוד. כפועל יוצא מכך, ניתן לבנות ולתכנן על הצד הטוב ביותר את האסטרטגיה המשפטית עבור כל לקוח, הכול במטרה להעניק שירות מקצועי, איכותי ואישי. 
 
משרד עו"ד אודיז חרט על דגלו את נס המקצועיות והמצוינות על מנת להשיג את התוצאות המשפטיות הטובות ביותר עבור כל לקוח ולקוח ולא משנה כמה מורכב המקרה, הכול על מנת למקסם את סיכויו של כל לקוח בבית המשפט.
" ["picture_id":protected]=> int(129) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(253) "https://maps.google.co.il/maps?q=%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9F+2+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91&hl=iw&ie=UTF8&hnear=%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9F+2,+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91+%D7%99%D7%A4%D7%95&gl=il&t=m&z=16" ["main_category_id":protected]=> int(2) ["main_expertise_id":protected]=> int(10) ["city_id":protected]=> int(154) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(23) "אסף__אודיז.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(60) "עו"ד אסף אודיז, עורך דין אסף אודיז" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-03-11 23:05:14" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "193" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#197 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(2) ["user_id":protected]=> int(8) ["first_name":protected]=> string(4) "רן" ["last_name":protected]=> string(10) "שפירא" ["phone1":protected]=> string(10) "03-6916637" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(9) "036916635" ["address":protected]=> string(26) "התע"ש 3 א רמת גן" ["description":protected]=> string(96) "עו"ד שותף מייסד ובעלים של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא" ["portable_description":protected]=> string(187) ""אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."" ["content":protected]=> string(2103) "

עורך הדין רן שפירא, הינו ממייסדי משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא הממוקם במתחם הבורסה ברמת גן. 

         

את דרכו המקצועית החל בייצוג מוסדות רפואיים (לרבות בתי חולים וקופות החולים) וחברות ביטוח בתחום דיני הביטוח והנזיקין ובעיקר בתיקי רשלנות רפואית. במשך השנים רכש ניסיון רב בניהול מאות תיקים בתחומי התמחותו.

 

בשנים האחרונות החל עו"ד רן שפירא לייצג לקוחות פרטיים כנגד מוסדות רפואיים וחברות ביטוח בכל תחומי התמחותו והינו כשותף מייסד (עם שותפו עורך הדין רפאל אלמוג) של אחד ממשרדי הבוטיק הידועים והמובילים בתחום הביטוח, הנזיקין והרשלנות רפואית. 

 

משרדו של עורך הדין רן שפירא מטפל בתביעות נזקי גוף ורכוש כאחד, תביעות רשלנות רפואית ותביעות כנגד חברות ביטוח מכוח ביטוחים שונים. המשרד אינו מקבל לטיפולו תיקים אשר אינם בתחום דיני הביטוח והנזיקין, מתוך השקפה כי זוהי הדרך הראויה ביותר להעניק שירותים משפטיים מקצועיים.  

 

עורך הדין רן שפירא מתפקד כמגשר מוסמך החל משנת 2006.            

" ["picture_id":protected]=> int(2138) ["picture_description":protected]=> string(23) "עו"ד רן שפירא" ["map":protected]=> string(374) "" ["main_category_id":protected]=> int(2) ["main_expertise_id":protected]=> int(5) ["city_id":protected]=> int(162) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(false) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(20) "רן_שפירא.html" ["total_rate":protected]=> float(4.5) ["raters_count":protected]=> int(2) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(41) " עו"ד רן שפירא, רן שפירא" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(21) "109782824540249368238" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(903) ["insertion_time":protected]=> string(19) "2012-11-02 15:13:28" ["update_time":protected]=> NULL ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1111 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(15) ["user_id":protected]=> int(22) ["first_name":protected]=> string(8) "סיון" ["last_name":protected]=> string(28) "שטינברג- פליישר" ["phone1":protected]=> string(10) "0774000008" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(11) "077-2034645" ["address":protected]=> string(87) "אושה 12, דירה 5, קריית גנים, ראשון לציון, מיקוד 7528652" ["description":protected]=> string(65) "עורכת דין לדיני עבודה ותאונות עבודה" ["portable_description":protected]=> string(141) ""לוחמת על זכויות לקוחותיי ללא פשרות, כאשר לנגד עיני כל העת טובתם האישית בלבד..."" ["content":protected]=> string(2834) "

משרדה של עורכת הדין סיון שטינברג הינו משרד בוטיק העוסק בתחום דיני העבודה ותאונות עבודה והממוקם בלב העיר ראשון לציון. 

 
סיון שטינברג הינה עורכת דין ומגשרת מוסמכת המייצגת עובדים ומעסיקים המשלמים על פי החוק בלבד!  
 
עו"ד סיון שטינברג הינה חברה בוועדת נזיקין ובוועדת דיני עבודה במחוז תל אביב - מרכז בלשכת עורכי הדין ופועלת לשינוי ולשיפור זכויות עובדים בתחומי עיסוקה.  
 
משרדה של עורכת הדין שטינברג מייצג עובדים הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי בין היתר, בבדיקת הסכמי עבודה, ייצוג בשימועים, בתביעות בבתי הדין לעבודה ובבוררויות וכן במוסד לביטוח לאומי במקרים בהם מעסיקים פשטו רגל או בחברות המצויות בשלבי פירוק.    
 
כמו כן, עו"ד סיון שטינברג מייצגת עובדים שנפגעו בגופם בתאונות עבודה מול המוסד לביטוח לאומי ומול מעסיקים אשר התרשלו בשמירה על ביטחון העובדים.
   
באופן בלתי נפרד מהגנה על זכויות עובדים במקום העבודה, עורכת דין סיון שטינברג מייצגת מעסיקים המשלמים על פי החוק בלבד, בין השאר, בהכנת הסכמי עבודה, ייצוג בתביעות בבתי הדין לעבודה וכן במתן חוות דעת ובמענה על שאלות שוטפות בתחום בין באופן ספציפי ובין ב"ריטיינר" (ייעוץ משפטי קבוע לאורך זמן). 
     
עו"ד סיון שטינברג לוחמת למען זכויות לקוחותיה תוך הענקת יחס אישי ואוזן קשבת כאשר טובת לקוחותיה תמיד ניצבת לנגד עיניה!      
 

 

" ["picture_id":protected]=> int(96) ["picture_description":protected]=> string(44) "עו"ד סיון שטינברג פליישר" ["map":protected]=> string(0) "" ["main_category_id":protected]=> int(4) ["main_expertise_id":protected]=> int(127) ["city_id":protected]=> int(116) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(28) "סיון_שטינברג.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(4) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(74) "עו"ד סיון שטינברג, עורכת דין סיון שטינברג" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-01-29 14:58:11" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(4) "2114" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1076 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(376) ["user_id":protected]=> int(410) ["first_name":protected]=> string(8) "קובי" ["last_name":protected]=> string(15) "בן סימון" ["phone1":protected]=> string(11) "050-6564231" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(0) "" ["address":protected]=> string(22) "ז'בוטינסקי 26" ["description":protected]=> string(72) "מתמחים בדיני עבודה, נזיקין והליכי גישור" ["portable_description":protected]=> string(169) ""משרדנו שם לו למטרה להעניק לכל אחד מלקוחותיו שירות נאות, יחס אישי, ואת מלוא תשומת הלב הראויה..."" ["content":protected]=> string(2373) "

קובי בן סימון, עורך דין ומגשר מוסמך המייצג עובדים ומעסיקים, הקים את משרד עורכי הדין קובי בן סימון ב-2015, לאחר שנים בהן עבד במשרדי עורכי דין מובילים בארץ וצבר ניסיון וידע רבים בתחום דיני העבודה. בן סימון השלים את התמחותו במשרד רובין שמולביץ' שנמצא בהרצליה פיתוח. במשרד עסק בעיקר במשפט קיבוצי ובמסגרת עבודתו שם ייצג גופים גדולים כגון אוניברסיטאות, חברות הייטק, רכבת ישראל וחברת החשמל. לאחר מכן היה חלק ממשרד עורכי דין דויטש, שם העניק ייעוץ שוטף לחברות ולעסקים, וייצג הן עובדים והן מעסיקים. עו"ד קובי בן סימון הוא חבר בלשכת עורכי הדין, והשכלתו הרחבה כוללת בין היתר תואר במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, וכן לימודי גישור.

