סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני תעבורה(828)

שאל בפורום דיני תעבורה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני תעבורה

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

24/08/2018 00:55 ישראל תביעה כנגד משטרת ישראל
שלום רב.פעמים רבות אני מדווח למוקד 100 על מפגעים וסכנות כדוגמת תמרור ששינה כיוון עקב רוחות,שלט שמשאית עיקמה,נהגים פרועים,רכב לוחית זיהוי פלסטינית שהלוחית כוסתה במספר, רכב שטס בכביש ועוד.על חלקן קיבלתי הודעה שפנייתי טופלה. ויש שאני מברר אודות אופן הטיפול ונאמר לי שניידת נשלחה למקום הדיווח והרכב לא נמצא שזה בדיחה.יש למשטרה מספרי פלאפון על פי לוחית הזיהוי ויכלו לאתר את הרכב.פעמים מספר הגשתי תלונה בתחנת משטרה אם זה על נהג משאית בן מיעוטים שטס בצורה מטורפת וכמעט דרס אותי ואם זה על מטפל זר שסיבן את אבי במהירות כדי לצאת שבת וגרם שטפי דם ובייחוד התעללות מטפל באבי שכללה סחיטת סבון לפיו אשר גרמה לזיהום קשה בריאות והוא נפטר אך גם השפרת מים חמים לתוך עייניו של אבי ז"ל ועוד ו 4 חודשים התלונה לא טופלה ואני מטלפן וגם מגיע לתחנה ואין את החוקרת.4 החודשים האלה גרמו לחברתו להמשיך להעסיקו. הפעם קיבלתי דוח על חנייה בפריקה וטעינה ואני ביקשתי להשפט מכיוון שאני הולך להראות לשופטת איזו משטרה יש לנו במדינה.נהג אוטובוס בן מיעוטים עשה לי תנועה של אנשי דאעש שכורתי ראש עם חרב והיה זה בתקופת הדריסות שנת 2014 .גם על כך הגשתי תלונ ויום לאחר מכן התלונה נסגרה בידי קצין בן מיעוטים. לאחרונה נהגת נכנסה לי לנתיב ונאלצתי לפגוע במדרכה והיא ברחה.הגשתי תלונה עם מספר הרכב שלה ומה התוצאה?סגירת תיק. האם ניתן לתבוע את המשטרה על סגירות התיקים?ועל כך שהתיק כנגד המטפל לא טופל מספר חודשים ורק לאחר בקשה להפגש עם מפקד התחנה התיק טופל והמטפל נעצר אך שוחרר בערבות ותיק החקירה נראה ממש מגוחך.הוא ממשיך לעבוד כיום ב"טיפול" בקשישים.

עורכי דין מובילים בפורום דיני תעבורה

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני תעבורה

פסק דין: אי ציות לשוטר תעבורה- זיכוי

כיצד ניתן להוכיח חפות של אדם שקיבל דו״ח על אי ציות לשוטר תעבורה? עו״ד שמואל (מולה) שחם מספר על מקרה שכזה וכיצד הצליח לזכות את הנתבע