סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על הוצאה לפועל(998)

חייבים לך כסף אך אין לך דרך לגבות אותו ? לפני פשיטת רגל ? הוטלו עליך עיקולים וסנקציות נוספות ? זומנת לחקירת יכולת בפני ראש ההוצאה לפועל ? בין אם אתה חייב ובין אם אתה זוכה – פורום הוצאה לפועל הוא המקום המתאים עבורך להתייעץ עם עורכי דין ולייעץ לגולשים מניסיונך האישי. הפורום עוסק בנושאים הבאים, אך לא רק: גביית חובות, פתיחה וניהול תיק הוצאה לפועל, חקירות יכולת, נימוקי הגנה, עיכוב הליכים, איחוד תיקים, כינוס נכסים, פשיטת רגל, ועוד. עורך דין, מנהל פורום הוצאה לפועל בפורטל iLaw ממתין לך כעת. מלא שאלתך, בפירוט עד כמה שניתן, ומענה לה יפורסם תוך זמן קצר.
קרא עוד

שאל בפורום הוצאה לפועל

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

26/02/2024 10:29 דוד טענת פרעתי.- טענות קיזוז. טענת פרעתי.- טענות קיזוז.
האם אפשר לטעון טענות קיזוז במסגרת ההוצאה לפועל כגון:
1. מזונות ילדים מנוכרים.
2. מזונות ילדים שחיים בפנימיות.
3. מזונות ילדים שחיים אצל האב.
4. קיזוז ריביות שלא על פי פסק הדין למזונות.
5. קיזוז מזונות ילדים על בסיס הסכם תשלום שכר טירחה של הזוכה מול ב"כ על 50% מכספי מזונות הילדים.

20/10/2023 16:59 מיכה מקו הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי בחיפה הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי בחיפה
שלום רב . קיבלתי התראת הוצאה לפועל בגין חוב לחברת ביטוח. הגשתי התנגדות לביצוע תובענה . בית המשפט לא קיבל. הגשתי ערעור לבית משפט השלום , גם הוא נידחה , בעיקר מסיבות טכניות , באשמתי . יש לי את כל החומר להוכיח שאין כל חוב , והתובעת לא הציגה שום מסמך שמראה ומוכיח שאני חייב .אני מעוניין להגיש ערעור לבית המשפט המחוזי . עד כה פעלתי לבד . האם גם אפשר להגיש ערעור למחוזי בלי להיות מיוצג ? כל ההליכים מתנהלים בחיפה . תודה על עזרתכם .

10/09/2023 05:00 איילה מה הטעם בחקירת יכולת באפס הכנסה מה הטעם בחקירת יכולת באפס הכנסה
חד הורית ללא נכסים וההכנסה היחידה שיש לי הןא דמי מזונות שבקושי מכסה שכירות .לא עובדת וקשה לי להתקבל לשוק העבודה היו והייתי עצמאית שמים רבות .מלווה בשירותי הרווחה ומרכז הזדמנויות למציאת עבודה . יש לי חוב שגדל ל 40 אלף שח . מה הטעם בחקירת יכולת כשאין יכולת . מה עלי לעשות ניתנה החלטה שיטילו עלי הגבלות או שנה בחקירת יכולת . השאלה אם במצב הנתון שאין חי שרך להחזיר כל חודש ובטח לא סכום סימלי מדמי המזונות יש טעם בחקירת יכולת או פשוט שאגיב להוצלפ שאני מזכימב כדי למשוך את הזמן ושלא יעקלו את החשבון ? אני יודעת שהמזונות שאני מקבלת פטור מעיקים ואני יכולה כל פעם למשוך את הכסף מבנק הדואר שם מתנהל החשבון אבל בהגבלות האלן לא נעימות וההשלכות של התנהלות .ראוי לציין שממילא אין לי רכב ולא יצאתי מבארץ 7 שנים אבל עדיין אודה לעצב

19/08/2023 05:53 רון סמכויות עיקול סמכויות עיקול
שלום - הבן שלנו, בן 33, מתגורר בדירה משלו מזה שנים רבות אך עדין רשום במשרד הפנים בכתובת שלנו ההורים. לאחרונה הוא הסתבך בחובות ובתהליכים של הוצאה לפועל. האם להוצאה לפועל יש סמכות לעקל ציוד שלנו ההורים בביתנו (כי הוא עדיין באופן רשמי רשום בכתובת שלנו). תודה.

13/08/2023 20:09 ציון סירי הוצאה לפועל נרדם הוצאה לפועל נרדם
פסק דין חוב כספי שלא כובד הועבר להוצאה לפועל, הליך מקוצר, החייב קיבל אזהרה עד 20 יום המתנה ואין תגובה מצד החייב, חלפו חודש וחצי לאחר 20 יום והוצאה לפועל לא מגיב בתיק זה גם כאשר אני שולח להם הערות על כך , גם לא מגיב למכתביי וגם נרדם, כיצד עלי לפעול בתיק זה , האם אני יכול לתבוע את הוצאה לפועל על תרדמה בתיק, האם והיכן אני יכול להגיש תלונה על כך.