תחומי העיסוק של משרד עו"ד קובי בן סימון כוללים דיני עבודה, דיני נזיקין וגישור. בפרט, התמחויות המשרד הן בין היתר פיצויי פיטורין, הסכמים קיבוציים, רשלנות רפואית, פנסיה רפואית ואובדן כושר עבודה – ונושאים נוספים הקשורים לנושאים אלה.

המשרד מייצג עובדים בן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי בייצוג בשימועים, בדיקת הסכמי עבודה, בוררויות וגישורים וכן בתביעות בבתי הדין לעבודה.בנוסף, משרד עו"ד קובי בן סימון מעניק ייצוג למי שנזקק לכך בוועדות המוסד לביטוח לאומי ובבתי הדין לעבודה ברחבי הארץ.

בן סימון שם לו למטרה להעניק לכל אחד מלקוחותיו שירות נאות, יחס אישי, ואת מלוא תשומת הלב הראויה. 

" ["picture_id":protected]=> int(1133) ["picture_description":protected]=> string(31) "Gו"ד קובי בן סימון" ["map":protected]=> string(0) "" ["main_category_id":protected]=> int(4) ["main_expertise_id":protected]=> int(127) ["city_id":protected]=> int(162) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(29) "קובי_בן_סימון.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(0) "" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2016-01-15 13:15:02" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "882" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1110 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(29) ["user_id":protected]=> int(36) ["first_name":protected]=> string(13) "זמי מור" ["last_name":protected]=> string(12) "מילברג" ["phone1":protected]=> string(10) "0544520834" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(0) "" ["address":protected]=> string(20) "חשמונאים 100" ["description":protected]=> string(190) "עו"ד וד"ר לרפואת השיניים, בעל משרד המתעסק בתחום תביעות הרשלנות הרפואית בכלל, ורשלנות ברפואת השיניים בפרט." ["portable_description":protected]=> string(243) ""הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."" ["content":protected]=> string(3212) "

 

עו"ד ד"ר זמי מור מילברג הינו רופא שיניים במקצועו בעל תואר שני במנהל ציבורי ובעל תואר ראשון במשפטים. עו"ד מור מילברג ייסד את משרדו המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית על מנת לתת מענה מקיף לניזוקים, בדגש על רשלנות רפואית בתחום רפואת שיניים הפה והלסת.
 
עורך הדין, ד"ר זמי מור מילברג, עבד שנים רבות כרופא שיניים במרפאות ציבוריות, פרטיות ואף עמד בראש מספר מרפאות ציבוריות לרפואת שיניים, כמנהל. כפועל יוצא מכך, לעו"ד ד"ר מור מילברג יש ניסיון רפואי ומקצועי אשר לא יסולא בפז עבור נפגעי רשלנות רפואית אסתטית בכלל, ובתחום רפואת השיניים בפרט. 
 
בשל ניסיונו הרב כרופא, לעו"ד מילברג יש את היכולת הרבגונית לבחון כל מקרה של נפגע הבא בפניו בכובע של רופא ובכובע של עו"ד. כך למעשה, הלקוח זוכה לקבלת חוות דעת רפואית וייעוץ משפטי מקיף, איכותי ומקצועי, בעת ובעונה אחת והמשרד למעשה מהווה one stop shop  עבור נפגעי רשלנות רפואית.
 
משרדו של עו"ד ד"ר זמי מור מילברג עוסק בייצוג נפגעי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום האסתטיקה לרבות רשלנות בניתוחים להגדלת או הקטנת חזה, רשלנות רפואית כתוצאה משאיבת שומן, רשלנות רפואית בתחום רפואת הפה והלסת וכמובן רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים. יתרה מזאת, המשרד נתמך בשורה רחבה של מומחים רפואיים החל מכירורגים אשר מתמחים ברפואה פלסטית, רופאי נשים, אורתופדים, נוירולוגים וכלה בפסיכולוגים ועוד, הכול לטובת מקסום סיכויי הזכייה  של קהל הלקוחות. 
 
המשרד מעניק שירות כולל לכל לקוח החל מאבחון המקרה, הערכת סיכויי הצלחת התביעה, מתן חוות דעת רפואית ועד הגשת התביעה וקבלת התוצאה החיובית לטובת הלקוח והיא כמובן פיצוי הלקוח בהתאם לנזקו וסבלו. כל התהליך מתבצע בשקיפות מלאה תוך שיתוף הלקוח בכל שלב ושלב בהליכי המשפט. 
" ["picture_id":protected]=> int(141) ["picture_description":protected]=> string(0) "" ["map":protected]=> string(255) "https://maps.google.co.il/maps?q=%D7%94%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%99%D7%9D+100,+%D7%AA%D7%9C+%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91+%D7%99%D7%A4%D7%95&hl=iw&ie=UTF8&sll=31.96416,34.805202&sspn=0.01247,0.026157&oq=%D7%94%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%90%" ["main_category_id":protected]=> int(14) ["main_expertise_id":protected]=> int(45) ["city_id":protected]=> int(154) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(31) "זמי_מור_מילברג.html" ["total_rate":protected]=> float(0) ["raters_count":protected]=> int(0) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(84) "עו"ד ד"ר זמי מור מילברג, עורך דין זמי מור מילברג" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-03-20 00:34:50" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(21) "109794434278931263093" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "626" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1109 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(713) ["user_id":protected]=> int(797) ["first_name":protected]=> string(6) "קרן" ["last_name":protected]=> string(11) "הר-צבי" ["phone1":protected]=> string(10) "0723974734" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(0) "" ["address":protected]=> string(38) " הרצל 60, רמת גן, ישראל " ["description":protected]=> string(65) "למשרד שלוחות בראשון לציון ובתל-אביב" ["portable_description":protected]=> string(232) "בעלים של משרד עורכי-דין המציע שירותים בתחום צוואות, ירושות ועיזבונות, הסכמי ממון, שכירויות, סכסוכי שכנים, לשון הרע, תביעות קטנות." ["content":protected]=> string(2144) "

עו"ד קרן הר-צבי הינה בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה (B.A.) בהצטיינות יתרה, ובוגרת תואר שני במדעי המדינה (M.A.) בהצטיינות, מאוניברסיטת בר-אילן. 

בנוסף, עו"ד קרן הר-צבי הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) בהצטיינות יתרה, מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים.

את דרכה המשפטית החלה כטרום מתמחה במשרד עו"ד אירית באומהורן בתחום צווארון לבן. לאחר מכן, התמחתה עו"ד הר-צבי באחד מהמשרדים הגדולים והידועים בישראל, משרד מ. פירון, בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית, ועבדה במשרד זה גם כעורכת דין.

עו"ד הר-צבי הקימה את משרד "קרן הר-צבי משרד עורכי דין", המתמחה בתחומים הבאים:

דיני משפחה – בפרט צוואות וירושות, עיזבונות, סכסוכי ירושה, הסכמי ממון ומוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך.

דיני מקרקעין – בפרט תביעות לפינוי מושכר, הסכמי שכירות, בתים משותפים וסכסוכי שכנים.

דיני נזיקין - בתחום לשון הרע. 

המשפט האזרחי – על ענפיו השונים, לרבות ייעוץ וליווי משפטי, ייצוג בערכאות בתי משפט וטריבונלים משפטיים נוספים, הכנת כתב תביעה, כתב הגנה, ניסוח תצהירים, תביעות קטנות ועוד.  

עו"ד קרן הר-צבי שמה דגש על איכות ומצוינות, הגינות, מסירות וזמינות גבוהה.

