סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ענת שמשון-ענתבי

ענת שמשון-ענתבי
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אילת 64
 
עיר: חיפה
פקס: 04-8402583
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת ניסיון של מעל לעשור בתחום דיני משפחה וירושות, הוצאה לפועל ופשיטת רגל.

תחומי עיסוק:
גירושין,חלוקת רכוש,ירושה,מזונות אישה,מזונות ילדים

אודות

עו"ד ענת שמשון-ענתבי, בעלת תואר במשפטים מטעם שלוחת אוניברסיטת מנצ'סטר בישראל וחברה בלשכת עורכי הדין משנת  2000 , פועלת למען לקוחותיה בתחום דיני המשפחה והירושה, הוצאה לפועל ופשיטות רגל  ומציעה ניסיון של שנים, לצד יכולת מקצועית ברמה גבוהה.

 

עו"ד ענת שמשון-ענתבי עוסקת בתחום זה למעלה משלוש עשרה שנה , תוך מתן ייעוץ וסיוע משפטי, לרבות ייצוג בבתי המשפט לרבות מחוזי ועליון ובבתי הדין הרבניים, כמי שעבדה כנציגה של הכונס הרשמי והגישה חוות דעת מטעמו לבתי המשפט המחוזיים מכירה את המערכת מבפנים על בוריה, דבר המסייע לה בייצוג חייבים.

 

לאורך השנים ועד היום טיפלה ומטפלת עו"ד שמשון-ענתבי במקרים לא פשוטים, שחלקם גם נחשבים למורכבים במיוחד. מדובר במקרים הקשורים לגירושין, לחלוקת רכוש, למזונות, וגם לאלימות במשפחה. לצד כל זה, גם בתחום הנוער ( תיקי נזקקות) , העיזבונות והירושות מוצע סיוע משפטי מתאים, לדוגמא מקרה בו הגישה בג"ץ כנגד בית הדין הרבני עת הוצאי ילד ממשמורת אימו, עיכבה החלטת בית הדין ואף זכתה בתיק כך שהקטין נשאר במשמורת אימו (בג"ץ 2630/05)

 

משרד עורכי הדין, שבו לוקחת חלק עו"ד שמשון-ענתבי, עומד לרשות לקוחותיו ומלווה אותם לאורך כל הדרך. מלבד התמחותה של עו"ד שמעון-ענתבי בדיני המשפחה והירושה, מציע המשרד, שנחשב לאחד הגדולים בתחומו באזור, התמחויות נוספות, תוך התמקדות בהוצאה לפועל ובטיפול בנושא איחוד תיקים, חייבים ומוגבלים , מקרקעין ותביעות כספיות אזרחיות.

 

המשרד, שממוקם בקרית חיים  שבצפון, מאמין בשירות אישי, במקצועיות וגם באמינות. וככזה, מתבססים שירותיו על אלמנטים אלה, המאפשרים ללקוחותיו השונים ליהנות מפתרונות מתאימים.

 

צוותו של המשרד זמין לרשות לקוחותיו ומאפשר להם לקבל את המענה הנקודתי, שלו הם זקוקים. בהיותו כולל עורכי דין, המתמחים בתחום העיזבונות והירושות, מהווה המשרד כתובת מתאימה, אליה פונים לקוחות מאזור הצפון, במסגרת חיפושם אחר סיוע משפטי מקצועי. במשרד מועסקים 5  עורכי דין ומתמחה.

 

ראוי לציין כי היחס האישי והזמינות חשובים ביותר עת מדובר בתיקי משפחה, כאשר בכל צעד ושעל כמעט יש להיוועץ בעורך הדין שכן לכל פעולה או אי פעולה השלכות כאלו ואחרות.

 

ובאופן אישי כמה מילים: בתחום דיני המשפחה ראוי ורצוי שיהיה בתמונה עו"ד המסוגל להתפשר כשצריך ואף לעודד הלקוח לכך ולעומת זאת להילחם עד חורמה אם הדבר דרוש. המוטו שלי הוא שאם אפשר לעשות הדברים בדרך של פשרה ואם יש מקום להשכין שלום בין הצדדים הרי שזוהי הדרך הנכונה , אם לאו הדרך למלחמה ובמלוא הכוח פתוחה אף היא.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: