סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין עתירת אסיר (3)

על פי החוק במדינת ישראל רשאי כל אסיר להגיש לבית המשפט, או לרשויות המדינה האחרות, עתירה מיוחדת בשמו. שלא כמו עתירות אחרות המוגשות לבית המשפט, עתירות אלו אינן קשורות לעבירות פליליות כלשהן או לכל אלמנט אחר שקשור למשפט הפלילי, בשונה מהסיבה בעטיה נאסר האסיר. עתירות אסיר קשורות לתנאי המאסר שלהם, לחופשות וכדומה. 

 
אמנם ניתן להגישן באופן עצמאי, אך מומלץ לעשות זאת בעזרתם של עורכי דין להגשת עתירת אסיר. עורכי דין אלה מיצגים את האסיר אל מול הרשויות השונות ומגישים בשמו את העתירה. עו"ד המתמחים בתחום זה מלווים את האסיר לאורך כל תהליך העתירה. כדי לקבל את הדרישות המצוינות בעתירה יש להגיש אותה נכון. חשוב לפנות להתייעצות עם עורכי דין להגשת עתירת אסיר בעלי ניסיון בתחום שכן הגשת העתירה על פי כל הכללים הנדרשים, תוכל להגדיל את סיכוייו של האסיר לקבל את מבוקשו, באופן משמעותי. 
 
כאן, באתר, תמצאו רשימה של עורכי דין המתמחים בכל הסוגיות הקשורות בהגשת עתירות אסירים. אם אתם זקוקים לעזרתם, אתם מוזמנים לפנות אליהם באופן ישיר. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד עתירת אסיר
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד עתירת אסיר

  צור קשר עם עורכי דין בתחום עתירת אסיר

 • נדב גרינולד

  נדב גרינולד, עו"ד

  עו"ד נדב גרינולד, סנגור בעל התמחות בתחום הפלילי ובדיני תעבורה. חבר הפורום הפלילי בלשכת עורכי הדין ובעל אישור לשמש כסנגור בבתי הדין הצבאיים. המשרד עוסק בתחום הפלילי מתחילת ההליך ועד לסופו, ייצוג אסירים בעתירות ובפני ועדות שחרורים, ובתחום דיני תעבורה.

  תחומי עיסוק: נהיגה בפסילה,נהיגה בשכרות,חקירה משטרתית,סמים,עתירת אסיר

 • רפאל ציק

  רפאל ציק, עו"ד

  תחומי עיסוק: ועדת שחרורים,חקירה משטרתית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,עתירת אסיר

 • אלי ציטרון

  אלי ציטרון, עו"ד

  ניסיון רב בתיקים פליליים, בכל ערכאות של בתי המשפט, מומחה בתחום הצבאי, סגירות תיקים טיפול בעריקים ומשתמטים, לחיילי סדיר ומילואים.

  תחומי עיסוק: הסגרה,כתב אישום,עורך דין צבאי,עתירת אסיר,רישום פלילי