" ["picture_id":protected]=> int(2021) ["picture_description":protected]=> string(18) "קרן הר-צבי" ["map":protected]=> string(125) "https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=הרצל+60,+רמת+גן,+ישראל&key=AIzaSyDXJDG_tuPqObHZiANxRugpLHiPf-jcI3E" ["main_category_id":protected]=> int(12) ["main_expertise_id":protected]=> int(224) ["city_id":protected]=> int(162) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(false) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(false) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(23) "קרן_הר-צבי.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(20) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(0) "" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2018-11-20 17:49:34" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(0) "" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(3) "784" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#192 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(1) ["user_id":protected]=> int(7) ["first_name":protected]=> string(8) "רפאל" ["last_name":protected]=> string(10) "אלמוג" ["phone1":protected]=> string(10) "03-6916637" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(10) "03-6916635" ["address":protected]=> string(11) "התע"ש 3" ["description":protected]=> string(71) "עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית" ["portable_description":protected]=> string(270) ""בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."" ["content":protected]=> string(3937) "

עורך הדין רפאל אלמוג, הינו ממייסדי משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא הממוקם במתחם הבורסה ברמת גן. 

         

את דרכו המקצועית החל בייצוג לקוחות פרטיים, נפגעי גוף, רכוש ומבוטחים, בתחום דיני הביטוח והנזיקין. במשך השנים רכש ניסיון רב בניהול מאות תיקי ביטוח ונזיקין, והוא מתפקד כמגשר מוסמך החל משנת 2006.

         
המשרד הוקם לאחר צבירת ידע וניסיון עשיר בתחום דיני הביטוח והנזיקין, בפירמות עורכי הדין הגדולות והינו כיום אחד ממשרדי הבוטיק הידועים והמובילים בתחום משפטי זה. משרדו של עו"ד רפאל אלמוג מטפל בתביעות נזקי גוף ורכוש כאחד, תביעות רשלנות רפואית ותביעות כנגד חברות ביטוח מכוח ביטוחים שונים. המשרד אינו מקבל לטיפולו תיקים אשר אינם בתחום דיני הביטוח והנזיקין, מתוך השקפה כי זוהי הדרך הראויה ביותר להעניק שירותים משפטיים מקצועיים.  
          
עו"ד רפאל אלמוג מייצג נפגעי גוף ורכוש ומבוטחים המבקשים לממש את זכויותיהם מכוח ביטוחי חיים, בריאות ורכוש, והוא ידוע ומוכר ככזה אשר נלחם ללא כל פשרות את מלחמתו של האזרח הקטן למול תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. 
          
כמו כן, עורך דין רפאל אלמוג מעביר הרצאות בכנסים וימי עיון מקצועיים של לשכת סוכני הביטוח, מנהל פורומים משפטיים שונים בתחום תביעות הביטוח והנזיקין, ובין השאר פורום הזכויות של חברי עמותת פריקנסון, פורום הזכויות של חברי עמותת עמד"א, פורום רשלנות רפואית ופורום דיני ביטוח באתרי בריאות שונים. 
         
מעביר הרצאות בהתנדבות וכעזרה לקהילת גיל הזהב, בין השאר בעמותות רפואיות כגון עמותת פרקינסון בישראל, עמד"א (חולי דמנציה ואלצהיימר) ומסייע לחולים אלה בהבנת זכויותיהם.
              
