סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על דיני חוזים(358)

שאל בפורום דיני חוזים

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

מנהל פורום דיני חוזים

ליאור גרופל
איזור: תל אביב
פקס:
טלפון: הצג טלפון

שותף מייסד במשרד גרופל-כהן, עורכי דין, משרד בוטיק בעל ניסיון רב בדיני מקרקעין, משפט מסחרי, צוואות וירושות וליטיגציה אזרחית ומסחרית.

02/12/2019 16:23 אבנר האם עורך דין מטעם המשכיר רשאי לגבות דמי עריכת חוזה מהשוכר?
היי,
האם עורך דין מטעם המשכיר רשאי לגבות דמי עריכת חוזה מהשוכר?
במידה וזו עבירה על החוק - מי אשם? המשכיר? בעל הדירה? שניהם?
האם יש עילה לתביעה?
אשמח לתגובה וסיוע

לפי סעיף 25ט לחוק השכירות והשאילה, המשכיר אינו רשאי להטיל על השוכר את התשלום לעו"ד מטעמו.

לכאורה אפשר לתבוע בתביעות קטנות אם שילמת את הסכום הנ"ל.

הקלד את תגובתך

עורכי דין מובילים בפורום דיני חוזים

גב' פנינה אריאלי

"גרפולוגית משפטית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לגרפולוגיה המשמשת כעדה מטעם בית המשפט..."

עו"ד דקל קרבר

"נשמח לספק לכם שירותי ייצוג מקצועיים ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר תוך דגש על שירות מסור ומקצועי..."