סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני תעבורה(828)

שאל בפורום דיני תעבורה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני תעבורה

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

02/10/2018 12:49 איציק זאב קנסות חניה על מדרכה - האם יש הבדל בין גורמי האכיפה לעניין גובה הקנס בהתאם להותרת דרך להולכי הרגל
בשכונת מגוריי בירושלים ישנה מדרכה מאוד רחבה אשר מנוצלת לחניית רכבים מזדמנים אך פקחי העיריה אורבים שם בקביעות ומנפיקים דוחות בסך קבוע של 500 שח למרות שבבירור נשאר שטח של לפחות שני מטר למעבר הולכי רגל.

כמו כן ראיתי בכמה מקומות בעיר שהמשטרה וכן פקחים מנפיקים דוחות חניה בסך 500 שח על חניית רק 2 גלגלים על המדרכה על אף שנשאר 1.3 מטר מעבר במדרכה להולכי רגל.

א. האם נכונה הטענה שמצד המשטרה אין הבדל בין חניית 2 או 4 גלגלים על המדרכה לעניין גובה הקנס ותמיד זה יהיה 500 שח ולא 250 שח אף בחניית 2 גלגלים. והאם בחניה כזו גובה הקנס המקסימלי שאפשר לפקחי עיריה להנפיק הוא 250 שח.

ב. אם אכן אין לעיריה או למשטרה זכות לתבוע 500 שח על חניות מסוגים אלו דהיינו 2 גלגלים על המדרכה או 4 גלגלים אך הותרת שטח נרחב להולכי רגל של לפחות 2 מטר האם יש מקום להגשת תביעה ייצוגית מהעיריה כשבתחילת ההליך אעתור לתבוע מהעיריה הצגת כל המידע והנתונים של כמות הנקנסים במיקומים אלו והצגת תמונות הרכבים ומראה העבירה הנטענת. אם זה מומלץ אני כנראה הולך לרוץ על זה ואשמח להמלצה על עורך דין נמרץ ושנון

עורכי דין מובילים בפורום דיני תעבורה

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני תעבורה

פסק דין: אי ציות לשוטר תעבורה- זיכוי

כיצד ניתן להוכיח חפות של אדם שקיבל דו״ח על אי ציות לשוטר תעבורה? עו״ד שמואל (מולה) שחם מספר על מקרה שכזה וכיצד הצליח לזכות את הנתבע