בזמנו הפנוי, הוא אוהב לקרוא, לכתוב, ליצור, לשמוע מוסיקה, לצפות בסרטים, לעשות ספורט, לבשל, ומעל להכל לבלות בחיק המשפחה. המפתח להצלחה שלו: השקעה ומאבק ללא פשרות עבור לקוחותיו, יושרה, הגינות וכנות ! 
" ["picture_id":protected]=> int(2140) ["picture_description":protected]=> string(28) "עו"ד רפאל אלמוג " ["map":protected]=> string(193) "https://maps.google.co.il/maps?q=%D7%94%D7%AA%D7%A2%22%D7%A9+3+%D7%90+%D7%A8%D7%9E%D7%AA+%D7%92%D7%9F&ie=UTF8&hnear=%D7%94%D7%AA%D7%A2%22%D7%A9+3,+%D7%A8%D7%9E%D7%AA+%D7%92%D7%9F&gl=il&t=m&z=16" ["main_category_id":protected]=> int(13) ["main_expertise_id":protected]=> int(80) ["city_id":protected]=> int(162) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(24) "רפאל_אלמוג.html" ["total_rate":protected]=> float(5) ["raters_count":protected]=> int(1) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(64) "עו"ד רפאל אלמוג, עורך דין רפאל אלמוג" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(79) "מאמרים משפטיים של עו"ד רפאל אלמוג בפורטל iLaw" ["meta_keywords_articles":protected]=> string(56) "מאמרים משפטיים, עו"ד רפאל אלמוג" ["meta_description_articles":protected]=> string(125) "היכנסו כעת וצפו במאמרים המשפטיים של עו"ד רפאל אלמוג בפורטל המשפטי iLaw." ["meta_title_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(0) "" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(0) "" ["meta_title_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(21) "110217155500987407500" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(1457) ["insertion_time":protected]=> string(19) "2012-11-01 00:41:50" ["update_time":protected]=> NULL ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }
object(Advertiser)#1075 (82) { ["startCopy":protected]=> bool(false) ["id":protected]=> int(28) ["user_id":protected]=> int(35) ["first_name":protected]=> string(8) "ירון" ["last_name":protected]=> string(10) "שמעון" ["phone1":protected]=> string(10) "0723974737" ["phone2":protected]=> string(0) "" ["fax":protected]=> string(10) "03-9500222" ["address":protected]=> string(59) "שד' נים 2 ראשל"צ - עזריאלי ראשונים " ["description":protected]=> string(160) "עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע" ["portable_description":protected]=> string(184) ""תכנון האסטרטגיה המשפטית עוד בשלבים הראשונים של התיק, מסייע לי בהשגת תוצאות איכותיות עבור לקוחותיי..."" ["content":protected]=> string(3577) "

עו"ד ירון שמעון, בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל, הקים וייסד משרד עצמאי בשנת 2006 המתמחה בדיני נזיקין ודיני ביטוח. 

 
משרד עו"ד שמעון, נמנה כיום בין המשרדים המובילים בתחום הביטוח והנזיקין. המשרד ביסס את מעמדו תוך הענקת ייצוג משפטי למאות לקוחות המשרד בתביעות כנגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי בערכאות השונות. המשרד מתמחה באופן בלעדי בייצוג תובעים אשר ניזוקו בגופם או ברכושם כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה לרבות הופעה בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, תאונות תלמידים, רשלנות רפואית, תובענות כנגד חברות הביטוח ועוד. 
 
המשרד אינו גובה תשלום עבור מתן ייעוץ משפטי ראשוני וזאת על מנת לבחון כל מקרה לגופו ולהציג ללקוח את "התמונה המלאה" טרם קבלת ההחלטה אם להגיש תביעה או לא. התנהלות נכונה ומקצועית מול הגופים השונים לרבות המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, משרד הביטחון ועוד, מבטיחה לתובע קבלת פיצוי מקסימלי. 
 
המשרד הוקם לאחר שעו"ד ירון שמעון התמחה במיטב משרדי עו"ד הגדולים בישראל אשר עוסקים בנזיקין ובדיני ביטוח וצבר ניסיון רב בניהול תיקים וייצוג לקוחות נפגעי גוף ורכוש בערכאות השונות. ההתמקצעות בתחום דיני נזיקין הובילה לפתיחת המשרד במטרה לתת מענה איכותי, מקצועי  ומקיף ללקוחות המשרד במאבקם כנגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. 
 
עו"ד ירון שמעון חרט על דגלו את היחס האישי, המקצועי והמסור המוענק ללקוחותיו לאורך כל ניהול ההליך המשפטי, החל ממתן הערכה ראשונית ומקצועית אודות סיכויי הצלחת התביעה בבית המשפט, דרך הפניית הלקוחות לקבלת חוות דעת ממומחים שונים בתחומי עיסוק המשרד, ועד לתכנון אסטרטגיה משפטית רחבה וכוללת, הכול על מנת למקסם את סיכויי הצלחת הלקוח בבית המשפט. 
 
