סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד עפר טויסטר

עפר טויסטר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: דניאל פריש 3
 
פקס: 03-5228446
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד בוטיק המתמקד בתחומי התכנון והבניה והמשפט המנהלי, הנחשב מהמובילים בארץ

תחומי עיסוק:
חוזה מקרקעין,נדל"ן מסחרי,תכנון ובניה

אודות

עו"ד עפר טויסטר מומחה בתחומי התכנון והבנייה והמשפט המנהלי ועוסק בתחומים אלה יותר משלושים שנה. עו"ד טויסטר משמש בורר ומגשר. עו"ד טויסטר הוא חבר כבוד של לשכת שמאי המקרקעין בישראל.

 

עו"ד טויסטר, בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים (L.L.M) מאוניברסיטת לונדון, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1979.

 

עו"ד טויסטר החל את דרכו במשרד עורכי דין הררי טויסטר ושות' המתמחה בשירותי ייעוץ משפטי לרשויות מקומיות ולוועדות מקומיות לתכנון. בהמשך הקים עם עו"ד רן יגנס את משרד עורכי הדין יגנס, טויסטר ושות' שלימים הפך למשרד יגנס, טויסטר, בירן ושות' שנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום התכנון והבנייה, המקרקעין והנדל"ן.

 
בשנת 2009 החליט עו"ד טויסטר להתמקד אך ורק בתחומי התכנון והבנייה והמשפט המנהלי והקים משרד בוטיק הנחשב מהמובילים בארץ.

 

עו"ד טויסטר נחשב לאחד מאנשי המקצוע הבולטים בתחום התכנון והבנייה ובעל סמכא בהיבטי מדיניות. הוא מרואיין מבוקש בכלי התקשורת ומפרסם מאמרים מקצועיים רבים הקשורים לתחום עיסוקו באמצעי התקשורת השונים כמו עיתונים, אתרי אינטרנט וספרות מקצועית רלוונטית.


עו"ד טויסטר הוא מרצה מבוקש בפורומים ובכנסים מרכזיים העוסקים בנדל"ן ובתכנון ובנייה. בין היתר הוא מרצה באופן קבוע בהשתלמויות המיועדות הן לעורכי דין הן לשמאי מקרקעין, ומעביר זה שנים רבות את הרצאת הסיום בכנס השנתי של לשכת שמאי המקרקעין.

 

משרדו של עו"ד טויסטר, הכולל עוד שלושה עורכי דין המתמחים בדיני התכנון והבנייה, מציע מענה משפטי וליווי אישי לאורך כל הדרך. בזכות ניסיונו הרב של המשרד בתחום דיני התכנון והבנייה יכול כל אחד מלקוחותיו ליהנות ממענה מקצועי ומפתרונות הניתנים בהתאם לעניין. התיקים השונים שהמשרד מטפל בהם מתמקדים בהליכי התכנון והבנייה על היבטיהם השונים, וזאת לצורך התמקצעותו בתחומים אלה וכדי לתת מענה משפטי רחב ככל האפשר. 

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: