סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני תעבורה(896)

הואשמתם בעבירת תנועה ? אינכם יודעים מה לעשות או מה צפוי לכם ? כאן, בעמוד פורום דיני תעבורה של פורטל iLaw תוכלו גולשים יקרים להפנות אל עורך דין מנהל הפורום שאלות בנושאים שונים מתחום דיני התעבורה, ולקבל טיפים ומידע שימושי, בין היתר בנושאים הבאים: נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, אי ציות לתמרורי אזהרה, נהיגה ללא רישיון נהיגה, תשלום קנסות, שיטת הניקוד החדשה, בדיקת שכרות בעזרת מכשיר הינשוף ועוד. הגעתם כבר עד לכאן, פנו אל מנהל פורום תעבורה והתייעצו איתו בשונים שונים מתחום דיני תעבורה. מענה לשאלתכם, יינתן בהקדם האפשרי.

קרא עוד

שאל בפורום דיני תעבורה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני תעבורה

איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

18/10/2020 18:54 נוריץ מחיר למשפט תעבורה מחיר למשפט תעבורה
שלום.
יש לבן שלי משפט תעבורה,
רציתמ לשאול כמה יעלה הייצוג שלו,
מה ההליך.?
האם זה מסתיים בדיוח אחד.?

18/10/2020 09:58 י צ דוח חנייה לתושב בעל תו חניה על רכב שהוחלף דוח חנייה לתושב בעל תו חניה על רכב שהוחלף
שלום

ברשותי תו חניה כדין לרכב ברשות מקומית בה התגוררתי. במהלך המגורים מכרתי את הרכב ורכשתי רכב אחר. לשם החלפת תו החניה למספר הרכב החדש פניתי לאתר העירוני אך הבקשה לא נקלטה ואין לי תיעוד על כך. במרוצת הימים קיבלתי דו"ח על הרכב החדש על חניה בכחול לבן מול כתובת הבית.
בערעור לעירייה תיארתי את נסיבות המקרה אולם נשלל הערעור והקנס נותר.
האם אין מתוקף היותי תושב בעיר ששילם על תו החניה, מניעה לקנוס על חניה מול הבית כאשר נסיבות המקרה ברורות?

18/10/2020 03:37 גיא משפט על מהירות מופרזת - לשכור עורך דין או לא? משפט על מהירות מופרזת - לשכור עורך דין או לא?
שלום, שוטר תפס אותי על מהירות 161 קמ"ש בדרך בין עירונית (נסעתי מעיר לעיר בדרך מהירה כמובן ויש מקטעים בדרך שפתאום הופכים להיות 'בין עירוניות'), המהירות המותרת בדרכים אלו היא עד 90 קמ"ש, אבל זה מקטע מאוד קצר יחסית בדרך וברור למה הציבו שמה ניידת. קיבלתי על המקום שלילת רשיון 30 יום מקצינה שהגיעה וגם נקבע לי משפט לקצת יותר מחודש וחצי. בן 32 עם רשיון 5 שנים ללא עברות קודמות. מה העונש הצפוי והאם כדאי לי לשכור עורך דין? כדאי להתוודות ולבקש מחילה? בנוסף, האם שווה למלא את הטופס שמצורף לדו"ח העבירה שהשוטר נתן לי שנקרא 'טיעון לעונש' ולשלוח להם? תודה רבה לעונים.. מצפה לתשבותכם.

13/10/2020 16:59 רפי.ט דוח חניה דוח חניה
שלום.מכונית נכה עם תו בחלון. חנה בתמרור פריקה וטעינה .קיבל דוח עירייה לפי סעיף 5א לעזר עירוני ירושלים.כידוע מותר לחנות שם.( ללא הפרעה ולשבע דקות.) האם להישפט על כך? תודה לתשובה.

11/10/2020 16:47 סיגל דרישה שיבוב רכב לגורם חוץ דרישה שיבוב רכב לגורם חוץ
לפני כשלושה חודשים יצאתי מחניה. סיימתי לצאת מהחניה שילבתי הילוך ראשון פתאום הנהג שהמתין מאחורי החליט שהוא מבצע עקיפה . הוא עקף לנתיב הנגדי ותוך כדי עקיפה פגע לי ברכב. הפגיעה שלי מזערית ולכן לא ראיתי לנכון לתבוע אותו. מאידך הוא כן מסתבר פנה לחברת הביטוח . והם דורשים ממני לפצות אותו . כשהוא עקף עקיפה רשלנית. והוא פגע בי ולא אני בו.
השאלה שלי האם חברת הביטוח לא אמורה לשמוע את גירסתי? הנהג הוא נהג חדש שגם נסע ללא שלט נהג חדש וגם עם עוד שלושה בני נוער איתו באוטו. מה עלי לעשות? לחכות לכתב תביעה? לשלם? הסכום הוא 8000 שח

11/10/2020 14:48 אביo תביעת ביטוח על השתתפות עצמית ופרמיה תביעת ביטוח על השתתפות עצמית ופרמיה
משאית פגעה לי ברכב, יש לי את ההוכחות כולל צילום וידאו של הפגיעה, פתק של הפוגע עם מספר לא מזוהה וכיתוב "מצטער פגעתי באוטו" ובמקרה הצורך שני עדי ראיה חברים, שאחד מהם מצולם בסרטון.
הצילום מטושטש לכן אי אפשר לראות את מספר הרישוי אך האירוע נראה בבירור.
שילמתי השתתפות עצמית והפרמיה שלי צפויה לעלות כתוצאה מכך.
מה הנזק שיכול להיגרם לי אם התביעה תיכשל, האם חברת הביטוח יכולה לתבוע אותי בחזרה או משהו בסגנון.
והאם יש לי סיכוי סביר להצליח התביעה.
תודה מראש!
יום טוב,
אבים.

04/10/2020 12:44 איתמר דוח חניה דוח חניה
שלום רב , בתאריך ה 03/04/2019 הגשתי בקשה במועצה לקבלת תו תושב וזה אושר - בהמשך הגיע התו בדואר והודבק על חלון הרכב . לאחר כ חודשיים קבלתי דוח בסך 500 ש"ח על זה שחניתי על המדרכה. החניה מסומנת על המדרכה בצורה ברורה בצבע לבן ולכן מאז ומתמיד כך מחנים כל תושבי השכונה וככה גם ברור מהסמימון , בנוסף אני רוצה לציין כי אין שום תמרור מלבד הקו לבן הצבוע על המדרכה . הוגד ערעור ורק לאחר למעלה משנה נאמר לנו כי הערעור נדחה ובנוסף התווספו להם גם 250 ש"ח נוספים . יש לי גם תמונות של הרכב כפי שהתקבל הדוח. השאלה שלי היא האם כדאי לבקש להישפט בנושא .

22/09/2020 03:32 נטלי היי אנחנו עושות שיחות וידאו אירוטיות ומצלמות חמות ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו היי אנחנו עושות שיחות וידאו אירוטיות ומצלמות חמות ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו

היי אנחנו עושות שיחות וידאו אירוטיות ומצלמות חמות ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו בוואצפ:

מאיה 050-7291168

ליטל 055-3386259

דנה 055-3386275

21/09/2020 14:25 רון רכב הסעה לעבודה רכב הסעה לעבודה
אהלן,מקום עבודתי אמור לספק לי הסעה ממקום מגוריי למקום אימון אחר וחזור פעם בחודשיים,האחראי שלי אומר לי שיש לו אדם פרטי שגם עובד בחברה שנוסע לאותו מקום ואני יכול לעלות איתו על האוטו שלו.האם הוא יכול לומר לי שהוא סידר לי הסעה ואני לא רוצה לעלות-בעיה שלי או שהוא חייב לסדר לי הסעה ממקום מורשה של חברת הסעות?האם יש הבדל במקרה שתהיה תאונה עם הרכב,אם הרכב הוא רכב הסעות או רכב פרטי של העובד האחר?

16/09/2020 00:13 יובל שוטר טעה במספר רכב, אבל לא בתעודת זהות שוטר טעה במספר רכב, אבל לא בתעודת זהות
קיבלתי דוח משוטר, תעודת הזהות שלי נרשמה בצורה נוכנה, כמו גם מספר רישיון ותיאור רכב. אבל מספר הרכב שגוי. האם זו עילה לפסילת הדוח? או שהטעות לא קריטית מבחינתם

עורכי דין מובילים בפורום דיני תעבורה

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עו"ד רוית בן-עמי עוז

ייצוג נאשמים בערכאות השונות עקב עבירות תעבורה

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני תעבורה

פסק דין: אי ציות לשוטר תעבורה- זיכוי

כיצד ניתן להוכיח חפות של אדם שקיבל דו״ח על אי ציות לשוטר תעבורה? עו״ד שמואל (מולה) שחם מספר על מקרה שכזה וכיצד הצליח לזכות את הנתבע