       
עקבו אחרי ברשת:  
" ["picture_id":protected]=> int(144) ["picture_description":protected]=> string(27) "עו"ד ירון שמעון" ["map":protected]=> string(392) "" ["main_category_id":protected]=> int(2) ["main_expertise_id":protected]=> int(33) ["city_id":protected]=> int(116) ["degree_id":protected]=> int(0) ["is_preffered_main_top":protected]=> bool(true) ["is_preffered_main_bottom":protected]=> bool(true) ["is_preffered_forums":protected]=> bool(true) ["is_preffered_verdicts":protected]=> bool(true) ["is_preffered_articles":protected]=> bool(true) ["is_forum_admin":protected]=> bool(true) ["is_active":protected]=> bool(true) ["url":protected]=> string(25) "ירון__שמעון.html" ["total_rate":protected]=> float(4.66667) ["raters_count":protected]=> int(3) ["meta_title":protected]=> string(0) "" ["meta_keywords":protected]=> string(64) "עו"ד ירון שמעון, עורך דין ירון שמעון" ["meta_description":protected]=> string(0) "" ["meta_title_articles":protected]=> string(19) "2013-03-20 00:11:17" ["meta_keywords_articles":protected]=> NULL ["meta_description_articles":protected]=> string(21) "114910993307830503981" ["meta_title_recommendations":protected]=> string(1) "0" ["meta_keywords_recommendations":protected]=> string(91) "מאמרים משפטיים של עו"ד ירון שמעון בפורטל המשפטי iLaw" ["meta_description_recommendations":protected]=> string(48) "מאמרים משפטיים, ירון שמעון" ["meta_title_verdicts":protected]=> string(143) "היכנסו ועיינו במאמרים המשפטיים של עו"ד ירון שמעון אשר פורסמו בפורטל המשפטי iLaw. " ["meta_keywords_verdicts":protected]=> string(83) "לקוחות ממליצים - ירון שמעון משרד עורכי דין - iLaw" ["meta_description_verdicts":protected]=> string(48) "לקוחות ממליצים, ירון שמעון" ["meta_title_forums":protected]=> string(174) "היכנסו ועיינו ברשימת הממליצים אודות עו"ד ירון שמעון, מנהל פורום תאונות אופנוע בפורטל המשפטי iLaw. " ["meta_keywords_forums":protected]=> string(0) "" ["meta_description_forums":protected]=> string(0) "" ["google_id":protected]=> string(0) "" ["is_show_number_directly":protected]=> bool(false) ["number_views_count":protected]=> int(0) ["insertion_time":protected]=> string(0) "" ["update_time":protected]=> string(4) "1304" ["aPicture":protected]=> NULL ["aUser":protected]=> NULL ["aAdvertiserCategory":protected]=> NULL ["aAdvertiserExpertise":protected]=> NULL ["aCity":protected]=> NULL ["aDegree":protected]=> NULL ["collAdvertiserCityConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserExpertiseConns":protected]=> NULL ["collAdvertiserForumConns":protected]=> NULL ["collRecommendations":protected]=> NULL ["collThreads":protected]=> NULL ["collPosts":protected]=> NULL ["collLeads":protected]=> NULL ["collTickets":protected]=> NULL ["collPhoneViews":protected]=> NULL ["collContactAdvertisers":protected]=> NULL ["alreadyInSave":protected]=> bool(false) ["alreadyInValidation":protected]=> bool(false) ["advertiserCityConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserExpertiseConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["advertiserForumConnsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["recommendationsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["threadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["postsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["leadsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["ticketsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["phoneViewsScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["contactAdvertisersScheduledForDeletion":protected]=> NULL ["validationFailures":protected]=> array(0) { } ["_new":protected]=> bool(false) ["_deleted":protected]=> bool(false) ["modifiedColumns":protected]=> array(0) { } ["virtualColumns":protected]=> array(0) { } }