סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על נזקי גוף(92)

חליתם או נפגעתם בתאונה ? אתם מתקשים להמשיך בשגרת עבודתכם בשל תאונת עבודה קשה? תוהים  מהן הזכויות העומדות לרשותכם בשל נזקי גוף, שנגרמו מתאונות שונות או מחלות קשות ? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. פורום נזקי גוף, המנוהל על ידי עו"ד המתמחה בתחום זה, יספק לכם את התשובות לשאלות השונות הקשורות בכך ויעזור לכם להתמודד עם תקופה, שגם כך איננה פשוטה. במקרים של פגיעות גופניות שונות, בין אם כתוצאה מתאונה, אירוע חבלני או אפילו בעקבות מחלה קשה שתקפה את הגוף, אתם זכאים לפיצוי כספי וגם ללא מעט הקלות והטבות, המגיעות לכם מביטוח לאומי, משרד הביטחון  או מחברות הביטוח הפרטיות. כדי לממשן חשוב לפעול נכון ובעיקר לדעת באופן המדויק מהן הזכויות העומדות לרשותו של הנפגע, זכויות הנקבעות בהתאם לעוצמת הנזק הגופני או הפגיעה. בפורום נזקי גוף, אנו נשמח לסייע לכם ולהציע לכם מענה מקצועי בכל עת שתצטרכו. כל מה שנותר לכם, הוא להיכנס ישירות אל הפורום, להשאיר את השאלה המטרידה אתכם, ואנו נענה לכם מהר ככל האפשר.
קרא עוד

שאל בפורום נזקי גוף

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

29/05/2019 13:04 שרעבי מיכל נזקי גוף נזקי גוף
לפני כחודשיים תקף ופצע אותי ואת הכלב שלי כלב גדול ממדים הבעלים שלו נמצאים במפעל ליד הבית שלי מבקשת לדעת מהם העליות להתחיל בתביעה ?
כמה יעלה לי סחר טירחה וכמה אחוזים בערך ילקחו ממני עבור התביעה ?
מציינת שיש לי הקלטות שהבחור מודה שהוא הבעלים והוא זוכר אותי .

20/05/2019 19:50 יוני נפילה של הילד בגן.... נפילה של הילד בגן....
שלום רב,
הילד שלי נפל בגן ליפניי כשנה ונשארה לו צלקת במצח, מעבר לכך שאני מבואס על שקרה אני מבקש לדעת איך כדאי לתבוע את הגן.
תודה מראש, יוני.

10/05/2019 08:51 מאיר האם קטיעה היא שבר ? האם קטיעה היא שבר ?
לאחרונה עברתי תאונה שכתוצאה ממנה נקטע לי קצה האגודל. הכיסוי הביטוחי שיש לי הוא לשברים. השאלה היא האם קטיעה היא סוג של שבר מבחינת כיסוי ביטוחי ?

25/02/2019 20:28 חגי תביעת ביטוח תאונות אישיות בנוסף לתביעה ישירה תביעת ביטוח תאונות אישיות בנוסף לתביעה ישירה
שלום, נפכעתי כנוסע בתאונת דרכים כאשר נסעתי באוטובוס. תבעתי את חברת האוטובוס באמצעות עו"ד והגענו להסכם פשרה וקיבלתי פיצוי. האם באפשרותי גם לתבוע חברת ביטוח מולה ממנה רכשתי פוליסת תאונות אישיות?

20/02/2019 17:05 משה סני מכירת חלק מפיצוי עתידי מכירת חלק מפיצוי עתידי
שלום
מעדתי בקניון על רצפה חלקה, סדקתי את היד והגשתי תביעה קטנה נגד הקניון בעניין זה. עוד טרם למשפט, הקניון הציע לפצות אותי ב- x שקלים, שהם חצי מהיקף התביעה. אני שוקל אם להענות להצעתם.
חבר מהעבודה ששמע על המקרה חושב שאני לא צריך להתפשר. הוא מציע לקנות ממני חצי מהפיצוי העתידי שאקבל תמורת סכום מסויים בהווה (והוא מבין שיכול להיות שיקבל אפס שקלים אם אפסיד בתביעה).
שאלתי היא- האם מותר למכור לאדם אחר זכות לקבל נתח מפיצוי עתידי?
האם עלי לדווח על כך לבית המשפט?
תודה

08/02/2019 22:34 אורלי כתף קפואה כתף קפואה
אני עובדת בשופרסל כ-7 וחצי שנים כסדרנית, בת 51 ,לפני למעלה משנה העבירו אותי ממחלקה קלה למח' פארם שזה הרמת סחורה כבדה, משקל כל ארגז יכול הגיע ל-10 קילו וזו הרמת סחורה וסידור במשך כל שעות היום. במשך השנה חשתי כאבים בזרוע ובכתף התלוננתי, מידיי פעם ולקחתי כמה ימים ימיי מחלה וחזרתי לעבודה. רק שזה הגיע לכאבי גב התחלתיים התחלתי לחשוש והלכתי לרופא משפחה ונתן לי כדורים וכמה ימיי מחלה. לאחר חזרה לעבודה ביקשתי לעבור למחלקה קלה, יום אחד לקח לי לעבוד כקופאית והרגשתי כאבים בכתף כי זה להעביר את המוצרים בקופה. למחרת דיברתי עם המנהל להביר למחלקה אחרת והועברתי למעדנייה שזה פריסת הגבינות במכונה והפריסה ידנית, הרגשתי כאבים חזקים לקראת סוף השבוע והופניתי ללאורטופד, היום נעשה לי אולטראסאונד כתף והתוצאה "adhesive capsulitis" , אני בתקופת מחלה מתאריך 20.1.19 , הכאבים חזקים ורק ביום חמישי יש לי אורטופד להמשך טיפול , יש לי עוד 40 ימיי מחלה מטעם העבודה. השאלה שלי אם זו מחלת מקצוע? ואם כן אז מה זה אומר? איך אני מממשת את קבלת ימיי המחלה והזכויות מטעם הביטוח הלאומי בלי סחבת ועל בסיס אמון? תודה וסיחה על התכתובת הארוכה.

