סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שאלו עו"ד על אלימות במשפחה(11)

אלימות במשפחה יכולה לבוא לידי ביטוי בצורה פיזית על ידי הכאה או תקיפה של אב, אם, אח או אחות, גילוי עריות או כל תקיפה מיני אחרת, אך יכולה גם לבוא לידי ביטוי בצורה מילולית. סובלים מאלימות במשפחה, או מכירים מישהו כזה (קטין או בגיר) ? התייעצו עם מנהל פורום אלימות במשפחה של פורטל iLaw בנוגע לאפשרויות המשפטיות העומדות בפניכם. כאן, תוכלו לקבל מענה מקצועי מאת עורך דין הבקיא בתחום משפטי וזה, ואשר יעשה כל שלא ידו על מנת לעזור לכם להשיג את מבוקשכם. אם יש לכם שאלה, אל תשתקו ואל תחששו ! העלו אותה כאן במסגרת פורום אלימות במשפחה, ותנו לנו לעזור לכם לצאת מהמצוקה אליה נקלעתם בעזרת מענה מקצועי. 

קרא עוד

שאל בפורום אלימות במשפחה

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

גולש/ת יקר/ה,
פורום זה אינו מנוהל על ידי עורך דין – ולכן המענה יכול להתעכב מעט.


הנהלת האתר עושה את המירב לאתר עורך דין בתחום שישיב על שאלתך בהקדם.
עמכם הסליחה. מוזמנים לבדוק שנית בימים הקרובים

אם הינך עורך דין בתחום ומעוניין בניהול הפורום – פנה עוד עכשיו בטלפון 03-6006646
או באמצעות טופס יצירת קשר ונשמח לעמוד לשירותך בהקדם

לפורום זה אין מנהל

רוצה לנהל את הפורום?

צור קשר

28/01/2019 07:29 From קשה קשה קשה קשה
מטרידן כייפתי אובססיבי שמאיים ברצח על נשים
מתקשר באמצע הלילה במשך שנים ומציק חיכה מתחת לביתי מספר פעמים וחשף תמונות של איבר מינו קליידר ירדן גר בקדימה בסימטת הפעמון נמצא בטיפול משטרתי עם תיק על איום ברצח והטרדה
ממשיך להטריד

28/12/2018 20:30 Yes sir Thanks Thanks
איילת ששון עברה הטרדה מינית קשה נורא.
סדום ואינוס שביצע.
איילת מטרדנית העושה שיימניג לילדים והוריהם מפיצה שקרים ברשתות או איפה שהיא יכולה!!!
איילת גרה הדרור 6 באר יעקב
Look שמנה קצת רזתה, עניינים חומות גדלות (כמו לסבתא של כיפה אדומה) שיער שחור קצר חלק.
רק זהרו
בגללה היה ים התאבדויות באיזור ראשון וכו'.
ממשיכה לגרום סבל רב לאנשים וילדים
העסקים של המשפחה ברק ששון הדרך הנכונה נדל"ן
עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב
תחשבו אם אתם רוצים לעזור לפדופלית

27/12/2018 04:25 Jordan אבוד הרבה אבוד הרבה
אכזרית כמו חניבעל לכטר. רוצחת נשמות תמימות של ילדים שלא עשו דבר!!!! בת עוולה יצור שלא ברא השטן,איילת ששון עברה הטרדה מינית קשה.הייתה בטיפול אצל קוצ'רית שלא הצליח. מאחלת לאבא שלה עזרא סרטן.הזונה היטלר בדמות אישה, הדרור 6 באר יעקב יום טוב. העסקים של המשפחה הפדופלית עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב. אח ברק ששון הדרך הנכונה נדל"ן
מה עושים?

13/05/2018 18:01 אליאור מחפש משרד/עורך דין עצמאי שיכול לספוג כמות גדולה של לקוחות! מחפש משרד/עורך דין עצמאי שיכול לספוג כמות גדולה של לקוחות!
מחפש משרד עורכי דין, שזקוק לעוד לקוחות, ויכול להכיל כמות גדולה של לקוחות.
לפרטים: 0542166156

08/10/2015 14:54 לירון סופר פינוי בן זוג אלים מדירתי פינוי בן זוג אלים מדירתי
שלום,

