סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ערבויות (1)

במידה ושימשתם כערבים לחובו של אדם וכעת אתם נדרשים על ידי הנושה לפריעת החוב, כדאי שתפנו אל עורכי דין ערבויות לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי. זאת מאחר והחוק מגדיר מספר תנאים והוראות העומדים לימינו של הערב ומגנים עליו. לדוגמא, אם חל שינוי מהותי שפגע בזכויותיכם כערבים, ושאם הייתם יודעים עליו סביר להניח שלא הייתם מוכנים לערוב לחייב, הרי שיכול לפסוק בית המשפט כי אינכם חייבים בתשלום הערבות. עוד מורה החוק כי אם הגורם או הסיבה לאי תשלום החוב על ידי החייב נעוצים דווקא בהתנהלותו של הנושה, הרי שגם במקרה זה תהיו פטורים מתשלום.
 

יש לציין כי גם אם אכן שילמתם את הערבות תוכלו לדרוש מהחייב לשפות אתכם באופן כספי או באמצעות העברת נכס ששועבד לצורך הערבות. יחד עם זאת, על הערב עצמו אכן חלות מספר התחייבויות בהתאם להסכם עליו חתם, ובו כלולים הסכומים עצמם, הריביות, או נזקים כפי שהוגדרו בחוזה. החוק מגדיר עוד מספר תקנות והוראות לטובתו ולחובתו של הערב, ובכל מקרה חשוב למהר ולפעול אם הינכם נדרשים או עומדים להידרש לתשלום חוב. לכן, פנו עוד היום אל עורכי דין ערבויות המופיעים ברשימה שלהלן, ותקבלו תשובות ממיטב המומחים בתחום.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ערבויות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ערבויות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ערבויות

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

הודעות אחרונות בפורומים