18/12/2018 15:41 פבל קיילין נזק גוף כתוצאה משימוש במדרסים בהתאמה אישית. נזק גוף כתוצאה משימוש במדרסים בהתאמה אישית.
שלום רב. לפני 3 חודשים פניתי חברה לייצור מדרסים בהתאמה אישית. שם כיבלתי אבחון שיש לי כמה בעיות עם כפות הרגליים שלי ובנו לי מדרסים בהתאמה אישית.כשהתחלתי להשתמש בהם, גיליתי שהם מאוד עווים וגבוהים ומאוד צפוף בכל הנעליים שיש לי,מה שגורם לכאב בכפות הרגליים. חזרתי לאותו איש והסברתי לו את הבעיה. הוא ביקש ממני להמשיך להשתמש במדרסים ולתת זמן לרגליים להתרגל למדרסים. הלכתי עם המדרסים לא יותר מרבע שעה ביום וכל פעם הרגשתי כאב בכפות הרגליים ובגב תחתון ,שהדגבר אחרי כמה ימים עד כדי כך, שלא יכולתי ללכת בצורה נורמלית. הפסקתי עם המדרסים פניתי לאורטופד, שאיבחן לי דלקת ברצוא בכף רגל ימין ורשם לי טיפול נגד דלקת , 3 זריקות מעוד כואבות לתוך הרצוא. האורטופד גם אמר, שהאבחון שקיבלתי מהאיש בחברה למדרסים, היה לא נכון ואין לי את הבעיות שבגללם אני צריך בכלל מדרסים בהתאמה אישית. חזרתי לאותו איש שבנה לי את המדרסים, והתברר שהוא אפילו לא אורטופד(לא ברור איך הוא יכול בכלל לתת איבחון) והוא לו מוכן להחזיר לי את 1800 ש"ח ששילמתי לו או חלק מהסכום. במהלך כל הסכסוך קיבלתי מספר אמירות שקריות גם. העם יש במצב הזה מקום לתביעה משפתית? תודה רבה.

30/11/2018 14:43 הילה נכות נכות
שלום,עברתי תאונת דרכים לפני שנתיים מאז אני בובלת מכאבים בצוואר המקרינים ליד ימין ,נשלחתי לביצוע Mri כתף שבו אובחן פריקת גיד הביצאפס,ועליי לעבור ניתוח,שאלתי היא האם בעקבות הניתוח אחוזי הנכות יורדים או עולים.(טרם נקבעו לי)
תודה

11/11/2018 20:34 סבן אורלי חשפו אותי בזדון לחומרימ כימיימ ראדיואקטיביימ מטיחימ לי פה את הבדיקות מה עליי לעשות חשפו אותי בזדון לחומרימ כימיימ ראדיואקטיביימ מטיחימ לי פה את הבדיקות מה עליי לעשות
מטיחימ לי את הבדיקות פה בארץ שנחשפתי לחומרימ כימיימ ראדיואקטיביימ מה עלי לעשות כדי לנוציא את האמת לאור 0543680684

16/08/2018 09:09 יוני בני נפל ופתח את ראשו באיקאה - למי פונים ? בני נפל ופתח את ראשו באיקאה - למי פונים ?
שלום
פני בן השנה וחצי נפל / החליק על הריצפה באיקאה ומצחו נפתח חתך באורך 10 סמ
פנינו למיון ושם הדביקו לו את החתך
נאמר לנו כי ישאר צלקת על מצחו
כשפנינו לאיקאה הם מסרו לנו מייל של חברת הביטוח כדי שאשלח להם את הטפסים הרפואיים
האם עלי לעשות זאת כך בתמימות או שעלי להוועץ עם עו"ד ??

עורכי דין מובילים בפורום נזקי גוף

עו"ד אסף אודיז

"נגרם לך נזק עקב רשלנות רפואית ? משרדי דוגל ביחס אישי ומעניק שירותים משפטיים בתחומים הנזיקין והביטוח..."

עו"ד סיון שטינברג פליישר
עו"ד סיון שטינברג- פליישר

"לוחמת על זכויות לקוחותיי ללא פשרות, כאשר לנגד עיני כל העת טובתם האישית בלבד..."

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד רונית רוטלוי

"לאחר שנות עבודה רבות בתחום, אני מכירה כבר לא מעט מ'התחבולות' בהן נוקטות חברות הביטוח..."

עו"ד ירון שמעון
עו"ד ירון שמעון

"תכנון האסטרטגיה המשפטית עוד בשלבים הראשונים של התיק, מסייע לי בהשגת תוצאות איכותיות עבור לקוחותיי..."