סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על פלילי(937)

שאל בפורום פלילי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום פלילי

איזור: תל אביב
פקס: 039643614
טלפון: הצג טלפון

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

06/11/2017 16:13 אור האם המאבטח חרג מסמכותו?
שלום רב, 1.עבדתי באוניברסיטה מטעם חברת שמירה ואבטחה. 2.בכניסתי לשער האוניברסיטה התבקשתי להציג תעודה מזהה והצגתי אותה במרחק מסויים מהמאבטח בגלל שנאלצתי למהר עקב איחור.הוא ביקש ממני לבדוק את התיק והמשכתי ללכת במהירות.הוא רץ לעברי התנפל עלי כאשר אני מנסה להשתחרר ממנו בכח,אבל עמדתי במקום בלי להתקדם. 3.הוא החל לצעוק שאני מתקיף אותו והוא מזמין משטרה אמרתי לו שיזמין כי הוא הולך להסתבך.חשוב לציין שהכל לעיני העוברים ושבים הוא התקשר לסייר שהגיע כעבור כמה דקות. 4.הסייר הגיע חקר אותי ואמרתי לו שההתנהגות של המאבטח לא הולמת-הוא קפץ עלי וזה לא תקין בניגוד לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו. 5.הסיירים עקבו אחרי ברכבם נכנסו למקום עבודתי ודיברו עם הממונה עלי. סוכם בינהם שתהיה צפייה במצלמה על שהתרחש ולפי כך יוחלט. 6.מאוחר יותר התקשר אלי המפקח ואמר לי שלאחר צפייה במצלמה נמצא שלא נהגתי כראוי והוחלט למנוע ממני להכנס לאוניברסיטה. 7.חשוב לציין שחוץ מהזכות לכבוד נמנעו ממני כל הזכויות כגון בקשת פרטיו של המאבטח כדי להתלונן עליו,זכות השימוע. כמו כן הצילום כידוע נעדר שמע,בו לו נשמעו זעקות השווא של המאבטח בראש חוצות על כך שהוא מזמין לי משטרה על לא עוול בכפי.הוא לא הזמין משטרה ואחרי הכל גם לא בדקו לי את התיק. שאלותי: 1.האם המאבטח חרג מסמכותו בניגוד לחוק היסוד כבוד האדם וחירותו וחוק סמכויות לשם שמירה על ביטחון הציבור, התשס"ה-2005? 2.מה ניתן לעשות עוד כדי לבטל את החלטת הקב"ט לאסור עלי כניסה לאונ'-מקום עבודתי?
חשוב לציין כי ידועה לי המשמעות לפי סעיף7(א)(1)לחוק סמכויות לשם שמירה על ביטחון הציבור,אבל לדעתי האיזון בין הביטחון הציבורי לבין הזכות לכבוד האדם לא נשמרה במקרה זה ולכן אבקש שתתמקד בזה בתשובתך.

מאחר ונכון לעכשיו אין עניין פלילי באירוע ושאלותיך מתמקדות במישור העבודה התקינה - מציע תעשה בירור מול חברת האבטחה בה אתה מועסק

עורכי דין מובילים בפורום פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום פלילי

החזקת סם שלא לצריכה עצמית

בחור צעיר הוחזק במעצר והואשם בייבוא סם מסוכן מהודו ובהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית. עיינו בתיק לדוגמה שנוהל עלי ידי עוה"ד, מנהל פורום משפט פלילי באתר.