סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני משפחה(633)

שאל בפורום דיני משפחה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני משפחה

עו"ד אביב סטרול
איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

"בעל ניסיון רב בהופעה ובייצוג בבתי המשפט בתחום דיני המשפחה וההוצאה לפועל.."

25/07/2019 11:46 שיר הליך כינוס נכסים לא תקין
ב"כ הבעל התמנתה ככונסת (לא יוצגתי) ופעלה בחוסר תום לב ובניגוד לחוק למשל: לא המציאה פס"ד לפינוי במסירה אישית וכנ"ל מסירה בדואר רשום על מנת שאתמחר ואשווה למחיר הזוכה במכרז ובכלל לא הפרישה כספים לילדים ולי בתקופה שקדמה לפינוי מכספים שלנו שנמצאים בידי הבעל מרשה מכספים שגנב מהחשבון המשותף, מדירה נוספת להשקעה שמכר ללא ידיעתי (נרשמה על שמו) ובכלל חובות דמי מזונות אישה וילדים והוצאות מוכרות שלא שילם בכל אותה שנה ועד בכלל כדי שנוכל לממן להתייעץ עם עו"ד, לממן אריזה הובלה תיווך ושכירות. ההוצאה לפועל גנבה חפצים אישיים ואמרה שנשלם עבור דמי אחסנה במכולה באשדוד. נזרקנו לרחוב.העו"ד של רוכש הדירה אמר שהכונסת הינה מנוולת ורמאית ועשתה הכל כדי שלא נזכה בדירה.תלונות שהגשנו טויחו. שאר המידע חסוי ברווחה וההשלכות של הטראומה והעוול.
בכינוס הנכסים לדירה משותפת. לא קיבלתי פסק דין מביהמ"ש כדי לערער על ההחלטה, לא הודעה בדואר רשום כדי להשוות למחיר הזוכה במכרז ועוד שחיתויות שהעוול מהן זועק לשמיים.
לא מוכנים לעזור לנו להוכיח ומטייחים ("לא מתכוון לתבוע ולריב עם קולגה שלי...תתלונני אצל ראש ההוצאה לפועל ועוד...אל תעלי את שמי שמי שחשף בפניך את הנוכלות" ו"שלא לפרוטוקול" לחשו לנו שנזרקנו לרחוב בעוולה כששבע שנים הבעל אינו משלם מזונות אלימות קשה במשפחה כולל כלכלית (ובעצם בקשתו לפירוק במרמה יסודה, ובכך שמכר בשקט נכס נוסף משותף מניב פירות שנמנעו ממני רווחים העתידיים גם כהשקעה ושלשל את התמורה לכיסו, כך ש"כל תאוותו בידו" והדירה כבר שייכת לי באין איזון משאבים על פי תביעתי שנזנחה שיוכיח זאת - בקיצור עוול במשפט)...זה הכי קצר שיכולתי סורי.

עורכי דין מובילים בפורום דיני משפחה

עו"ד חיה לזר נוטקין

"אני מאמינה כי יש להתחיל טיפול בתיק משפטי בתחום דיני המשפחה על ידי למידה ובניית אסטרטגיה שמתאימה לאותו לקוח ולאותו מקרה"

קרן הר-צבי
עו"ד קרן הר-צבי

בעלים של משרד עורכי-דין המציע שירותים בתחום צוואות, ירושות ועיזבונות, הסכמי ממון, שכירויות, סכסוכי שכנים, לשון הרע, תביעות קטנות.

עו"ד עודד פסקל

מנהל משרד התחום דיני משפחה , הסכמי ממון , הסכמי גירושין מורכבים , ירושות צוואות ועוד. צוות המשרד ישמח להעניק ייעוץ וליווי מקצועי בכל שלבי התהליך

עו"ד דניאל הומיונפר
עו"ד דניאל הומיונפר

"מתמחה בתחום הגירושין והגישור, ועוסק בין היתר בתיקים בעלי מורכבות משפטית גבוהה, בסבלנות רבה, זמינות ושקיפות מלאה בכל צעד וצעד בדרך..."

עו"ד יעקב גורנשטיין

"הידע, המקצועיות והניסיון העשיר של משרדנו בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, מבדל אותנו על פני האחרים והופך אותנו לשילוב מנצח ..."

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני משפחה

משמורת משותפת
משמורת משותפת בקונפליקט גבוה

עו"ד אמיר שי המתמחה בהליכי משמורת משותפת, בסקירה מרתקת על הקונפליקט המתעורר עקב משמורת במשפחות בהם ההורים אינם מסתדרים ביניהם.