תודה

04/08/2023 15:02 יעל איך מתנהל צו עשה בהוצל איך מתנהל צו עשה בהוצל"פ?
שלום,
יש לי צו עשה לתיקון נזילה בהוצל"ם. האם הוצל"פ מעמידה קבלני ביצוע( שיפוצניקים) שיבואו לתקן את הנזילה עם משטרה ( יש לי גם אישור)בדירת הנתבעים?

ושאלה נוספת. האם חייב היה שבתיק/ פס"ד יהיה דו"ח מאתר נזילות שיכתוב דו"ח מה לתקן? או שאפשר בלי?

פס"ד חייב נתבעים לתקן מבלי שיהיה דוח חוות דעת של מאתר. הנזילה באמבטיה עקב התחברות לצינור ראשי.

03/07/2023 08:20 אורח איחוד תיקים - 2 שאלות דחופות איחוד תיקים - 2 שאלות דחופות
באיחוד תיקים של חייב בהגשה להוצל"פ למטרת פריסה לתשלומים, האם הזוכה רואה את המסמכים ופירוט המסמכים שלו, של החייב? מסמכים כמו: חשבונות תשלום של טלפון ורשויות מטעם החייב, פרטי חשבון בנק ואשראי של החייב, הכנסות שונות של החייב וסכומים ותאריכים, מסמכי פנסיה וקופ"ג, מסמכים של בעלות רכב או אחרים, וכו'... אם התשובה היא כן, אז האם ניתן לדרוש מהוצל"פ שלא להציג ולהעביר את המסמכים האלו לזוכה בתיק?

22/05/2023 06:15 דניאל קנטור כביש 6 צפון: הגשת הוצל כביש 6 צפון: הגשת הוצל"פ ללא שליחת מכתב עורך דין כשקיבל תיק
שלום היה קיים חוב עבור 2 נסיעות בכביש 6 צפון 5,ו 6 ש"ח סה"כ הסכום שהוגש להוצל"פ הוא 18 ש"ח חוב. נשלחה חשבונית עם התראה ב 2021 מטעם 6 צפון, קיים אישור דואר. עשיתי מנוי לכביש 6 ושכחתי מזה, מסתבר שזה לא אותו דבר והחוב לא שולם. לא נשלחו הודעות מאז. לפני חודש הגיע הודעה מהוצל"פ החוב של 18 ש"ח הגיע לעורך דין , הם לא שלחו מכתב התראה והגישו אחרי איזה תקופת צינון ישר להוצלפ , הוצ' פתיחת תיק , שכר תרחה והחוב , הם יותר מ 600 ש"ח על חוב של 18 ש"ח שכולל כבר הצמדות. במשרד עורכי דין טוענים ששלחו מכתב התרעה מטעמם אבל זה שקר , אין להם אישור שליחה , אם טוענים שזה לא משנה הם לא חייבים לשלוח , קיימת התרעה מ 2021 שנשלחה ע"י כביש 6 צפון וזה מספיק. הם פועלים כמו נוכלים אמיתיים כי במידה והיו שולחים, החייב היה בטוח משלם את ה 18 ש"ח ולא מגיעים לתשלום שכר טרחה. הפקידה אמרה ששלחה את זה בדואר , אחר כך היא טענה ששלחה עם שליח לכן אין אישור מסירה, אחר כך אמרה שזה היה בדואר אבל זה לא משנה , הם לא חייבים.
* השאלה אם יש חובה עליהם לשלוח מכתב התראה לפני הגשת החוב להוצל"פ , * ואולי יש כאן עניין שהם לא פעלו בהוגנות. לבקש לבטל את התיק מול הרשות.

21/05/2023 20:34 ארי גול תביעה על חוב של 4 שנים תביעה על חוב של 4 שנים
התבקשתי מהרשמת להגיב על טענתה חדשה בתיק של גרושתי על כך שלא הצמדתי לה את המדד ב4 השנים האחרונות (ובאמת אני מחוייב כן ע"פ ההסכם בינינו)
האם לטעון שעבר הרבה זמן ואין שום הצדקה לחייב אותי זו טענה קבילה?

20/04/2023 12:24 אמיר הגשת בקשה הגשת בקשה
אודה להסבר על אופן הגשת בקשה למלל על החרגת חוב מזונות לביטוח לאומי ואיך עושים את זה יש טופס?
תודה

עורכי דין מובילים בפורום הוצאה לפועל

עו"ד משה פרץ
עו"ד משה פרץ

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

ריקי אופק אבן צור
עו"ד ריקי אופק אבן צור

משרד עורכת הדין ריקי אופק מציע שירותי משרד בתחומים של -פשיטות רגל ייצוג חייבים,פירוקי חברות,דיני משפחה ודיני עיזבונות.

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."

דרור הראל
עו"ד דרור הראל

מתמחה במשפט אזרחי ומסחרי, חוזים, תביעות כספיות, עסקים וחברות, ייעוץ משפטי ליזמים וסטארטאפים, דיני אינטרנט, צוואות וירושות.