לפני כחודש נפרדתי מבן זוגי לאחר שהפגין כלפי אלימות פיזית ומילולית ובקשתי שיפנה את הדירה (עבר לגור אתי חודשיים קודם לכן בדירה שאני שוכרת מזה 15 שנים). מאז הוא ממשיך להתגורר בדירה, לא עוזב, טוען שהוא מחפש דירה ולא מוצא.
חוזה השכירות הינו שלי מול בעלי הדירה, החתמתי אותו כדייר משנה מולי כאשר נכנס על מנת שיוכל לקבל תו חניה אך עדיין - קיים חוזה מולי בלבד. בחוזה זה יש סעיף של סטנדרטי של התראה מוקדמת של 45 יום במידה ואחד מהצדדים רוצה בכך. כיצד אני יכולה לפנות אותו מדירתי??? החיים הפכו לסיוט, הוא מאיים עלי, ממשיך לאיים עלי ולקלל אותי ולא מוכן להתחייב לשום תאריך יציאה מהדירה. אנא עזרתכם!!!
תודה רבה

25/05/2015 17:39 maram srhser srhser
www

06/10/2013 18:20 אלכס אין אפשר לראות את ילדיי אין אפשר לראות את ילדיי
אני ואשתי גרושים אבל יש לי הסדרי ראיה מיודים על מנת שאפגוש את שני התאומים המשותפים שלנו. לאחרונה גרושתי הגישה תלונה כנגדי על אלימות כביכול והוציאה צו הרחקה מביתה...איך אוכל לראות את התאומים שלי? האם אני יכול להפגש איתם בחוץ?

23/06/2013 09:30 אמי מטפל מומחה  ביחסים מורכבים הנוגעים גם באלימות במשפחה מטפל מומחה ביחסים מורכבים הנוגעים גם באלימות במשפחה
שלום, כיצד ואיפה מוצאים מטפל אמיץ ,יודע חוק וישר !!!!!!!...שיכול לעזור במקרה סבוך של קשר בן הורה לילדו עקב בעיות עם בן הזוג .
היש למטפל כזה שם ?טייטל מסויים ?
תודה, אמי

מומלץ לפנות למחלקת הרווחה בעירייה (שירותים-חברתיים) , ולבקש הפנייה למרכז לטיפול במשפחה או לתחנה לטיפול באלימות שקשורה "לרווחה" . יש שם אנשים מקצועיים !

10/06/2013 18:35 אליהן תורגמן גרפולוג / גרפולוג /
אני רוצה לדעת האם גרפולוג מוכר על ידי בית המשפט לעיניני משפחה ואיבחונו יכול להשפיע בעינין כשרות ומסוגלות הורית.ןאם כן איפה אני יחול למצוא גרפולוג מישפטי ששופט יקבל את איבחונו

מציע שתפנה לפורום דיני משפחה באתר. שם בוודאי ידעו לענות לך בצורה טובה ומדוייקת

עו"ד ערן צלניקר

בית המשפט איננו ממנה גרפולוג משפטי לצורך ניתוח אישיות. במהלך שנות עבודתי כגרפולוגית משפטית המקבלת מינויים רבים, רק פעם אחת בלבד קיבלתי הנחייה מבית המשפט לענייני משפחה לבדוק את מצבו הרגשי של אדם בעת החתימה על צוואה (אם חתם במצב לחץ). נראה לי, שנעזרים בעובדים סוציאליים לצורך בדיקת כשרות ומסוגלות הורית. גם אני ממליצה לך לשאול בפורום דיני משפחה.

24/05/2013 11:45 יפה למה קוראים למה קוראים "אלימות נפשית".?
האם עירוב של הורה את ילדיו בתכני הסיכסוך,חשיפתם למסמכי ביהמש,שימוש בהם להשגת מטרותיו,הסטות וסיפורי כזב על מה שההורה השני מסוגל לעשות לו,הרעפת ריגשות אשם כמו ".ניתקתי קשר עימכם כי ברחת לי מהבית," ויש עוד המון כאלה,האם זה נקרא במינוח משפטי "אלימות נפשית"? ההורים גרושים כמובן וצד אחד ערב, שיתף,סיפר תוך השחרת הצד השני,את "האמת שלו",מה שהופך את הילד לטרוד במחשבות,מבולבל,כועס באופן קיצוני ועוד.
אשמח גם למענה עינייני לשאלתי הנל וגם להגדרת המושג "אלימות נפשית" מבחינה משפטית

אין הגדרה מדוייקת מהי בדיוק התעללות נפשית העולה כדי עבירה. כל מקרה ונסיבותיו המיוחדות. על פניו וממה שאת כותבת המדובר בהרעלה של הורה את ילדו כלפי ההורה השני. לדעתי זה לא עונה על ההגדרה מן הפן הפלילי הגם שאין לי ספק שהדבר מסב נזק כבד לילדים. נדמה לי כי הכתובת הנכונה היא בית המשפט לענייני משפחה על כל הסעדים שהוא יכול להגיש למצב דברים מסוג זה

עו"ד ערן צלניקר

תוכל בבקשה לפרט למה כוונתך,בדוגמאות?