סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני משפחה(545)

שאל בפורום דיני משפחה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני משפחה

איזור: מרכז
פקס: 09-7969080
טלפון: הצג טלפון

מתן פתרון ייחודי לכל לקוח בהתאם לצרכיו, וגישה ממוקדת לקוח לפיה הלקוח ועניינו נמצאים במרכז העשייה.

27/07/2019 16:45 לוגי זכויות בגירים
שלום רב,
לבעלי מנישואיו הראשונים ישנם 2 ילדים בגירים בן 35 ובת 30. מערכת היחסים בילדותם היתה חמה אוהבת ודואגת והיה למעשה ההורה האחראי לשלומם. מזונות מלאים עד 21. היום לצערנו מערכת היחסים התערערה בעקבות פגיעה קשה ברגשותיו של בעלי ומעילה חוזרת ונשנית של ילדיו. בעלי היום מנותק קשר עימם. בעבר היה מי שידע אותם שבעלי עתיד לרשת סכום מכובד במות הוריו שיבדלו לחיים ארוכים. בעלי לא מודע למידע לא אז ולא היום. לפני מספר חודשים בנו הבכור פנה אליו בדרישה לקבל 200.000 שח לסגירת חובותיו. הבן רווק מובטל ששנים מבזבז כספים ונקלע לתסבוכת כלכלית ולמרות נסיונות לפרישת חובות הוא מעולם לא עמד בהתחיוביותיו. הבקשה כל כך הזויה גם הסכום הוא דמיוני ובכל זאת ניגשו למיופת הכח, גיסתי, הוא ואימו (גרושתו של בעלי מזה 30 שנה!) וביקשו את הכספים שנמצאים בשמו של בעלי (כספים או סכומים שלא יודע על קיומם ) התעורר וויכוח מכוער בין בעלי וגיסתי על זה שמסרה מידע בדבר כספיו לאנשים שאינם אמורים להיות מעורבים . שאלתי היא, שוב חמי וחמותי עדיין בחיים אמנם לא בקו הבריאות, אך עדיין אין מדובר בירושות, לאור המצב, מה הן הזכויות של ילדיו אם בכלל בהנחה שבעלי ירש את הוריו כשיגיע זמנם? לנו 3 ילדים משותפים 2 מהם עדיין קטינים. לאור גירושיו הקשים בעלי נאלץ במשך שנים לשלם חובות שהותירה גרושתו ואף לאחר נישואינו התמודדנו עם החובות הכבדים ומחויבויות מנישואיו הקודמים תמיד דאג לילדיו הם היו בני בית אצלנו במשך תקופה גידלתי אותם לאחר שאימם נטשה אותם במפגיע. מרגע ידיעתם שיש במה לנשוך מחפשים את ליטרת הבשר בעידוד אימם.איך מתמודדים עם תביעה כזאת האם יש עילה ואיך מונעים השתלשלות מכוערת של העניינים לאור העובדה שגיסתי, מיופת הכוח בקשר עם הבת לפחות ובקשר עוין עם אחיה , בעלי. אשמח להכוונה.
תודה מראש

עורכי דין מובילים בפורום דיני משפחה

עו"ד עודד פסקל

מנהל משרד התחום דיני משפחה , הסכמי ממון , הסכמי גירושין מורכבים , ירושות צוואות ועוד. צוות המשרד ישמח להעניק ייעוץ וליווי מקצועי בכל שלבי התהליך

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד חיה לזר נוטקין

"אני מאמינה כי יש להתחיל טיפול בתיק משפטי בתחום דיני המשפחה על ידי למידה ובניית אסטרטגיה שמתאימה לאותו לקוח ולאותו מקרה"

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."

עו"ד תמר בן אלי

"הכלים והניסיון שרכשתי כמגשרת, מקנים לי ולמשרדי, את היכולות לפתור סכסוכים מסובכים בדרכים יצירתיות והולמות, לשביעות רצונם של שני הצדדים...."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני משפחה

משמורת משותפת
משמורת משותפת בקונפליקט גבוה

עו"ד אמיר שי המתמחה בהליכי משמורת משותפת, בסקירה מרתקת על הקונפליקט המתעורר עקב משמורת במשפחות בהם ההורים אינם מסתדרים ביניהם.