סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ערעור פלילי (3)

מצב של משפט פלילי איננו פשוט וקל לנאשם הנאלץ להתמודד איתו. עבירות פליליות יכולות להיות מסוגים שונים ופעמים רבות העונש עליהן עשוי להיות קשה במיוחד. גם חפים מפשע מוצאים עצמם נאשמים בעבירות פליליות שונות שמעולם לא ביצעו ולכן גם נדרשים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לצורכי הגשת ערעור פלילי שיעמדו לרשותם וייסעו להם לעבור את ההליך המשפטי בשלום ובעיקר להוכיח את חפותם. 

 
כל אחד מההליכים הלוקחים חלק במשפט, לרבות התהליך הראשוני של החקירה, יכולים להשפיע באופן משמעותי על תוצאותיו. ייצוג של עורכי דין לצורכי הגשת ערעור פלילי הינו פתרון מתאים, ופעמים אף מתחייב לשם הוכחת החפות. עורכי הדין מייעצים לנאשמים וחושפים אותם לזכויותיהם השונות. הם מלווים אותם שלב אחר שלב ועוזרים להם להתמודד עם המצב שגם כך איננו פשוט.  
 
באתר שלפניכם תמצאו רשימה של עורכי דין העומדים לרשותם של אלה המעוניינים להגיש ערעור פלילי על עבירה, שעליה הועמדו לדין. ישנה חשיבות רבה מאד לבחירתו של עורך הדין המתאים על מנת להגדיל את הסיכוי לקבל את הערעור שמוגש, ולהצליח במשפט.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ערעור פלילי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ערעור פלילי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ערעור פלילי

 • שמואל סף

  שמואל סף, עו"ד

  הניסיון רב השנים, ההיכרות הצמודה לבתי המשפט, העבר כחוקר במשטרה , מאפשרים לי מציאת דרכים לא שגרתיות לטיפול בכל סוגיה המובאת לטיפולי.

  תחומי עיסוק: בית הדין לעבודה,חוזה מקרקעין,תמ"א 38,ערעור פלילי,עתירה מנהלית

 • אלכס גפני, עו"ד

  עו"ד, ליטיגטור במשפט הפלילי

  תחומי עיסוק: ועדת שחרורים,כתב אישום,עורך דין צבאי,ערעור פלילי,רישום פלילי

 • מעיין חיימוביץ, עו"ד

  בעלת משרד הבקיא במשפט פלילי, לרבות ייצוג של עברייני נוער

  תחומי עיסוק: אונס,הונאה ומרמה,חקירה משטרתית,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,מעשה מגונה,סחיטה,סמים,עבירות מין,עבירות נוער,ערעור פלילי,פריצה והתפרצות,רכוש,שוחד,אלימות ותקיפה,עבירות מחשב,שימוע,עבירות המתה

מאמרים אחרונים בנושא ערעור פלילי

מאסר בפועל
עיכוב ביצוע עונש מאסר לאחר גזר דין – אימתי?

נשפטת לעונש מאסר בפועל? עו"ד ערן צלניקר במאמר המסביר על אפשרות עיכוב ביצוע עונש מאסר והסיבות הקבילות להגשת בקשה

על ההליך הפלילי

עו"ד אלכס גפני, העוסק בתחום המשפט הפלילי, סוקר עבורכם גולשי אתר iLaw, את יסודות ושלבי ההליך הפלילי בערכאות השיפוטיות. עקרונות שפשוט חשוב לדעת, גם אם הם מעט מסובכים.

מי רצח את תאיר ראדה

בעקבות ההחלטה הנדירה של בית המשפט העליון אמש, טוען עו"ד ערן צלניקר מנהל פורום משפט פלילי באתר והמתמחה בהליכים פליליים כי: "ספק גדול בעיני אם אי פעם נדע מי רצח את הילדה תאיר ראדה"