סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על הוצאה לפועל(755)

שאל בפורום הוצאה לפועל

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום הוצאה לפועל

עו"ד איגי בקרמן
איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"ייצוג זוכים, חייבים ופושטי רגל, תוך תיאום ציפיות מלא עם הלקוח, יושרה אישית, אכפתיות ומקצועיות רבה..."

06/02/2019 13:43 אלי מה רמת ההפרדה בין הנכסים שלי ואשתי בהוצל מה רמת ההפרדה בין הנכסים שלי ואשתי בהוצל"פ
אם בחקירת יכולת בודקים גם את יכולתה הכלכלית של אשתי?
האם יכולים לעקל נכסים שעל שמה, כמו רכב וקרן השתלמות?

01/02/2019 14:19 עמוס הכנסת החזר מס הכנסה לכספי הפש הכנסת החזר מס הכנסה לכספי הפש"ר
שלום
אני קיבלתי כבר הפטר מותנה וסכום תחום שאמור להסתיים בתשלומים חודשיים עוד שנה וחצי בערך. צץ עכשיו החזר מס הכנסה על העסק שהיה לי (בעקבותיו הפש"ר). ביקשתי מהמחוזי שיתן לי להשתמש בסכום הזה לצרכים בריאותיים של בני אבל הנאמן מתעקש להכניס את הכסף (סביבות 7000 שח) לקופת הכונס בנוסף לחוב. זה אומר שהכסף הזה לא יצמצם לי את תקופת ההחזר בכלל. האם זה חוקי ולגיטימי? אני יכול לערער ולבקש ממנו כן להכניס את הסכום לקופת הכונס בדרך שהחוב יצטמצם?

28/01/2019 18:45 דודו רישום משכנתא על נכס מעוקל רישום משכנתא על נכס מעוקל
שלום רב
רציתי לדעת האם ניתן לרשום משכנתא במשרדי טאבו על נכס שקיים עליו עיקול. התובע הטיל עיקול על נכס שלי כתוצאה מחוב של 150.000 שח אשר כמחציתו שילמתי ויתרת החוב שלי עומד על 67000 שח אותם אני מודה בטענת פרעתי בתיק שמתנהל בבית משפט.
אני עומד לפני קבלת מימון לצורך בניה על הנכס הזה ששווה מעל 4 מיליון שח אך העיקול שהטיל עלי התובע טרם אזהרה תוך כדי הצגת נתונים שקריים וזייוף מסמכי מסירה מונע מגוף המממן להזרים לי את הכסף למימון בניית הפרוייקט והתובע מסרב להוריד את העיקול גם שאני מסכים לשלם את יתרת החוב במזומן....וזאת כדי להריע ולהזיק לי במכוון.
אתם יכולים לעזור לי בעניין זה?

בבקשה לחזור אלי בדחיפות

תודה

28/01/2019 07:40 אדי פינוי שוכר פינוי שוכר
סיום חוזה,ממתין לפסה"ד ושואל, מדוע צריך לשלם כ-10,000 ש"ח ויותר לאיש שקיבל אישור מההוצל"פ לפינוי מושכר? האם אינני יכל בעזרת 2 שוטרים לפנות את הדייר שיש לו רק מזודה 1 ?

28/01/2019 06:59 נטליה חוב מזונות חוב מזונות
היי, יש לי החלטה מבית משפט בתיק מזונות משנת 2016 הפרוד שלי לא משלם לי כלום ,, החוב מעל 35 אלף שקל .. הבנתי שריך לפתוח נגדו הליך בהוצאה לפועל , השאילה שלי כמה זמן זה לוקח כל התהליך וכמה מהחוב המצבר בהוצאה לפועל ישלמו לי ?! איך זה הולך .. אשמח לעזרתכם תודה רבה

17/01/2019 15:38 גיל לקוח שלא מעוניין לשלם שכ לקוח שלא מעוניין לשלם שכ"ט עבור שירות שקיבל והוא חתום על שטר חוב
שלום יש לי עסק של החזרי מס ואחד הלקוחות שקיבל מאיתנו שירות וקיבל החזר לא מעוניין לשלם את השכ"ט והוא חתום על הסכם עם שטר חוב..רציתי לשאול איך הולך הפרוצדורה של פתיחת הליכים בהוצאה לפועל לצורך גבייה מהלקוח ?
תודה מראש

14/01/2019 12:21 לילך לימודים אקדמיים בהליך פש לימודים אקדמיים בהליך פש"ר
שלום,

אני נמצאת בהליך פש"ר מזה כחצי שנה. טרם בוצעה חקירת יכולת. כרגע כושר ההשתכרות נמוך (קיים אובדן כושר בשיעור גבוה מביטוח לאומי) ואני משלמת 200 ש"ח בחודש.

