סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פוליו (0)

האם אתם מי מבני משפחתכם נפגע מנגיף הפוליו? מעוניינים לקבל את מלוא זכויותיכם בביטוח הלאומי כנפגעי המחלה? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין המתמחים בייצוג נפגעי פוליו מול הביטוח הלאומי? אם כן – ברשימה שלהלן תוכלו למצוא אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון בתחום. 

 
חשוב לדעת כי נפגעי נגיף הפוליו זכאים לקבל מהביטוח הלאומי מגוון רחב של מענקים, הטבות וסיועים, בהתאם לחומרת הפגיעה ולהיבטים נסיבתיים אחרים. לדוגמא, ניתן לקבל מענק חד פעמי בגובה עשרות אלפי שקלים, קצבה חודשית בהתאם לגובה אחוזי הנכות, גמלת ניידות וקצבת שירותים מיוחדים, וכן במקרים מסוימים הטבות במס הכנסה. על מנת להשיג את זכויותיו, על נפגע הפוליו להגיש תביעה באחד מסניפי הביטוח הלאומי העוסקים בנושא זה, ובמידה שעליו לעבור ועדה רפואית גם להגיש אישורים רלבנטיים למצבו. יש לציין כי מדובר בהטבות ובסיוע כלכלי משמעותיים ביותר, וכי לא פעם נקבעים לתובע אחוזי נכות שאינם תואמים במדויק למצבו הרפואי. 
 
לכן, חשוב מאוד לפנות אל עורכי דין המתמחים בייצוג נפגעי פוליו בביטוח הלאומי, שהינם בעלי ניסיון בהתמודדות מול מנגנוני המוסד. אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שברשימה על מנת לקבל מענה ראשוני ללא התחייבות לכל שאלותיכם.  
קרא עוד
  • רשימת עו"ד פוליו
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פוליו