סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פשיטת רגל(220)

פורום פשיטת רגל הוקם עבורכם, אלה השקועים בחובות אדירים, אותם אינכם מסוגלים לפרוע. במסגרת הפורום נעניק לכם מידע משפטי כיצד ניתן להגן על זכויותיכם מפני נושים הנושפים בעורפיכם על מנת לקבל את כספם. כך, תוכלו לקבל מענה לשאלות אשר עשויות לסייע לכם בהבנת מצבכם המשפטי והזכויות העומדות לרשותכם, כגון: האם ניתן לצאת מהמצוקה הכלכלית הקשה אליה נקלעתם, או שמא יהיה עליכם לשאת בתשלומים חודשיים למערכת ההוצאה לפועל כל ימי חייכם ? האם תוכלו לבקש כי יכירו בכם כפושטי רגל ? כיצד ניתן לעשות כן ? באילו תנאים יכירו בכם כפושטי רגל ? כיצד עליכם להתנהג לאחר שהכירו בכם כפושטי רגל, ככל והכירו, ועוד... אם גם את/ה נקלעת למצב כלכלי קשה ואינך עומד בהתחייבויותיך, אל תיקח סיכונים מיותרים נוספים, היוועץ עם מנהל פורום פשיטת רגל עוד היום, ואנו נעשה כל שאפשר על מנת לעזור לך בתקופה קשה זו.

קרא עוד

שאל בפורום פשיטת רגל

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פשיטת רגל

עו"ד אבישי אוסטרייכר
איזור: תל אביב
פקס: 03-6293000
טלפון: הצג טלפון

"One Stop Shop בתחום המשפט האזרחי מסחרי והמקרקעין. משרדי מעניק שירותים משפטיים מגוונים בתחום זה...."

26/07/2019 12:29 אילנה לוין חקירה אצל הנאמן חקירה אצל הנאמן
שלום רב,
אני מוזמנת שבוע הבא לחקירה ראשונה אצל הנאמן לאחר שהעו"ד שלי הגיש בקשה לפשיטת רגל וקיבלתי צו כינוס.
אני קצת לחוצה מהחקירה וביקשתי מהעו"ד שלי שיתלווה אלי לחקירה אצל הנאמן אבל הוא אמר לי שלא מקובל שהעו"ד מתלווה ללקוח שלו לחקירה אצל הנאמן. האם זה נכון? העו"ד שלי לא יכול להגיע איתי לחקירה אצל הנאמן ?

25/07/2019 13:11 שירלו כמה זמן מסומנים כמה זמן מסומנים
קיבלתי הפטר בשנת 2015 אצלי בבנק מופיע לי סימונים שמונעים ממני לקבל אשראי למרות שאני עובדת במקום מסודר.. מתי כל הסימונים יורדים?

19/07/2019 10:05 אלכס תלונה תלונה
הגשת תלונה על מנהל מיוחד

14/07/2019 22:39 מאור עיקול כסף לאחר קבלת הפטר עיקול כסף לאחר קבלת הפטר
שלום רב,
החלטה לגבי הסדר להפטר סופי 27/07/2017.
סיום ההסדר וקבלת פסיקתא הפטר סופי 11/06/18
רשום במפורש " כל זכויות להחזרי מס יועברו לקופת פשיטת הרגל "
לאחורנה עשיתי החזרי מס , שנים 2016,2017,2018 עוקלו .
האם הגיוני ? ההחזר מס הוגש שנה לאחר קבלת ההפטר , ההחזר ברובו בכלל של אישתי , כמובן שבמהלך פשיטת הרגל לא ידעתי על שום דבר כזה. החזר סופי גם ככה ניתן באמצע 18 , אז למה לעקל את כל 18 ? החלטה להפטר בכלל ניתן באוגוסט 17 ... מה יהיה לגבי 19 ??? אשמח לדעת האם כדאי לי להלחם על הכספים שעוקלו ואם כן באיזה דרך תודה

01/07/2019 09:42 יניב אני בהליך של פשיטת רגל כבר שנה אני בהליך של פשיטת רגל כבר שנה
אני בהליך של פשיטת רגל כבר שנה ואני נמצא בבנק מזרחי טפחות, והם טוענים שאני לא יכול לעשות העברות באינטרנט שהעמלה עליהם היא שקל וחצי, אלא אני חייב לעשות העברות טלפוניות ולשלם 7 שקל עמלה על כל העברה, האם זה נכון שמי שנמצא בהליך של פשיטת רגל, צו כינוס, לא יכול לעשות העברות אינטרנטיות?

26/05/2019 15:58 מיכל צו הפטר למשתקמת מזנות שהינה בהליך לשינוי מגדרי צו הפטר למשתקמת מזנות שהינה בהליך לשינוי מגדרי
שלום וסליחה על הסיפור הארוך:

בין השנים 2013-2016 עבדתי בזנות עקב מצב כלכלי קשה וכן עקב כך שהייתי להט"ב מחוץ לארון והורי ניתקו עימי את הקשר. בגלל הזנות התמכרתי לסמים האלכוהול ולקחתי אין ספור הלוואת שבהן עמדתי בכדי לטשטש את עצמי בזמן שעשיתי מה שעשיתי. בסוף שנת 2016 החלטתי ללכת לשיקום מזנות מצאתי עבודה נורמטיבית כחלק מהתהליך ויצאה מהזנות ביצעתי בדיקות רפואיות וגילתי שאני נושאת מחלה כרונית הגילוי ריסק אותי ונכנסתי לדיכאון של הישארות בבית
ורק בסוף אוגוסט 2017 חזרתי לעבוד ושוב פעם מצאתי עצמי בדיכאונות הפעם בגלל כך שאינני במין הנכון, החלטתי לבצע שינוי מגדרי בתל השומר וראיתי איך מזיזים אותי ממקום עבודתי, נכנסתי שוב לדיכאונות התחלתי לחפש עבודה וקיבלתי תשובות לא תשובות, בעקבות השינוי חלק מהמעסיקים תהו על ניסיון העבר שלי לא יכולתי להציג את ניסיוני במיוחד במקומות עבודה שמרניים עקב חוסר בהמלצות בשל הנסיבות מן הצד השני היו מעסיקים שקיבלו אותי אך תוך זמן קצר הייתי מתפטרת עקב הערות עויינות מצד העובדים. כל מפחי הנפש הללו גרמו לי להתפטר מכמעט כל עבודה שמצאתי. המצב שאני נמצאת בו על רקע הקושי הנפשי2 המצב בכללותו גרם לי לחוסר ביטחון, דכאון, הימנעות
וקושי בחיפוש מקום עבודה מאז, הניסיונות למצוא תעסוקה מעוררים אצלי מעת לעת חרדה ודיכאון.
בעקבות המצב הנפשי, שהשפיע על המצב התעסוקתי, הוכרתי כנכה ע"י ביטוח לאומי, 50 % נכות על רקע נפשי
וזאת ע"פ סעיף 43-ג שהינו : "רמיסיה חלקית עם סימנים קליניים ברורים, קיים צורך בטיפול תרופתי קבוע ,קיימת הפרעה קשה בתפקוד הנפשי והחברתי, ישנה הגבלה קשה של כושר העבודה. בנוסף קיבלתי %100 אובדן כושר עבודה.
זה סיפור חיי עד כה. אני מנסה לבנות סל שיקום של נפגעי נפש וגם של ביטוח לאומי אך אינני יכולה לצאת לדרך חדשה כי ישנן חוב לבנק על סך 115 אלף ש"ח (במקור היה 80). אני מטופלת ע"י פסיכיאטרית ועו"ס וכן תחת טיפול תרופתי.

שאלתי היא האם ייתכן ויאשרו לי צב הפטר לאלתר , הפחד שלי הוא שאפול שוב ואחזור לזנות
תודה רבה

17/05/2019 10:14 אסף גביית חוב. גביית חוב.
חתמתי ערבות לחייב בשנת 2010 ובשנת 2013 הגעתי להסדר חוב עם הבנק אשר תבע אותי.
כיום 2019 החייב נמצא בהליך פש"ר וניתן לא צו כינוס , האם אוכל לתבוע את החייב ולהמתין עד שהוא יקבל הפטר ואז לפתוח בהליכים כנגד ?

15/04/2019 21:40 דוד הנאמן לא בודק את תביעות החוב הנאמן לא בודק את תביעות החוב
שלום, אני פושט רגל כבר 4 שנים ועדיין הנאמן לא בדק את תביעות החוב שהוגשו נגדי ע"ס 865,000 ש"ח. האם ניתן לבקש הפטר ודחיית תביעות החוב עקב כך שהנאמן 4 שנים לא בדק עדיין את תביעות החוב? או משהו אחר הניתן לעשת?
תודה, דוד

07/03/2019 12:00 סיגל רישום כרטיס נטען בדוח החודשי - בעת הרכישה או בעת השימוש בו? רישום כרטיס נטען בדוח החודשי - בעת הרכישה או בעת השימוש בו?
שלום, קניתי השבוע כרטיס נטען בדואר. האם אני צריכה לדווח את ההוצאה עבור הכרטיס בדוח החודשי, או כשאני משתמשת בכרטיס בפועל עלי לדווח את ההוצאות ולצרף חשבוניות? או גם וגם? תודה

השאלה לא מובנת

07/03/2019 15:04 סיגל הבהרה

אם רכשתי כרטיס נטען ב - 500 ש"ח השבוע בדואר. האם עלי לדווח בהוצאות חודש זה הוצאה של 500 ש"ח?

וכאשר אשתמש בכרטיס בחודשים הקרובים, האם עלי לדווח בכל פעם על הוצאה?

כי אם שני הדיווחים נדרשים, נוצרת לכאורה כפילות. כיצד מבהירים שמדובר בהוצאה אחת בלבד של 500 ש"ח?

תודה,

סיגל

סיגל, אני מניח שאת מתכוונת אולי לדווח הדו חודשי. אם זו כוונתך, את יכולה פעם אחת כי זו הההוצאה האמיתית שהוצאת בפועל. בהצלחה . עו"ד אבישי אוסטרייכר

07/12/2018 09:04 דניאלה קרן השתלמות בשנת שבתון של מורה בפשיטה קרן השתלמות בשנת שבתון של מורה בפשיטה
מורה בשנת שבתון מקבל משכורת חודשית מהקרן שחסך במשך 6 שנים.אין לו שכר נוסף ממשרד החינוך.האם יכול להיות מצב שזה לא ישולם והקרן תינס לצו הכונס והמורה ישאר ללא שכר?

שלום רב, קרן השלתמות עשויה להיות משולמת לקופת הכינוס. יחד עם זאת קיים מנגנון של הבטחת הכנסה ולכן המורה כן ישאר עם הכנסה למחייתו. בהצלחה אבישי אוסטרייכר, עו"ד

עורכי דין מובילים בפורום פשיטת רגל

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."