סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין פגיעה בהולך רגל (6)

הלכתם לתומכם ברחוב ומכונית חולפת פגעה בכם? האם אתם או מי מבני משפחתכם נפגע מרכב מנועי? זקוקים לייעוץ משפטי מטעמם של עורכי דין המתמחים בנזקים שנגרמו עקב פגיעות בהולכי רגל? אם כן- פנייה אל אחד מעורכי הדין המופיעים ברשימה שלהלן תסייע לכם להבין את הצעדים שעליכם לנקוט.

 
חשוב לדעת כי כל הולך רגל שנפגע מרכב מנועי זכאי לפיצויים, אף אם נהג הרכב הפוגע לא יכול היה למנוע את התאונה. את הפיצויים ניתן לתבוע מחברת הביטוח של הנהג, ובמידה שהתאונה אירעה בהקשר למקום העבודה ניתן אף להיות מוכר כנפגע עבודה מטעם הביטוח הלאומי. על מנת להגיש את התביעות יש להציג את פרטי התאונה ופרטי הנהג הפוגע, אישור מטעם המשטרה, מסמכים רפואיים ואישורים על הוצאות נלוות. יחד עם זאת, יש לציין כי חברות הביטוח אינן ששות לשלם את הפיצויים המגיעים לנפגע, ולא פעם מערימות קשיים במטרה לגרום לו לוותר על חלק מזכויותיו. 
 
פנייה אל עורכי דין המתמחים בנזקים שנגרמו עקב פגיעות בהולכי רגל, הינה משמעותית ביותר. מהרו לפנות אל המומחים שבתחתית העמוד על מנת לקבל ייעוץ משפטי ראשוני, וכן ליווי בדרך להשגת הפיצויים המגיעים לכם. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד פגיעה בהולך רגל
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד פגיעה בהולך רגל

  צור קשר עם עורכי דין בתחום פגיעה בהולך רגל

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

 • שי קורנבלו

  שי קורנבלו, עו"ד

  אנו מאמינים במשרד על השמת הלקוח במרכז תוך מתן דגש על מקצועיות, שירותיות ואכפתיות. הניסיון הרב שצברתי כמייצג תובעים מאפשר לי לפעול במקצועיות רבה.

  תחומי עיסוק: תאונות,תאונות דרכים,פגיעה בהולך רגל,תאונות אופנוע,תאונות אוטובוס

 • אלן כהן

  אלן כהן, עו"ד

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות,תאונות דרכים,פגיעה בהולך רגל,תביעת פיצויים

 • דניאל אסולין

  דניאל אסולין, עו"ד

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות דרכים,מחלת מקצוע,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות

 • מיכאל בדלוב

  מיכאל בדלוב, עו"ד

  תחומי עיסוק: תאונות,ביטוח לאומי,פגיעה בהולך רגל

 • גיא דויטש

  גיא דויטש, עו"ד

  תחומי עיסוק: תאונות דרכים,תאונות עבודה,זכויות רפואיות ,פגיעה בהולך רגל,תאונות אופנוע

מאמרים אחרונים בנושא פגיעה בהולך רגל

פגע וברח - מי יפצה את הנפגע

לאחרונה נחשפנו למספר אירועי תאונות פגע וברח מצערות, אשר עוררו לא מעט שאלות בקרב הנפגעים - מי אחראי לפיצוי ? עו"ד רונית רוטלוי עושה סדר בנושא.