סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

גב' פנינה אריאלי

פנינה אריאלי
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: נקר 1
 
עיר: קיסריה
פקס: 0774020870
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

גרפולוגית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית, מומחית לגרפולוגיה משפטית המשמשת כעדה מטעם בתי משפט.

תחומי עיסוק:
ירושה,צוואה,חוזה מקרקעין,הוצל"פ,הונאה ומרמה,חוזים,גרפולוגיה משפטית

אודות

פנינה אריאלי הינה גרפולוגית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית, וכן מטעם ארגון A.A.H.A - האגודה האמריקאית לניתוח כתבי יד. הגברת אריאלי עוסקת מזה כ- 25 שנים בהיבטים מגוונים של הגרפולוגיה בכלל, ובעלת ידע עשיר וניסיון רב בגרפולוגיה המשפטית בפרט. מלבד תואר B.A בספרות ואנגלית מהאוניברסיטה העברית, השתלמה לאורך השנים אצל מיטב המומחים בארה"ב, ביניהם ראש מעבדת המז"פ לשעבר ב- F.B.I, יו"ר הארגון האמריקאי לגרפולוגיה משפטית, ויו"ר אגודת בוחני המסמכים של ארה"ב - NADE. זאת בנוסף על השתלמויות בינלאומיות באמריקה וקורס חוות דעת של המכון הישראלי לחוות דעת מומחים ובוררים.

 

גרפולוגיה משפטית

 

פנינה אריאלי משמשת כמומחית לגרפולוגיה משפטית. עבודתה כוללת אבחון זיופי חתימות, בדיקת אותנטיות של מסמכים, השוואת כתבי יד וזיהוי סוגי דיו על מסמכים. הגב' אריאלי מכינה חוות דעת מומחה באשר למסמכים במחלוקת, תוך שימוש בעזרים משוכללים ובשיטת עבודה מתקדמות לבדיקת טענת זיוף, ומייעצת לעורכי דין מכל תחומי המשפט.

 

פנינה אריאלי שולטת בקריאה וכתיבה בשפה הערבית ונותנת שירות גם לעורכי דין במגזר הערבי.

 

הגברת אריאלי משמשת כעדה מומחית מטעם בית המשפט, וזוכה להערכה רבה בקרב לקוחותיה, עורכי הדין והשופטים כאחד. זאת לא רק בשל בחינה גרפולוגית מעמיקה ביותר, אלא גם בזכות ניסיון מקיף המאפשר לה למצוא את ה"בטן הרכה" בחוות הדעת הנגדית ולהכין את עורכי הדין באופן מיטבי לקראת החקירה הנגדית של חוות הדעת של הצד השני.

 

המוניטין המקצועי של הגברת אריאלי מתבטא בקרוב ל- 100 מינויים כעדה מומחית מטעם בתי המשפט, ובהזמנתה להרצאות בלשכת עורכי הדין, באגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית ובכנסים בינלאומיים. מאמרים רבים של פנינה אריאלי פורסמו בירחוני לשכת עורכי הדין ובאתרים רלוונטיים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: