סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על עורכי דין(1,284)

שאל בפורום עורכי דין

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום עורכי דין

עו"ד משה פרץ
איזור: תל אביב
פקס: 036126644
טלפון: הצג טלפון

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

01/08/2020 17:36 אלי כוכבי מה משמעות תלונה צודקת נגד שופטת
אנכי נכה בן 81 וניצול שואה עם חנייה מסומנת כדין. עוברת אורח חנתה בסמוך לחניה שלי והפריעה לי להיכנס בקושי לחניה במהירות של 0 אנכי נגעתי ברכב שלה בחינת תאונת נשיקה במקום אחד ויחיד , בתאונה כמעט ולא רואים זכר של פגיעה. תבעה אותי על כל הצד השמאלי של הרכב בנזק בפגוש האחורי בדלת האחורית בדלת הקדמית ובפגוש הקדמי . הגשתי כתב הגנה מנומק על כל נספחיו, כל ילד בכתה א היה מבין ופוסק שלכל היותר שהשופטת תחייב אותי בסכום מופחת מסכום התביעה. למרות שכל חומר הראיות הצדיק את טענותי לרבות העדה במשפט השופטת פסקה לרעתי וחייבה אותי בכל סכום התביעה, לתדהמתי המוחלטת.

יתירה מזו, השופטת הטילה עלי עוד קנס של 1000 ש"ח על כך שטענתי שהמוסך אשר רשום על הקבלה לא קיים בחיפה ובמקומו יש בניין מגורים. השופטת הפסיקה את הדיון ושלחה אותנו למוסך . התובעת הובילה אותנו לישוב אחר וחזרה לפנינו לבית המשפט . כשהגענו למשפט השופטת לא רצתה לשמוע את גרסתנו ודחתה אותנו"לכו הביתה {אנכי ורעייתי} תקבלו פסק דין בדואר". כאמור בפסק דין חייבה אותי בכל סכום התביעה ובנוסף 1000 ש"ח על כך שטענתי שאין מוסך כזה בחיפה . בזמן שהאמת זועקת לשמיים שאכן צדקתי אין מוסך כזה.

ראוי לציין כי פסק הדין הגיע באיחור בתקופת הסגר בקורונה ולאור גילנו ומצבנו הפיזי נמנע מאיתנו ולא יכולנו להגיש ערעור לבית המשפט המחוזי בזמן.

הגשתי תלונה נגד השופטת לנציב תלונות הציבור שופט בית המשפט העליון בדימוס מר אורי שוהם אשר קבע במסקנתו שמשתרעת על שבעה עמודים שתלוני מוצדקת. מה זה עוזר לי שיש בידי אישור לתלונה מוצדקת שהשופטת גרמה לי לנזקים ואי אפשר לתבוע אותה.

ראוי לציין שפסק הדין הגיע באיחור בתקופת הסגר בקורונה ואנחנו לאור גילנו ומצבנו הבריאותי נמנע מאיתנו מלהגיש ערעור לבית המשפט המחוזי בזמן. עכשיו מה ניתן בכל זאת לעשות.

עורכי דין מובילים בפורום עורכי דין

עו"ד ליאת גלילי פרל

"משרדי מעניק ייעוץ וייצוג בנושאים שונים בקניין רוחני, מול גופים ורשויות שונות, בארץ ובחו"ל, תוך הקפדה על ידע ומקצועיות ..."

עו"ד דקל קרבר

"נשמח לספק לכם שירותי ייצוג מקצועיים ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר תוך דגש על שירות מסור ומקצועי..."

קרן הר-צבי
עו"ד קרן הר-צבי

בעלים של משרד עורכי-דין המציע שירותים בתחום צוואות, ירושות ועיזבונות, הסכמי ממון, שכירויות, סכסוכי שכנים, לשון הרע, תביעות קטנות.

עו"ד לירון פרמינגר

"על מנת לספק ללקוחותיי את השירות הטוב ביותר, מקפיד על לימוד מקיף ורחב אודות עסקיהם"

אסף בן-דוד
עו"ד אסף בן-דוד

ההצלחה שלך זו ההצלחה שלי.