סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני משפחה(556)

שאל בפורום דיני משפחה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

30/06/2018 23:17 מתן דוגה משמורת על קטין משמורת על קטין
אישתי ואני נשואים שנה. יש לנו ילד בן 4 חודשים . לפני כחודש אישתי עזבה עם הבני. בהתחלה היו הסדרי ראיה עד לשבוע שעבר שהחליטה האישה כי אם לא אשוב עליה אשי לא אראה את הילד. אני פשוט משתגע מלא לראות אותו . אני גידלתי אותו מזא שנולד. מה הזכויות שלי ?

20/06/2018 06:42 מלכה כהן המשך מתן פנסיה לאחר מות הגרוש המשך מתן פנסיה לאחר מות הגרוש
הורי גרושים ואימי מקבלת מחצית מהפנסיה של אבי . אבי מסכים שהיא תמשיך לקבל את חלקה בפנסיה גם לאחר מותו .האם קיים טופס המאפשר זאת או פסק דין הדן בכך ויכול לעזור לאימי לחיות בכבוד מכיוון שזאת הכנסתה היחידה. ?

17/06/2018 11:02 מיטל מזונות והסדרי ראייה מזונות והסדרי ראייה
ברשותכם השאלה שלי נחלקת ל-2, אודה מאוד על תשובתכם...
אב שלא משלם מזונות כבר 4.5 שנים מיום שהילד נולד אבל לוקח אותו ע״ב קבוע למרות שאין לנו כל הסכם- האם ניתן לתבוע רטרו? מה הסנקציות העומדות לרשותי? האם במקרה כזה הוא יכול למנוע ממני להעתיק את מקום מגוריי מאיזור המרכז לאיזור הצפון על רקע קושי כלכלי?
האם ישנה דרך חוקית בה אוכל למנוע מהילד שלי לשהות במחיצת בת זוגו של האב היות והיא פגעה בו פיזית ומילולית? גם לעניין הסדרי ראייה אין לנו כל הסכם.

12/06/2018 19:55 חנה איך מתקדמים מכאו ? איך מתקדמים מכאו ?
לפני למעלה משנה . כלתי הגישה תביעה לבית הדין לענייני משפחה , הפנו אותם ליחידת סיוע כדי לגבש הסכם , עד היום לא הגיעו לעמק השווה , מה על בני לעשות ? עלי לציין שעדיין לא לקח עורך דין מפני ששניהם סכמו שאינם רוצים להגיע לבתי משפט . אך מתברר שלאשה יש עורך דין מסיוע משפטי .
ממתינה לתשובה , בברכה , חנה

08/06/2018 17:26 אורן כהן איך מוגדר בשפה המשפטית שמסתמכים לאחר מתן החלטה רק על מה שנכתב בהחלטה (או בטענות שהעלו הצדדים במהלך הדיון שנכתבו בפרוטוקול ושבעקבותיו ניתנה החלטה) ולא על טענות הצדדים שהוגשו לביהמ איך מוגדר בשפה המשפטית שמסתמכים לאחר מתן החלטה רק על מה שנכתב בהחלטה (או בטענות שהעלו הצדדים במהלך הדיון שנכתבו בפרוטוקול ושבעקבותיו ניתנה החלטה) ולא על טענות הצדדים שהוגשו לביהמ"ש ?
שלום ,
איך מוגדר בשפה המשפטית שמסתמכים לאחר מתן החלטה רק על מה שנכתב בהחלטה (או בטענות שהעלו הצדדים במהלך הדיון שנכתבו בפרוטוקול ושבעקבותיו ניתנה החלטה) ולא על טענות הצדדים שהוגשו לביהמ"ש ?

תודה מראש

התכוונתי לשאול על איך מוגדרת טענה משפטית שאומרת שצריך להתייחס רק למכלול הנתונים והעובדות שנכתבו בפסק-הדין ולא מעבר לכך

08/06/2018 08:03 פימה ניגוד אינטרסים ניגוד אינטרסים
אישה שמסתירה את עובדת היותה אישתו של יורש דירה בצוואה שאינה אחרונה.מחתימה את היורש א
על תצהירים שונים ורושמת את הדירה על שמו .כאשר יורש שיש לו צוואה אחרונה של המנוחה מכיש אותה לרשם ומשם זה עובר לבית משפט.היא גם מגינה עליו בדיון של הצוואה האחרונה.השמות משפחה שלהם שונים וכאילו אאף אחד לא מודע לקנוניה וניגוד אינטרסים.

08/06/2018 08:00 פי צו ירושה צו ירושה
כאשר יש שני בני זוג נפטרו בהפרש של 7 שנים.ולאחרון יש יורשים על פי צוואה שהם לא טבעיים.אחרי זה מוצאים צו ירושה על בן הזוג השני שמת 7 שנים לפני הבן זוג דיש יליו צו קיום צוואה.האם היורשים על פי הצווה יכולים לרשת את החלק של המצווה בדירה המשותפת של הנפטרים על פי זה שהיא כביכול הייתה בחיים בזמן מות הבן זוג

08/06/2018 07:55 Fim צו ירושה צו ירושה
האם צו ירושה ניתן להוציא מבלי אדם מסויים הרשום בצו לא ידע עליו ולא חתם על הבקשה וגם דירת מגורים שנרשמה אחרי זה בטאבו.יכולה להיות רשומה בחלקה על שמו מבלי שידע וחתם עליה

08/06/2018 07:52 פימה ניגוד אינטרסים ניגוד אינטרסים
אישה שמסתירה את עובדת היותה אישתו של יורש דירה בצוואה שאינה אחרונה.מחתימה את היורש א
על תצהירים שונים ורושמת את הדירה על שמו .כאשר יורש שיש לו צוואה אחרונה של המנוחה מכיש אותה לרשם ומשם זה עובר לבית משפט.היא גם מגינה עליו בדיון של הצוואה האחרונה.השמות משפחה שלהם שונים וכאילו אאף אחד לא מודע לקנוניה וניגוד אינטרסים.

13/05/2018 18:05 אליאור מחפש משרד/עורך דין עצמאי שיכול לספוג כמות גדולה של לקוחות! מחפש משרד/עורך דין עצמאי שיכול לספוג כמות גדולה של לקוחות!
מחפש משרד עורכי דין, שזקוק לעוד לקוחות, ויכול להכיל כמות גדולה של לקוחות.
לפרטים: 0542166156

עורכי דין מובילים בפורום דיני משפחה

עו"ד חיה לזר נוטקין

"אני מאמינה כי יש להתחיל טיפול בתיק משפטי בתחום דיני המשפחה על ידי למידה ובניית אסטרטגיה שמתאימה לאותו לקוח ולאותו מקרה"

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."

עו"ד משה פרץ
עו"ד משה פרץ

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

עו"ד יעקב גורנשטיין

"הידע, המקצועיות והניסיון העשיר של משרדנו בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, מבדל אותנו על פני האחרים והופך אותנו לשילוב מנצח ..."

עו"ד עודד פסקל

מנהל משרד התחום דיני משפחה , הסכמי ממון , הסכמי גירושין מורכבים , ירושות צוואות ועוד. צוות המשרד ישמח להעניק ייעוץ וליווי מקצועי בכל שלבי התהליך

פסקי דין אחרונים בנושא פורום דיני משפחה

משמורת משותפת
משמורת משותפת בקונפליקט גבוה

עו"ד אמיר שי המתמחה בהליכי משמורת משותפת, בסקירה מרתקת על הקונפליקט המתעורר עקב משמורת במשפחות בהם ההורים אינם מסתדרים ביניהם.