יש לי זכאות לשיקום מקצועי מטעם ביטוח לאומי, וככל הנראה יאושרו לי לימודים אקדמיים במידה ואבקש. בהנחה שהמנהל המיוחד לא יתנגד לעצם הלימודים (הם יהיו במימון המדינה), אני מבקשת לדעת האם להערכתכם הוא צפוי לבקש "למרוח" את התיק על פני מספר רב של שנים, 4 - 5 שנים אחרי תום התואר (כלומר ההליך יגרר סה"כ כ - 9 שנים), כדי למקסם הכנסות מבחינתו - או שזה לא ישפיע על תוכנית הפירעון וההליך יימשך ויסתיים כמקובל?

גם בתום הלימודים הבעיות הרפואיות הקיימות לא ייעלמו, אבל כשיהיה לי מקצוע אני מקווה לאיזושהי הכנסה, גם אם חלקית, כדי שלא תהיה תלות בלעדית בקצבה של ביטוח לאומי. השאלה אם זה צפוי להשפיע על אורך ההליך, והאם זה יהיה נכון מהבחינה הזאת להגיש בקשה ללימודים כרגע, במהלך הפש"ר, וטרם אישור תוכנית פירעון, או שייגרמו לי בכך יותר נזק ועוגמת נפש מאשר תועלת.

תודה רבה לכם

08/01/2019 21:45 אבי פיגור במשכנתא פיגור במשכנתא
יש לי משכנתא ואני מפגר בתשלומים חמש חודשים
האם הבנק יכול לפתוח לי תיק בהוצלפ על סכום קצוב
כי לפי סעיף 81ב בחוק אי אפשר לפתוח על מימוש משכנתא פחות מששה חודשי פיגור אני שואל האם במסלול תביעת סכום קצוב הם כן יכולים. תודה

25/12/2018 15:17 אלמוג התנגדות התנגדות
נגד אמא שלי הוגשה בקשה לביצוע שטר, היא הגישה לזה התנגדות והפסידה באופן לא מוצדק כי חלק מהכסף לא הייתה חייבת. כמה חודשים אחר כך נפטרה אמא. אני היורשת של אנא שלי יש לי צו ירושה והכל ועכשיו הם אומרים שאני חייבת את הכסף שאמא שלי הייתה החייבת. השאלה שלי האם גם אני יכולה להגיש התנגדות לביצוע שטר ולהגיד שאני לא חייבת את הכסף

אלמוג שלום, אדם שנפטר מוריש גם חובות מתוך העיזבון. כלומר אם אמא השאירה ירוושה צריך לשלם את החוב, אם לא אז אין צורך לשלם. בהצלחה אבישי אוסטרייכר, עו"ד

04/09/2018 16:37 מלי כהן כסף שהועבר להוצל כסף שהועבר להוצל"פ לא הועבר לעו"ד ולכן החוב תפח
שלום וברכה,

שמי מלי,מנתניה,היה לי חוב לחברת אי אר אן,שמיוצגת ע"י עו"ד שפירא ,החוב עמד על 1136 ש"ח ,קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל שמנחה אותי לשלם את החוב תוך 30 יום,ויש הוראות איך ניתן לשלם : או באמצעות שוברים שמקבלים במוקד הטלפוני,או באמצעות תשלום ישיר לעו"ד .

הלכתי על האופציה של פניה להוצל"פ,קיבלתי 2 מספרי שוברים, על ס"ך החוב המלא,שילמתי את החוב במלואו לפי השוברים שנתנו לי,ואפילו לפני הזמן הנקוב בהם .

להפתעתי לאחר חודשיים קיבלתי עיקול על המשכורת שלי,עם אזהרה שהחוב תפח ל 2200 ש"ח ,הייתי קצת בשוק,טלפנתי לעו"ד כדי לברר ,התברר לי ששילמתי והכסף פשוט לא הועבר לעו"ד ולכן החוב גדל .

כמובן ששמרתי קבלות של תשלום,ואת כל שרשרת האירועים כולל תאריכים של המכתבים שקיבלתי מהוצל"פ ,אני לא רואה מצב הגיוני שבו בן אדם משלם את חובו עד השקל האחרון כולל עמלה לעו"ד,ובגלל ששילמתי בזמן אני מקבלת עונש .

איך מנהלים את הסיטואציה ?

פונים לרשם ההוצאה לפועל.

עורכי דין מובילים בפורום הוצאה לפועל

עו"ד משה פרץ
עו"ד משה פרץ

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד אבישי אוסטרייכר
עו"ד אבישי אוסטרייכר

"One Stop Shop בתחום המשפט האזרחי מסחרי והמקרקעין. משרדי מעניק שירותים משפטיים מגוונים בתחום זה...."

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."

יגאל איליאיץ
עו"ד יגאל איליאיץ

משרד עורכי דין בנתניה העוסק בתחום הנדל"ן והמקרקעין, חוזים, חברות, צוואות, ירושות, וגביית חובות בהוצאה לפועל.