סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על גירושין(528)

החלטה על פירוק קשר נישואין והתא המשפחתי אינה קלה, קל וחומר כאשר נמצאים ילדים בתמונה. החלטת להתגרש ? מה עושים ? מאיפה מתחילים ? האם להגיש תביעה לבית הדין הרבני או לבית המשפט לענייני משפחה ? אולי עדיף לפנות להליך של גישור ? כאן, תוכלו להתייעץ על נושאים שונים בתחום המשפחה, לרבות אודות: הסכמי ממון, הסכמי גירושין, תביעות משמורת, מזונות אישה וילדים, תביעות אהבות, פירוק שיתוף וחלוקת רכוש, ועוד. מורכבות הליכים אלה, הן מהבחינה המשפטית והן מהבחינה האמוציונאלית המעורבת באופן טבעי בהליכים כגון אלה והצורך בקבלת החלטה אשר לה השלכות הרות גורל על עתידכם ועתיד ילדיכם, היא שהובילה את צוות הפורטל להקים עבורכם גולשים יקרים את פורום גירושין זה. במסגרת פורום גירושין זה תוכלו לשתף מניסיונכם האישי, טיפים, עצות, טעויות, לשאול שאלות ולקבל ממנהל הפורום, עורך דין העוסק בתחום דיני גירושין, מידע משפטי אשר יעזור לכם בקבלת ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם. חשוב לדעת – לעיתים, טיפ משפטי קטן של עורך דין הבקיא בתחום, יכול להוביל להישג גדול. אל תהססו, הפנו כעת את שאלתכם אל מנהל הפורום שלנו, ופנייתכם תיענה מוקדם ככל הניתן.

קרא עוד

שאל בפורום גירושין

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

16/06/2024 23:09 thenewstimeisrael חדשות - the news time israel , האתר שמציל את המדינה , חדשות - חדשות - the news time israel , האתר שמציל את המדינה , חדשות -
חדשות - the news time israel , האתר שמציל את המדינה , חדשות -

10/04/2024 08:40 דוידי כסף ירושה והשלכות בהמשך כסף ירושה והשלכות בהמשך
היי, אני ואישתי מנהלים חשבון בנפרד, גם בגלל שההוצאות ברורות לנו וגם מבחינתי בגלל שהיא לא מראה נכונות להתאמץ כלכלית בשבילנו...לצערי קיבלתי ירושה לא מזמן, קיבלתי את הכסף לחשבון נפרד לגמרי שלא קשור אליה..כרגע יושב בקרן כספית...אם בהמשך אני ארצה לשים את הכסף בתיק על מניות לקנות sp500 וכדומה באותו חשבון ירושה או להעביר לחשבון מסחר בחול,\ בארץ מה ההשלכות על הכסף, האם עדיין יש הבדל אם יושב בחשבון הבנק או בחשבון אחר שמקור הכסף מירושה? ייחשב ככסף ירושה או שכבר משנה סיווג? כרגע אנחנו במצב טוב אבל אם בהמשך העניינים ירדו למצב גירושין,היא כמו יויו לפעמים למעלה ולפעמים למטה- אני מנסה להחזיק בשביל הילד??מנסה להבין שאוכל לשמור כמה שיותר כסף לי ולילד שלי, תודה

31/01/2024 13:24 ק בעלות על דירה, הגרוש נעלם לפני 16 שנים בעלות על דירה, הגרוש נעלם לפני 16 שנים
שלום, לפני 25 שנים רכשנו אני ובעלי דאז דירה עם משכנתא. עד לפני 16 שנים שילמנו את המשכנתא מחשבון משותף, לפני 16 שנים תפסתי את בעלי בבגידה ונפרדנו, הוא נעלם ולא שמר על קשר אפילו עם ילדינו (בזמנו בנות 20 ו14) ולא שילם מזונות. בסופו של דבר כעבור כ7 שנים התגרשתי ממנו ללא מעורבותו, לא ידענו על מקום הימצאותו. מאז במשך 16 שנים אני משלמת משכנתא לבדי. אני רוצה למכור את הדירה. האם הוא עדיין נחשב כאחד מבעלי הדירה? האם אוכל לקבל בעלות בלעדית על הדירה ולמכור אותה ללא מעורבותו? איך החוק רואה את העובדה שבגד, עזב את ילדיו, לא שילם מזונות ולא שילם משכנתא 16 שנים?
תודה

02/12/2023 22:26 נצח שאלה בנוגע לבגידה וגירושין שאלה בנוגע לבגידה וגירושין
היי
אשתי הודתה שבגדה בי, יש לי הוכחות של מעל 100% (צילומי מסך, הקלטות ביני לבינה וכו')
על אף שפתחתי הליך ברבנות (בבקשה לא לשפוט) אך מאחר ויש לנו 4 ילדים אני חושב שאלך לכיוון של שלום בית ולנסות לעבור את המשבר הזה, אני והיא מאוד רוצים בזה.

השאלה המשפטית שלי היא האם ההוכחות שיש לי כיום שהן ממקרה שקרה לפני כ4 חודשים רלוונטיות רק לעכשיו?

אסביר את עצמי טוב יותר: במידה ואסגור את התיק ברבנות, בהנחה ובעוד מספר שנים נניח ארצה להתגרש, האם ישנה "התיישנות" על ההוכחות הללו? זאת אומרת האם יכול להיות שאגיע לרבנות ולא יקבלו את הבגידה מסיבות של זמן שחלף או כי סגרתי את התיק?

