סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני תעבורה(669)

שאל בפורום דיני תעבורה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני תעבורה

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

15/04/2019 22:20 יוני תאונת דרכים כתוצאה ממעבר ברמזור אדום תוך כדי תפקיד בתור שוטר
אהלן.
אני שוטר סיור במשטרת ישראל בתפקידי. לפני כשבוע, ביום הבחירות, עבדתי משמרת בוקר שילדי (12 שעות) עם ניידת כחול לבן. בשעה 18:00 לערך התקבל דיווח על תקיפת שוטר בודד באחת הקלפיות בשכונה חרדית ע"י המון של חרדים. כיאה לכל אירוע של תקיפת שוטרים התחלתי בנהיגה מבצעית תוך כדי שאני מדליק את ה"צ'קלקות" ומפעיל כריזה (סירנה). הגעתי מכיוון מערב למזרח, על הנתיב השמאלי ביותר שכן הוא היה הפנוי ביותר, כרזתי לרכב שעמד ברמזור וזה זז הצידה, התחלתי בכניסה לצומת עם הכריזה פועלת במהירות איטית מאוד, כאשר אני נכנס לצומת ברמזור אדום. מכיוון דרום לצפון, על הנתיב השמאלי ביותר, עצרו שני רכבים כאשר הרכב הראשון הוא רכב גדול, רכב ג'יפ אשר חסם לי שדה ראייה, המשכתי בנסיעה איטית ואז הגיע רכב מאותו הכיוון אך על הנתיב הימני ופגע בחלק האחורי של הניידת מה שגרם בסופו של דבר להתהפכות הניידת על הגג. השותפה שלי ואני היינו חגורים, הצלחנו לצאת והתפננו לבית החולים במצב קל. גם הנהג ברכב השני היה לבדו והיה בסדר, לא התפנה לבית החולים אך כמובן נגרם נזק לרכבו. הניידת מושבתת. לציין כי יש סרטון ממצלמות האירוע שמתעד את האירוע מכמה זוויות. היום, הגעתי לבוחנים ולאחר חקירה תחת אזהרה הגעתי לקצין את"ן המרחבי שערך לי שימוע ופסל את רשיוני האזרחי! ל-60 יום. לשאלתי, האם זה מוצדק? נגרמה תאונה תוך כדי מילוי תפקיד, כאשר נקטתי באמצעי זהירות. למה הרישיון האזרחי שלי צריך להפגע מכך? מה המשך הפרוצדורה? למה לצפות? האם יש טעם לפנות לעורך דין ולערער על הפסילה המנהלית בבית המשפט?

יוני שלום
בוודאי שבנסיבות שאתה מתאר צריך להגיש בקשה דחופה לביטול פסילה מנהלית מכיוון שהשאלות שלך מורכבות מכדי מענה במספר שורות אתה מוזמן לפנות אליי בשיחה בעניין 052-2526277
ערן בן עמי, עו״ד

עורכי דין מובילים בפורום דיני תעבורה

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני תעבורה

פסק דין: אי ציות לשוטר תעבורה- זיכוי

כיצד ניתן להוכיח חפות של אדם שקיבל דו״ח על אי ציות לשוטר תעבורה? עו״ד שמואל (מולה) שחם מספר על מקרה שכזה וכיצד הצליח לזכות את הנתבע