סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פונדקאות (0)

מעוניינים למצוא אם פונדקאית אשר תהרה את ילדכם לעתיד? האם אתם חוששים מפני הליך זה והשלכותיו? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין פונדקאות? צרו קשר עם אחד או יותר מרשימת עורכי הדין העוסקים בתחום משפטי זה באתר, והתחילו להבין את דרישות החוק והיבטיו השונים. 

 
חשוב לדעת כי הליך פונדקאות הינו נושא מסועף ומורכב מבחינה חוקית, ושעל ההורים המיועדים להיות מצויים במרכיביו בטרם הבחירה באפשרות זו. 
 
החל משנת תשעים ואחת הליך הפונדקאות הינו מותר ומעוגן בחוק בישראל. יחד עם זאת, החוק מציב דרישות רבות ותנאים מגבילים, כולל בין היתר עריכת חוזים והסכמים כנדרש, הגבלות על פונדקאות עם קרובי משפחה, וכן תנאים מוגדרים לגבי האם הפונדקאית, מצבה המשפחתי, דתה ובריאותה. מאידך, החוק אינו מפרט את תנאי התשלום לאם הפונדקאית, או מסדיר את היחסים העתידיים בינה לבין היילוד. בין השאר בשל סיבות אלו, חשוב להיעזר בשירותי עורכי דין פונדקאות אשר יסייעו לכם לאורך כל ההליך, החל ממציאת אישה מתאימה ועד לכתיבת חוזה היקשרות המוסכם על כל הצדדים. אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי המקצוע שברשימה להלן, ולהתחיל בהליך רגיש ומבורך זה.
 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד פונדקאות
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פונדקאות

מאמרים אחרונים בנושא פונדקאות

הוריו של קצין שנהרג במסגרת שירותו הצבאי יביאו ילד מזרעו

ב-2012 סרן עמרי שחר נהרג בתאונת דרכים במהלך שירותו. כעת רוצים הוריו להביא ילד מזרעו באמצעות פונדקאית - וקיבלו את אישור בית המשפט