סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פגיעה בפרטיות (3)

האם הושגו או פורסמו פרטים הנוגעים לחייכם האישיים? האם נפגעתם מכך והינכם מעוניינים לתבוע את האדם או הגוף הפוגע בבית המשפט? זקוקים לייעוץ משפטי מטעמם של עורכי דין המתמחים בייצוג עקב פגיעה בפרטיות? אם כן – אנו מזמינים אתכם לפנות אל אנשי המקצוע ברשימה להלן, ולקבל סיוע משפטי הולם. 

 
חשוב לדעת כי חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, קובע כי פרטיות הינה חלק מכבודו של האדם ולכן פגיעה בה משמעה פגיעה בכבודו. הפוגע עלול לעמוד בפני תביעה פלילית או אזרחית, כאשר העונש עשוי להגיע עד לחמש שנות מאסר או להסתכם בפיצויים גבוהים לתובע. על הפגיעות השכיחות בפרטיות נמנים צילום תמונות, מעקב בלשי, העתקת מכתבים ופרסומם של פרטים אישיים. יחד עם זאת, יש לציין כי מדובר בתביעות בהן קשה מאוד להוכיח את חומרת הפגיעה, ולכן רשאי בית המשפט להעריכה בעצמו. כמו כן, לימין הנתבע עומדות מספר הגנות משפטיות, כגון חובה חוקית וצילום באקראי. 
 
מסיבות אלו ואחרות קיימת חשיבות גדולה לסיוע מצד עורכי דין המתמחים בייצוג עקב פגיעה בפרטיות, ואנו מזמינים אתכם לפנות אל אנשי המקצוע לצורך קבלת ייעוץ משפטי ראשוני.  
קרא עוד
 • רשימת עו"ד פגיעה בפרטיות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פגיעה בפרטיות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום פגיעה בפרטיות

 • בן קרפל

  בן קרפל, עו"ד

  תחומי עיסוק: פגיעה בפרטיות,ליטיגציה,פרטיות באינטרנט

 • גיל כילי

  גיל כילי, עו"ד

  ניסיון מוכח בתחום

  תחומי עיסוק: פגיעה בפרטיות

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא פגיעה בפרטיות

אדם שתמונות עירום שלו פורסמו בספר - תבע את המחבר ויקבל פיצויים בסך 150,000 ש"ח

אדם שתמונות עירום שלו פורסמו ללא ידיעתו בספר "אנשי הפינגווין" תבע את המחבר ויפוצה ב-150 אלף ש"ח