סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על ארנונה ומיסוי מוניציפאלי(252)

שאל בפורום ארנונה ומיסוי מוניציפאלי

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

09/01/2019 13:47 תגלת הנחה בארנונה
שלום,

ברצוני לקבל מענה לשאלה הבאה (לא הצלחתי למצוא מענה באתרים שונים באינטרנט) -

על פי סעיף 9 לחוק האזרחים הותיקים - מקבל קצבת זקנה לנכה זכאי להנחה בארנונה של 100% על 100 מטר.

האם הסעיף חל במקרה הבא -

1. הזכאי מתגורר בבית אחד מילדיו כאשר הנכס רשום על שם ילדו.
2. כתובת הזכאי שונתה במשרד הפנים לכתובת ילדו
3. הזכאי לא רשום כבעל נכס אחר ברשות אחרת, כך שהזכאות להנחה יכולה להינתן רק בכתובת ילדו.
4. אין פיצול בנכס ולא ניתן לבצע פיצול.

אשמח לתשובתכם בעניין או הפנייה לגורם רלבנטי שיכול לענות בסוגיה זו.