אשמח להסבר ממישהו שמבין
תודה

10/10/2023 12:24 David דמי מדור ואחזקת מדור דמי מדור ואחזקת מדור
שלום,

שני ילדים בני 3 ושבע. בית פרטי אשר שוויו הוא 8 מיליון שח.

שאלה אופציה א: במידה והחלק של הגבר בבית נמכר לאישה (״העברת אגב״), כאשר לנכס יש משכנתא והלוואות בסך 3.5 מילון שח, עם החזר משכנתא חודשי של 16 אלף שח. האם הגבר יחויב בדמי מדור ואחזקת מדור?

שאלה אופציה ב: במידה ולא נעשתה ״העברת אגב״ והבית נמכר ב 8 מיליון שח (פחות מיסים), האם הבעל הגבר יחויב בדמי מדור ואחזקת מדור, בידיעה שהחצי הנטו הנותר בידי האישה מספיק למגורים מכובדים באותו איזור/שכונה כפי שהיה בזמן הפירוד?

תודה

26/07/2023 07:35 יוסי הבטחת ירושה לילדים אחרי הגירושים הבטחת ירושה לילדים אחרי הגירושים
שלום,
איך מבטיחים שאחרי הגירושים הילדים יקבלו את הירושה במקרה של פטירת אחד מבני הזוג. אני יודע שיש לערוך צוואה, אבל מה יקרה עם אחד מבני הזוג ינשא בשנית או תהיה לו "ידועה בציבור"? איך במצב הזה מבטיחים שהילדים יקבלו בכל מקרה את הירושה?
תודה רבה!

12/06/2023 08:11 ירין לוי לשון הרע/מכתב התראה לשון הרע/מכתב התראה
אחי התגרש , וגרושתו מלכלכת עלי ועל האחים הנוספים שלי בכל מקום אפשרי דברים שקריים שכלל לא נכונים, למשל שאנחנו אוטיסטים( כמובן שהדבר אינו נכון) כולל שליחת הודעות ווטסאפ לנו ולאמא שלנו.
האם זו עילה לתביעה? או שמספיק מכתב התראה

06/06/2023 11:20 שרה מחציות - כסף למתנת צוות הגן מחציות - כסף למתנת צוות הגן
שלום, גרושה + 2 מתחת לגיל 6. אוספים בגן כספים לשם מתנות לצוות. האם ניתן להפנות לאב להשתתף?

19/04/2023 17:45 אריאל לפרסקי דין הכנסות מקצבת נכות דין הכנסות מקצבת נכות
נשואה+ 3 מתוכם אחד בגיר. בעלי מתקיים מקצבת נכות הכוללת גם ניידות ותוספת תלויים. לטענתו הכסף שייך לו ואינו נחשב 50% שלי כאשתו מזה 25 שנים. בעלי אינו נזקק לטיפולים רפואיים. האם דין הכנסות מקצבה זהה לדין הכנסות מעבודה ומתחלק שווה בשווה בין בני הזוג?

שלום וברכה
לא ברור משאלתך לאיזה צורך
האם לגירושין או סתם

29/04/2023 17:09 בני פרידה חד צדגית פרידה חד צדגית
נשוי פלוס 4, אשתי רוצה להיפרד בגלל אי שביעות רצון מתפקודי כמפרנס וכשותף במטלות הבית. אני לא רוצה להיפרד, אני אפילו הבטחתי להשתפר אבל זה לא עוזר. ושאלתי, האם היא יכולה פשוט לקחת את הילדים ולעזוב, או שלפני עזיבתה עלינו להגיע להסכם בקשר לילדים ולרכוש?
אין לי אמצעים להעסיק עו"ד בעוד שלה יש אב אמיד שיכול לממן לה עורכי דין מעולים.
בקיצור מבקש עצה.

שלום וברכהה
מציע כי תפנה למחלקת הסיוע משפטי לנסות לקבלת עורך דין מטעם המדינה במידה והכנסתך אינה מאפשרת .
השאלה מורכבת ולכן אם אין לך יעוץ הייתי ממליץ לך לקבל יעוץ פרטני

עורכי דין מובילים בפורום גירושין

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."

יניב בוקר
עו"ד יניב בוקר

"מתמחה בדיני משפחה בכלל ובהליכי גירושין בפרט. מוזמנים לשוחח עימי לקבלת האסטרטגיה המשפטית הנכונה עבורכם...".

דרור הראל
עו"ד דרור הראל

מתמחה במשפט אזרחי ומסחרי, חוזים, תביעות כספיות, עסקים וחברות, ייעוץ משפטי ליזמים וסטארטאפים, דיני אינטרנט, צוואות וירושות.

עו"ד חיה לזר נוטקין

"אני מאמינה כי יש להתחיל טיפול בתיק משפטי בתחום דיני המשפחה על ידי למידה ובניית אסטרטגיה שמתאימה לאותו לקוח ולאותו מקרה"

עו"ד דניאל הומיונפר
עו"ד דניאל הומיונפר

"מתמחה בתחום הגירושין והגישור, ועוסק בין היתר בתיקים בעלי מורכבות משפטית גבוהה, בסבלנות רבה, זמינות ושקיפות מלאה בכל צעד וצעד בדרך..."